cine nu doarme noaptea...

nu pot dorni di vreo 3 zile, noaptea; ma trezesc shi m-apuc di citit biblia, shota ii tuga cu mini!
daq shineva cumva ii la curent zishetzi vre-un remediu, vre-un ceai, ierburi, am laut pastile pt somn, calmare, da pt oraganismu meu is toxice, asha ca nik rezultat
 
corneli4ik;149368 said:
nu pot dorni di vreo 3 zile, noaptea; ma trezesc shi m-apuc di citit biblia, shota ii tuga cu mini!
daq shineva cumva ii la curent zishetzi vre-un remediu, vre-un ceai, ierburi, am laut pastile pt somn, calmare, da pt oraganismu meu is toxice, asha ca nik rezultat

ceai de menta merge tot timpul! tu nu te apuca de citit biblia,in nici un caz!!!! vrei in genere sa nu dormi toata noaptea?..... citeste mai bine 'doctrine economice' de dumitru moldovan!!! somn garantat! daca nu merge, bea apa cu zahar/mire, fa-tzi masaj cu ulei la talpi. dar daca nici asta nu merge, anunta-ma si-ti spun o poveste!
 
vreau eu o poveste... dar nimeni n-o sa-mi spuna.... acuma capsunica nu doarme noaptea... ma simt ca pe-o insula pustie... sa fi fost oby sau wild...
 
cu cine ai vrea sa vorbesti? ai si preferinte? ":) cred ca da..ce intrebare stupida la mijloc de noapte...

pt voyage care horaie pe claviatura....
e shitz skimba avatarul..aista tot nu-mi place...da mai degraba ashela veki dekat aista..da ideal ii okiul ..
mai repde eu manervez deamu!
 
Pai mi`am facut cativa prieteni virtuali pe acest forum ,cu care e o placere sa discut(printre ei esti si tu oby) :vino:
 
wild mercik draga :) ceai de menta nu-mi prieshte, adiq nu-l suport, am sa incerc ce mi-ai propus :ciupos:

wild;149376 said:
tu nu te apuca de citit biblia,in nici un caz!!!! vrei in genere sa nu dormi toata noaptea?..... citeste mai bine 'doctrine economice' de dumitru moldovan!!! somn garantat!

:lola:ai nimerit-o, am citit despre Apocalipsa shi cred ca m-o cam spariet :D
 
Voyage;149405 said:
ii o "bucata" din mine :D si nu'l skimb .. nu vreau ... simplu ;)

ei lasa tu romantica...in ziua de azi nu-i la moda...:twistedlove:
saraneth;149399 said:
oby, da asta tu eshti in avatar? ca nu te recunosc...

ar fi trebuit sa ma recunosti? ce asa de bine ma stii? lasa umoru de kkt.... !
Iluzia;149393 said:
Pai mi`am facut cativa prieteni virtuali pe acest forum ,cu care e o placere sa discut(printre ei esti si tu oby) :vino:

merci scumpo...tu mai scrie sau intra pe mess..nu dormi atata:w00t:
 
oby, eu deja intru in isterica de la mesajele tale... djizas kraist...
in primul rand, nu am zis-o sarcastic faza cu avatarul pentru ca chiar nu te recunosc din avatar... te-am intrebat foarte serios...
iar coolcare... of lucifer... ia zi-mi cum se citeshte cuvantul noodles sau hook? apoi gandeshte-te logic cam cum s-ar citi coolcare shi o sa-tzi dai seama ce inseamna...
 
da eu amu nu tre sa-ti dau avertizare ca scrii ni v temu?
eu nu pe tine te-am intrebat ce inseamna coolcare. OK?
is eu in avatar. raspuns serios. amu te-ai usurat?
ce nah tot ma iai la ispita? aia nu-ti place, aialalta - nici atat. ce mai vrei inca?

eu ti-am zis sa atragi atentia la cum si cui dai avertizari si penalizari? eu nu am inteles? asta ii moda deja la administratia forumului? sa-mi dea avertizari si penalizari deamu pt orice cuvant? asta cum se numeste? n-aveti ce face?
daca nu mai atac persoanele cu injuraturi sau pt ce m-ati mai penalizat cu ban-ul, atunci trebuie pt orice cuvant! logica nebuna!
 
bay tu eshti paranoica... am mentzionat in threadu ista de avertizare/penalizare/ban?
shi nu tre sa-mi arunci cuvinte de tipul "eu nu pe tine te-am intrebat" pentru ca nu participi doar tu shi groparu la discutzie, ci e un forum public, da? deci, daca i-ai dat intrebarea lui, pai trebuia sa incepi propozitzia cu numele lui.... eu trebuie sa te invatz? shi apoi zici ca eu nu shtiu romana...
rushine!
 
asculta K

nu z...bi poporul!
vrei sa ne lamurim normal fara sa iasa saliva din gura?

eu tie iti rapsund la toate intrebarile care asa te apasa in privinta mea... si separat imi raspunzi TU! CA MODER!
si sa vedem la cine ii paranoie!

linar esti draguta ca de obicei!
 
inca mai sunt pe aici..dar in seara asta nu prea am avant patriotic pentru bufnitat
cine va fi ultemul, sa stinga lumina pe forum . Eu n`o sting ,fiindca ma tem de intuneric :)
 
Back
Top