Cum ai prefera sa te sinucizi?

tai cu cutsit ascutsit-lama vinele pe myna dreapta shi ynghitsind o pushca de vynatoare scurtata, trag ambele tragaciuri

leave a note: Sorry for the mess...
 
da iaka eu mereu am fost obsedata de ieea sinuciderii
nustiu, niciodata nu am fost 100% convinsa, dar am avut momente grele cind credeam ca nu mai rezist.
imi pare ca trebuie sa ai un caracter foarte interesant pentru a face acest pas. In primul rind trebuie sa fii un om foarte slab de caracter pentru a nu putea face fata vietii si totodata tre sa ai o putere interioara extraordinara sa o faci. Una este cind simulezi si o faci pe victima si alta esa ai puterea de a o face.
am avut momentul cind am inghitit 10 pastile de dimidrol si cind a inceput efectul a inceput sa-mi para rau foarte tare si in delir ma rugam sa vina cineva acasa.
a venit mama si asta a fost salvarea mea.
Am inteles ca noi de multe ori vorbim despre sinucidere asa ca despre fun, dar nu e deloc asa
 
:wtf:
blea...pizdets.....
ete puula! poa' facem un offline intr-o zi, shi ne sinucidem in masa..
blea, ce huinea!
 
nush...dar mi se pare ca cel mai mult fetele au asha crize...cu siniciderea,etc...

e tare slab omu(shi prost in acelashi timp) ca sa vrea sa se sinucida,pur shi simplu..
frate,daca eu spre ex. ash vrea sa-mi trag un fier in cap, ash face-o..dar facand un bun pt cineva....ce dreacu...
for ex....am mai zis-o...vrand sa ma sinucid, il omor intai pe S.m.i.r.n.o.v(asta asha un exemplu bun :) )apoi ma sinucid....
murind ,macar o sa fiu bucuros ca am facut sheva important, in pula mea!!!!
 
sinuciderea este cel mai timpit lucru pe care un om poate sal faca!!!!!
oricum murim intr-o zi, macar sa ne distram ci sintem vii, poate mai facem un lucru bun... ca de murit reusim!
 
un mod....


de dus yn regiunea cea mai plina de Nigeri din SUA shi de spus yn glas tare ca eshti rasist shi natsionalist....
 
to Fr3Zy:

cu 3 pastile nu faci nimic interesant :) sh sufletu atunshi nu-l prea simtsi :)
cu 8 e mai interesant, da di la 15 potsi shi sa nu mai atingi simtsul de durere vreodata, pentru ca ai sa mori :))
 
Back
Top