De ce pling oamenii ?

Pai ar fi interesant a traim toti vesnic...ai vedea oameni intalnindu-se pe strada si spunand : pe tine te-am cunoscut acum 504 ani...pe tine acum 1000 si cati ani ?vai...mai uita omul de la o varsta...:hahaha:
 
in asa situatie apar 2 probleme, unu daca o sa ne reproducem cu asa tempouri, si toti o sa fie neumuritori, peste vreo 300 de ani , n'o sa mai incapem :lol: daca n'o sa ne reproducem, o sa ajungem la un moment dat sa te plictisesti de toti :D si o sa vrei sa'ti zbori creierii si n'ai sa poti ca o sa fii nemuritor :lol:
 
zop, in primul caz vom contrui Ciocana Noua pe recenta colonie a terrei PLuto- sa incapem mai multi.. intr-al doilea caz, vom evolua ca specie si ne vom dezvolta alte preocupari interesante care ne-ar face sa uitam de boredom...
 
in caz de
1. nu o sa reusim s'o construim, cu tempourile in care ne inmultim azi
2.zi'mi o preocupare cu care te'ai putea ocupa...vesnic :crazy:

eu nu stiu cum altii, da eu iaca n'am nica impotriva la a muri :)
 
Daca as traii vesnic mi-ar place sa fiu critic muzical...ca nu as rata nimic...orice ar aparea de acum in colo as asculta si nimeni nu ar putea sa-mi mai spuna ceva... :lol:
 
si daca peste 600 de ani se incepe un razboi nuclear, si ramai doar tu in viata, si tot pe terra e distrus, ce faci ? :D
 
iaka mai nou.....am realizat.....poti sa plingi pur si simplu de oboseala! parca nici nu so intimplat nimik...da iti vine sa plingi....

"si daca o sati propun sa mergem in seara asta ...sa ne plimbam pe malu marii.....stii cum e? mergi pe nisipul ud....urmele ti le spala valurile.....si odata cu ele...si tot ce ai tu ascuns undeva de dupa inimioara.... sa cautam stele cazute de pe cer...sa dam jos stelele...
.....crezi ca o sa fie racoare seara pe mal.....?
....nu stiu....."

si iaka asa...iti vine pur si simpli sa plingi ....
 
DEEPY said:
zopiryon said:
si daca peste 600 de ani se incepe un razboi nuclear, si ramai doar tu in viata, si tot pe terra e distrus, ce faci ? :D

gasesk droguri, sau beu pina mor! :D

care droguri ca no sa exista nica viu pe pamant, inafara de tine, care o sa fii mort, dupa ce o sa'ti tai mainile sa ai ce manca :lol: si o sa mori de durere :crazy:
 
Ei... daca deacum fetele au ajuns sa spuna ca is romantic, nu mai am ce spune... ma fac macho!!!!!!!!!! :lol:
 
Back
Top