Cum ai prefera sa te sinucizi?

Mel. depinde de sarpele care te musca.
La unii ai intr-adevar crempe, etc dar nu e la toti la fel.
 
eu fumez "magarii" foarte rar (cred ca 2-3 ori pe an), dar totushi cred ca ash vrea sa mor de:
1.peredoz(magarii)
2.sa zbor de pe cea mai ynalta casa pe care o gasesc.
 
snoopy nu poti sa ai peredoz de la iarba si sa mori, si chiar daca ar fi posibil...crede'ma ca nu e cel mai placut mod sa mori :-?
 
Mdea , aici deacord cu zop. Desi , daca tare sa vreai, cred ca un "peredoz" poti sa "hapaneshti", da referitor la neplacut, asta la sigur ! :ciupos:
 
zop tu graieshti prostii ... de la iarba turbata din vro 4 fumuri hapaneshti ashe un peredoz ka vrei sa'tz bo.. tat din tine ... sh ynkipuetz te dushi la balkon sa bo.. sh kishi peste balkon .. sh iaka tzye moarte de la peredoz din iarba :D
 
teoretic poti sa mori de la o bucata de paine, o inghiti..iiti intri pe calea respiratorie, inshepi sa tusheshti...shi mai tare si mai tare, te dushi la balcon sa iei aer, dar nica...tusheshti si mai tare, si kishi jios de pe balcon...si amu shi o sani zishi ca de la paine poti sa ai peredoz? :crazy:
 
Decapitat pe rug nu vrea nimeni?:D :D

p.s.
oare sa-mi tai venele sau sa le las sa creasca? :D :D :D :D
oare la ce intra aceasta tema la pasiuni sau la voie buna?:D :D
 
Treceam cu ochii peste tot si m-am oprit putin la subiect. Din doua motive:
1. altruist;
2. egoism de o puritate absoluta

Sa ma explic. In cazul altruismului - daca nu se intervine cu vreo suflare noua, cred ca discutia nu va dura mult. Asa ca, lansez initiativa de creare a Clubului Masochistilor Anonimi. Lovim mai multe puncte instantaneu (adica psiho-terapie, terapie colectiva, .... in cazuri extreme - putina euthanasie sau alt tip de ajutor).

In ceea ce priveste aspectul egoistic, cred ca voi il veti dezvalui cu lux de amanunte
 
O moarte oribila.

De ar fi de vorbit de ceva mai nobil, vreo 5 ani de yoga intensiva si apoi iti incetinesti respiratia pyna mori (evident, daca mai ramyne o asemenea dorinta dupa 5 ani de yoga)

Ceva cu mult synge - putin synge in mare si sai sa pupi rechinii

Ceva cald (foarte, as spune) - un bidon cu benzina pe cap si un chibrit

Ceva ce dureaza - o noapte cu un/o purtator/oare de AIDS

brrrrrrrrr
 
Cum sa te sinucizi?......

Sa mananci o tona de iahnie de fasole, sa te basheshti 2 zile intr-o camera neaerisita si dup-aia s-aprinzi bricheta !

sau

Sa faci laba pana te deshidratezi!

sau

Sa dai din cap pe Sepultura intr-o incapere de 1m/1m.
Iese cu sange pe peretzi, manca-ti-ash !

sau

Sa-ti legi coaiele, unul de o masina, altul de alta masina, pula de o a treia, fiecare sa plece in directii diferite, si dupa aia sa mori de necaz ca nu mai poti fute.

asta chiar e tare!!! :)

sau

Agiti o sticla de sampanie si ti-o bagi in cur! Barem asa poti sa zici c-ai murit patrecand!

sau

Sa bei alcool de 90 de grade.........la halba.

sau

Sa faci baie intr-o cinsterna cu benzina,si sa faci o pauza de tigara..

sau

Sa'ti lipesti capul cu urechea pe o boxa de 1.000w cu banda de izolat...
si sa asculti numai rammstein - du hast
How high style baby !
:lol:

sau

Sa asculti (nu neaparat tare) 24 de ore de manele.

sau
mai ushor...

Iti bagi aer cu seringa in vene.

(cheloo-forum)
 
fix said:
Cum sa te sinucizi?......

Sa mananci o tona de iahnie de fasole, sa te basheshti 2 zile intr-o camera neaerisita si dup-aia s-aprinzi bricheta !

sau

Sa faci laba pana te deshidratezi!

sau

Sa dai din cap pe Sepultura intr-o incapere de 1m/1m.
Iese cu sange pe peretzi, manca-ti-ash !

sau

Sa-ti legi coaiele, unul de o masina, altul de alta masina, [cenzurat] de o a treia, fiecare sa plece in directii diferite, si dupa aia sa mori de necaz ca nu mai poti fute.

asta chiar e tare!!! :)

sau

Agiti o sticla de sampanie si ti-o bagi in cur! Barem asa poti sa zici c-ai murit patrecand!

sau

Sa bei alcool de 90 de grade.........la halba.

sau

Sa faci baie intr-o cinsterna cu benzina,si sa faci o pauza de tigara..

sau

Sa'ti lipesti capul cu urechea pe o boxa de 1.000w cu banda de izolat...
si sa asculti numai rammstein - du hast
How high style baby !
:lol:

sau

Sa asculti (nu neaparat tare) 24 de ore de manele.

sau
mai ushor...

Iti bagi aer cu seringa in vene.

(cheloo-forum)

:hahaha: suuper!
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Back
Top