Cu rucsacu'n bat

revenind ceva la tema.....
vad ca s-a vorbit in tema aceasta numai despre Moldova.
Ce zice-ti sa deschide-ti o tema noua... ceva de genul "Traseu turistic in Moldova" si sa face-ti un traseu turistic virtual (cu explicatii de ce merita de ajus acolo)
Cine are interesenul rog sa deschida tema noua......Poate zeddo sau krown au placerea sa inceapa.....ca vad ca ati fost peste tot :)

P.S Va rog sa nu raspunde-ti aici la mesajul acesta (exista mesaje private)...
 
da dictionar era frumos la manastirea hincu :) toamna.. o multime de flori...izvor.. eh.. beautiful :) unul din locurile mele preferate acasa...
 
Manastirea Sihastria.....am fost de atatea ori:)

986M_Sihastria_1.JPG
[/QUOTE]
 
Eu as deschide o tema insa eu am facut toate traseele cand eram foarte mic, octombrel aproape, desi tin minte traseele acum cred ca sunt ceva grave schimbari asa ca nu cred ca as fi obiectiv nici macar subiectiv. Unu mai proaspat care cunoaste :))
 
piazza san marco din venezia e loc f frum,hulubii te imbraca,poi grecia e frumoasa,e si ieftina,thailandia e frumoasa dar e prea scumpa o vacanta,poi paris e frumos,exista un orasel numit cortina d'ampezzo munti fantastici,se schiaza de minune.vreau o vacanta in america dar pretul e prea mare la aerio
 
Eu in martie am fost prin Germania si am stat 2 saptamani intr-un orashel nu departe de Frankfurt - se numeste Koblenz, este la intersectia a doua rauri mari (Rhein si inca unul, am uitat numele)... am facut cateva poze insa acum nu le am cu mine.... insa stiu ca in regiunea ceia sunt foarte multe castele si vinarii... super localitate!
 
poze pe care le-am facut sapt trecuta de SuuuuS - partea dreapta si stanga a Nistrului - regiunea Dubasari
 
Multzam Arina:)
Da, poate merge oricine...daca vrei contactele...aveam pe undeva cartela de vizita si ti le dau pe privat (dak n-am aruncat-o :D)
 
Marea Britanie, Yorkshire Dales...
pamanturi cat cuprinde cu ochii, bune numai pentru pashune, pentru ca e pamant yn doua cu piatra... pe alocuri doar stanci...
 
Back
Top