Cum ai prefera sa te sinucizi?

Meta

cocheta
Stiu ca pare morbid, dar nu cred ca odat macar in viata unul din voi nu s-a gandit ca ar fi cazul sa termine cu kktul asta de viata. Iar daca da, as fi curioasa care ar fi fost modalitatile de inkeiere a socotelilor.
 
am avut asa idei cind eram mic (inainte de clasa 1).

acum nu.. pentru ca au investit in mine prea mult oamenii.. ca sa-i dezamagesc prin aceea ca-mi pun capat zilelor... oricum voi muri, asa ca incerc sa ating efectul maxim.. sa vad ce se va primi..

interesant e ca niciodata nu mi-a trecut prin cap intrebarea "cum?". poate ca eram prea mic ca sa inteleg ca oamenii nu mor ducindu-se la culcare.. si sa doarma forever...
 
da eu iaka nu m-am gindit cum ash vrea sa mor...... adiq sa ma sinucid.. principalu sa nu fie dureros........ :lol:
cand o sa ma sinucid o sa va spun ce metoda am ales........ :hahaha:
 
iaka eu niciodata nu m-am gindit ca-mi trebuie sa ma sinucid, caci viatza asta si asha-i un kkt, dar deja m-am gindit care ar fi variantele mai preferabile.... :lol:
Probabil m-am gindit la asta deoarece intotdeauna mi-a parut straniu ca unii se hotarasc sa se sinucida si apoi ramin in viatsa, dar intr-o stare cu mult mai rea... disfunctionalitatsi diferite provocate de intoxicatii, picioare rupte, disprets din partea rudelor si prietenilor, etc

eu m-ash otravi iar apoi ash face asha ca nimeni sa nu shtie unde si de ce am disparut... bomba sau incendiu cu timer... :lol: :lol:

Iata citeva link-uri utile, dar trebuie cercetat mai serios domeniul pentru solutsii efective...

http://www.satanservice.org/coe/suicide/guide/
http://www.capricorn.org/~akira/home/terror.html


PS: Shi-z de prost eu ca raspund la intrebari de astea... :cry:
 
Metaliuga said:
da eu iaka nu m-am gindit cum ash vrea sa mor...... adiq sa ma sinucid.. principalu sa nu fie dureros........ :lol:
Nisi un pont sa mori asa fara durere... daca deamu mori pai cu racnite cu convulsii... :crazy: sa ai de ce-ti atuce aminte pe lumea cea lalta :)
 
Sinuciderea o consider drept o slabiciune in contextul confruntarii lumii interioare, a dorintelor proprii neindeplinite.

Daca ar fi totusi sa ma sinucid ... cred ca ar sari fara parasuta de sus - sus pentru ca sa savurez libertate fara limite !
 
ha, totz cu zburat si cu sarit. shi eu vreu. numa ca eu ash prefera mai intai niste trucuri aviatice care sami turbe adrenalina si sa ma faca momentan sami para rau ca plec naibii din haznaua asta existentziala si apoi catapultare pe un vast teren minat. poate am norocu sa aterizez pe o mina. daca nu, incepe distractzia: sar intrun picior pana dau de una si ma fac novogodneia hlopushka. suicide must be fun.
 
..

ku lama pi myna stynga, kum s-o exprimat cineva..

pt k exista shi shanse de supravietsuire :D
altcineva o zis k supradoza ar fi o varianta...
asha e..
sau una sau alta... eventual, ambele :)
 
eu cred ca as prefera muscat de sarpe - sa te ia un somn blind, sa mori fara sa stii, fara sa-ti dai seama (ma refer la dureri). So ar trebui sa fie undeva departe, sa nu ma gaseasca nimeni...
 
da mie imi pare ca de la muscat de sarpe nu kiar asa nejno mori....imi pare ca iesa spuma la gura...okii se invenetzesc...vobshim nu kiar placut!
 
Melania said:
da mie imi pare ca de la muscat de sarpe nu kiar asa nejno mori....imi pare ca iesa spuma la gura...okii se invenetzesc...vobshim nu kiar placut!

aici e tema cu sinucidere-moarte-putrefactie-cimitir-gropar-viermi

daca vrei ceva placut, baga mana'n kiloti :lol:
 
kiar mai mult sati spun...uneori stau si ma gandesc....oare ce face zopi acolo...departe de noi? si mi se stringe inima .....
 
Back
Top