cum sa ma ingras :)

znacit tak:
la barbati
160cm - 65kg
170cm - 70kg
180cm - 75kg;
la fumei
160cm - 50kg
170cm - 55kg
180cm - 60kg

uite asa. nu sunt sigur, dar mai revin la mesaju' ista :)
 
IONIX said:
znacit tak:
la barbati
160cm - 65kg
170cm - 70kg
180cm - 75kg;
la fumei
160cm - 50kg
170cm - 55kg
180cm - 60kg

uite asa. nu sunt sigur, dar mai revin la mesaju' ista :)

hai davai mai revin-o ca io nu m-am gasit in tabel. La 186 cat vine? 80kg?
la mine nedabor. :oops:
 
devilus, alte cifre n-am, asa ca vezi si tu :( cred si eu ca vreo 80 kg, ca eu aceeasi inaltime am. cel mai important este sa n-ai vreo 120-150 kile :lol:
 
Ionix, daca nu e secret, citi ani ai.
Mie im plac baietii slabi. Nu vreau sa te agat, dar asa e. Prietenul meu la o h. 183 cm. are 65 kg, drept ca se complexeaza foarte mult, dar mie-mi place, si cred ca dai si tu de o asa fata.
Eu cind eram la scoala, prin cl.11 imi placea ca colegii de clasa sunt zvelti, dar acum majoritatea asa de mult s-au ingrasat de parca-s presedinti de colhoz. cel mai urit e burta. Dar crede-ma ca nu e frumos.
 
pai ce sa-ti spun. daca vrei virsta, ti-o scriu pe privat :wink: :)
da de kile, pur si simplu aceste date se refera la oameni sanatosi, pe cind eu n-as putea sa ma laud cu o sanatate ferma, deci ma mira greutatea.... :) poti sa-ti spun ca in timpul de fata multe persoane nu au cantitatea necesara: viata grea, regim ce nu se respecta s.a.m.d.....
pot fi mai multe cauze.......cam asa...... :roll:
 
caroce daca vreti sa va ingrashati facetiva parlamentari (cu alte cuvinte mancat ,pisi ,caca ,liuliu) :zzz:
shi tat va fi ghine , iara daca doriti sa creshteti in greutate pe baza masei musculare , shtanga in dinti shi mancat ghine ! ajiuta, chiar shi fara steroizi!
 
Ionix nu te teme nu eshti chiar tu asha de slab, eu am 175 da greutatea mea e la linie cu femeile ce au 150 undeva peaproape pe acolo.
 
joker said:
ionix, la femei din inaltime scade 120

Uja.sssss!
Joker, daca as corespunde acestui standard ar trebui sa umblu cu o caramida-n geanta sa nu ma ia vantul :-?
 
Fox said:
Uja.sssss!
Joker, daca as corespunde acestui standard ar trebui sa umblu cu o caramida-n geanta sa nu ma ia vantul :-?
Heh... Da mie chiar mi s-o intamplat o data: mai nu m-a luat vantu' pe sus... Da era furtuna, ce-i drept... :roll:
 
Back
Top