de la moderator

Re: n atenţia duduii Solara.

adrenalina said:
dixy, nu fa cu mine limba romana... in al doilea rand abtinete de la comentarii de genul celor scise mai sus... in al treilea rand daca ti-am spsu sa nu te adresezi asa ar fi fost bine sa te conformezi...

eu inteleg ca tu vrei razboi... si asta nu este bine deloc...

Am spus doar ce scrie n dicţionare. Dacă ai ceva de comentat adresează-te Academiei Romne. Pnă acum vasta majoritate a oamenilor consideră sensul ca fiind cel trecut n dicţionare. Eu nţeleg că faci ameninţări... şi asta nu este bine deloc...
 
Re: n atenţia duduii Solara.

eu nu fac amenintari.. eu fac constatari referitoare la atitudinea asta a ta mult prea infumurata. ceea ce este o mare diferenta....

in rest, repet inca o data ai primul avertisment... deocamdata, la trei ai banare...
 
Re: n atenţia duduii Solara.

adrenalina said:
eu nu fac amenintari.. eu fac constatari referitoare la atitudinea asta a ta mult prea infumurata. ceea ce este o mare diferenta....

in rest, repet inca o data ai primul avertisment... deocamdata, la trei ai banare...

Bun, s-o lăsăm pe Solara să se explice. Eu consider că a fost un avertisment dat din aversiune personală. Eu sunt moderator pe un forum şi n-am dat niciodată un avertisment cuiva pentru că nu mi place de el sau nu sunt de acord cu el.
 
Re: n atenţia duduii Solara.

solara ti-a dat avertismentul, dupa ce a afost discutat de echipa de moderatori... mai alte nelamurir? asa cum smenatura eu am semnlat-o si am cerut modoficarea ei...

tu ai impresia ca cineva are ceva cu tine, nu-i asa... si daca ai deschis tema pe forumul pe care eu il modereze, in tematica de la moderator, inseamna ca eu iti voi raspunde la toate intrebarile.
ai nemultumiri, este o tema in sara pe Deal care se numets Probleme... acolo poti s aiti spui pasul.
 
Re: n atenţia duduii Solara.

adrenalina said:
solara ti-a dat avertismentul, dupa ce a afost discutat de echipa de moderatori... mai alte nelamurir? asa cum smenatura eu am semnlat-o si am cerut modoficarea ei...

tu ai impresia ca cineva are ceva cu tine, nu-i asa... si daca ai deschis tema pe forumul pe care eu il modereze, in tematica de la moderator, inseamna ca eu iti voi raspunde la toate intrebarile.
ai nemultumiri, este o tema in sara pe Deal care se numets Probleme... acolo poti s aiti spui pasul.

O contrazici pe Solara:

Solara said:
In calitate de moderator pe moldova.net (chiar daca nu pe "politica" sau "integrare"), iti dau un avertisment pt semnatura obscena. La 3 avertismente, primesti ban. Esti rugat sa-ti schimbi semnatura. Daca ai vreo nemultumire legata de avertisment, astept sa ti-o expui public pe una din temele deschise de moderatori pe forumurile lor.
 
In atentia lui dixy

Munca te face liber, huh? Aveti grija Herr SS-Standartenfuhrer, ca un camarad a ajuns la inchisoare cu "semnatura" asta.
 
Raducu... nu spun ca mi-ai lipsit tare, dar nici chiar asa... vrei sa discutie despre Politica in general este tema "Ce este politica?" monoloage fa singur...
 
Radu, mesajele de la tema ta despre referendumul transnistrean au fost mutate in tema renuntam sau nu la Transnistria? acolo ai sa gasesti o intreaga discutie despre renuntarea la Transnistria. si pe viitor te rog sa stuidezi temele existente la Politica si sa nu deschizi mai multe teme pe acelasi subiect.
mersi anticipat.
 
acesta este nu mesaj de avertizare pentru cei implicati in spamul de la tema petitioneonline... este ultima data cand accept sa faceti spam de 8 pagini intr-o singura zi... urmatoarea data cand se intampla asa ceva pe forumul Politica, va banez pentru o saptamana... discutiile astea aiurea nu intereseaza pe cei acre intra aici... iar eu nu vreau sa distrugeti temele de aici...
deci ii avem pe Dan 123, Arina, Dictionar si Sventlana...

va gasiti capodopera la forumul Offtopic in tema ETC, SAMD...
 
ei, d-apoi asa nu e cinstit... Sventlana facuse putin offtopic, numai la sfarsit... da' solara tot facuse putin, doar ca la inceput. una e pedepsita, alta - nu. :)

si la mine, intr-un mesaj de la inceput era scris si despre petitii... adica m-am referit la mai multe chestii intr-un mesaj... asa cum e ala al solarei, care a ramas. numai ca al meu a ajuns la spam.
:D
 
Arina eu nu mai dau explicatii... am sters 78 de mesaje... este de-ajuns de graitor pentru tine sau nu ??? solara a scris 2 mesaje... Sventlana a scris minimum 6...
 
treabta ta... continua asa si gata... vad ca iti place... eu mi-am dat sentinta. nu iti place te rog sa te plangi Amunului.
 
n-am treaba sa ma plang, ma descurc si singura... dar eu una stiu, ca obiectivitatea e obiectivitate.
si desi nu-mi sunt prea dragi unii membrii ai forumului...nu sunt de acord cu tratamentul pe care-l primesc...
iata ma gandesc cum sa-mi exprim protestul :D
 
Arina nu ma intereseaza ce fac alti useri pe alte forumuri... aici discutam despre ce se intampla pe acest forum si gata. alte proteste exista tema probleme, exista Adminul, exista PM...
 
deci daca mai facem spam, ne dai o saptamana suspendare si dup-aia suntem curati? Ca as putea sa fac spam inainte sa plec in concediu, ca oricum saptamana aia cat sunt in concediu nu as fi intrat pe forum. :) Glumesc, sa nu-mi dai suspendarea acum.

P.S. si eu sunt de parere ca svetlana e nevinovata, ca ea saraca incerca sa ne convinga sa oprim discutia ca sa nu te suparam pe tine.
 
faza ii ca din cauza ca ati scris 8 pagini de spam nici nu am fost atenta la toate mesajele... o maare parte di n ele le-am scanat si gata... ca doar 78 de mesaje offtopic ii cam mult pt rabdarea mea... daca sveta este nevinovata cum spuneti voi, ii voi retrage avertizarea.

Sventalana poti sa te consideri neavertizata :D restul... ramane in vigoare.
 
Back
Top