cine nu doarme noaptea...

Otilia ,tu nu ai nika rautacios de zis ? Hai ca luptele in namol a fetelor is cele mai palpitante in 3 :D
 
:lola: Umbreon, tu mai bine tine-ma sa nu lesin de ras...mi-am mai amintit ceva la faza cu extra si nu mai pot, K stie ce am in vedere. :lola:
 
Otilia ,zi ca bataile verbale is pentru frigide ,si sa vezi ce efect o sa fie :D
 
lelaina, da care e faza ca te adresezi ba la Umbreon, ba la Codrin, daca tot la mine te referi? tii teama cumva ca eu cu extra kilogramele mele sa nu te strivesc? :D
 
lelaina;161343 said:
:lola: Umbreon, tu mai bine tine-ma sa nu lesin de ras...

Zi in care parte cazi sa iti dau un picior din cealalta sa te sustsin :lola:
 
Umbreon;161344 said:
Otilia ,zi ca bataile verbale is pentru frigide ,si sa vezi ce efect o sa fie :D

vad ca-i zis-o tu si noli emotsii...eu sunt pentru pace si iubesc fetele si nu vreau sa se bata..
 
pe cine iubesti Otilia? ok, pe mine ai pentru ce, da pe lelaina pentru ce o iubesti sau doar asa? liubovi zla, paliubishi i kazla? :D
 
ehe, apoi tu esti rau dar...iaka m-am gindit odata ca lumea se cearta des pe forum si apoi cind vine la offline-uri ce face? se uita cosa, sau nu comunica..tensiune? cel putin la asta trecut n-am observat asa ceva.
 
Eu ? Bun ? Ati visat rau ? :D

Otilia ,eram prea indragostit la moment ca sa imi pese de a strica cuiva dispozitsia :)
 
Otilia;161358 said:
ehe, apoi tu esti rau dar...iaka m-am gindit odata ca lumea se cearta des pe forum si apoi cind vine la offline-uri ce face? se uita cosa, sau nu comunica..tensiune? cel putin la asta trecut n-am observat asa ceva.

iata daca as fi atunci si eu la offline ai fi vazut cum s-ar fi uitat Umbreon :):temptat:

Umbreon;161361 said:
Eu ? Bun ? Ati visat rau ? :D

Otilia ,eram prea indragostit la moment ca sa imi pese de a strica cuiva dispozitsia :)

tu tu.... si de cine erai indragostit, de Sf. Miercuri?
 
Tu cu scopul asta vii la offline? iaka distractie pentru oamenii mai slabi de nervi..stiti ce ma gindeam, hai sa punem niste poze funny pe lapixel, cu noi din trecut, eu ma uitam akum prin a mele si am gasit unele unde arat tare comic.
 
Back
Top