Cu ce amintiri ai ramas de la prima iubire?

Nicolae_Guta, ma atins istoria ta.. probabil pentru ca te inteleg.. si mai presupun ca lipsa ceia de sentimente super profunde de care vorbesti ar putea fi legata de maturizare...
 
Blestemata sa fie ziua cind am parasito! Am parasito fiindca voiam sa se schimbe(da era ideala) nici nu shtiu ce voiam de la ia. am incercat de ma multe ori so intorc da fara nici o speranta.
Shi amu (dupa 7 ani) doreste sa fiu cu ia:) dupa ce a "fututo tat satu"
sa schimbat, da nu cum am vrut eu!!!
 
Amintiri ,dar şi o învăţătură în acest sentiment.Consider că prima iubire mereu îşi formeză o poziţie în viaţa ta sentimentală.
 
Prima dragoste e ka fokul:la fel de puternika, insa ka sa fie indelungata necesita sa fie "puse lemne ka sa arda".Dar daka te joci prea mult cu ea poti sa te arzi f tare...
"Dragostea este ca un edifiuciu,iar piatra care sta la temelia acestuia este iubirea, si fiecare zi care trece este inca o caramida pusa la temelia lui. Dar dintr-o singura greseala poate dintr-o vorba spusa in vant, edificiul ce cu greu l-ai cladit, se poate darama, si atunci iti va lua poate mult timp ca sa reconstruiesti ceea ce ai daramat"
 
INTELEKT;207205 said:
Blestemata sa fie ziua cind am parasito! Am parasito fiindca voiam sa se schimbe(da era ideala) nici nu shtiu ce voiam de la ia. am incercat de ma multe ori so intorc da fara nici o speranta.
Shi amu (dupa 7 ani) doreste sa fiu cu ia:) dupa ce a "fututo tat satu"
sa schimbat, da nu cum am vrut eu!!!

Faina poveste, INTELEKT, mai!!! Pacat de greselile mari de scriere!!! "Grele e limba romina" (Stiu ca corect e "Grea e limba romana", nu tre sa ma contrazice-ti)
 
INTELEKT;207205 said:
Blestemata sa fie ziua cind am parasito! Am parasito fiindca voiam sa se schimbe(da era ideala) nici nu shtiu ce voiam de la ia. am incercat de ma multe ori so intorc da fara nici o speranta.
Shi amu (dupa 7 ani) doreste sa fiu cu ia:) dupa ce a "fututo tat satu"
sa schimbat, da nu cum am vrut eu!!!

degeaba te numesti tu 'intelect' daca iti permiti sa spui 'a "fututo tat satu"' din cauza ca ai vrut-o si nu ti s-a dat...
 
nu iubita am facut la stat in Bucuresti =))) plus master afara si zeci de cursuri, ca deh am o varsta , trust me, e parere generala baietii se descurca multtttttt mai bine , la stat ca la paricular merge ca la stat in MD .


Aveam o vecina in Chisinau nu shtia cred ca nici fractiile bine si e la FInante Banci la USM =)) deja anul 3
 
iaka voi b-ati gasit sa ma criticati? Nu tre , au fost multe si majoritatea de la inceput senseless
 
Valeu mai STAR, stralucesti atit de tare incit ma orbesti :D, si sa inteleg ca avind atitea succese ai devenit un mare star :D.
 
Back
Top