Despre sex&dragoste

tequila said:
Processor -
stii cum se descifreaza - as.sume - don't make an as.s out of you and me! shovenism [cenzurat] in tine cu tona
nimen' nu elipsit de neajunsur' dar daca am ofensat pe cineva apoi neintentionat .. be a good girl :wink:
 
Cand toata treaba o fac eu , eu astept multumirile...




....
...
..
.
Salut , bai flo, de mult nu ti-am auzit scartaitul scrisului pe aici!!!!!!!
redeschide si tu vreo tema!
 
Processor, stai linistit, sunt sigura ca te descurci de minune in MD la capitolul care te framanta .... povestesti mai tarziu!
krown, tu esti fenomenal de paradoxal! (useru, eu nu abuzez persoanele)
to sum up: tu cauti si incerci s-o faci pe tipa sa se culce cu tine cumva si pe urma 'te chinui' singurel? Pai ce sens mai are sexu' asta pentru tine? Atatea pelegrinari si culegeri de opinii razlete de pe forum, precum ca esti in dificultate in a intelege femeia si a-i dezlega.. funditza, si in final, esti singur in fata propriei performante, asteptand aplauze. Am inteles eu corect ori ai formulat tu gresit? :lol:
 
Stii, eu sunt o persoana foarte nestatornica schimbatoare pe termen foarte scurt. Posibil ca ceea ce am scris mai inainte ( asta a fost ehehei, cu cateva zile in urma) imi exprima atunci conditia.
Insa tot ce vezi tu "ca ultim mesaj" asta ma framanta imediat, adica patesc totul acum. Nu insuma in caracterul lui krown( user) tot ce a trait, insumeaza doar ce vezi in aceasta zi.
Carpe diem
 
tequila said:
Processor, go [cenzurat] yourself!
iata asta deja eu cred ca e inplus .. why did you wrote me that ?
.. you have the luck to tell me directly .. .. in fatza am in vedere .. :crazy: :lol: :lol:
in viziunea ta eu am scris ceva ofensator la adresa F ce sunt in MD ?!!
ori la adresa cuiva concret .. ? I don't think so ..

PS you're free to write me privat as long as I'm connected to internet .. adica astazi caci im vacantza nu prea obisnuesc sa stau pe inet :wink:

PS2 sorry ca nu e la tema dar poate cineva i-mi spune unde pot vedea daca pot vedea un comentariu la localurile unde se odihneste lumea in Chisinau .. in sensul Disco .. si mai stiue eu ce mai este .. caci eu cam demultisor nu prea am avut ocazia sa merg prin asa zavedenii in Chisinau City the best of the world 8)
 
alias said:
Processor, stai linistit, sunt sigura ca te descurci de minune in MD la capitolul care te framanta .... povestesti mai tarziu! ...

fara o parere despre impresiile si vacanta petrecuta in patrie la sigur nu veti ramine :wink: savureaza dinainte :crazy:
 
wuz up krown!
mi-a lipsit si mie forumul un pic, dar m-a prins viata reala in
niste mreje de toata incilceala si nu as fi iesit din ele daca nu trebuia sa plec acasa simbata. acum nici nu stiu daca sa fiu bucuros sau trist.
dar hai sa scriu si eu ceva la tema :)
 
despre sex & dragoste...hmmm...
despre asta pomeneam mai tot timpul cu amanta mea
ea tot zicea ca facem sex, eu o tot tineam ca facem dragoste.
in urma cu o luna s-a intimplat sa nu ne vedem cam o saptamina.
simbata seara a venit la mine in camera si mi-a zis ca vrea sa faca dragoste. totul bine si frumos, doar ca dupa o saptamina de dragoste in draci mi-a zis ca s-a saturat sa ne foutem si ca nu mai vrea sa-si insele viitorul sot.
dragostea redevenise sex.
dar nu si pentru mine, pt ca eu sint incapabil sa vad vreo diferenta intre sex si dragoste. poate eu sint limitat :)
 
Stii, flo, eu respect ideile si conceptele fiecaruia. Amantele intotdeauna revin (femeile greu renunta la obisnuinte d'astea) :) , asa ca sexul ori dragostea vor fi ale tale.
Apropo la mine e invers : eu le zic sa faca sex, si ele vor dragoste... :wink:
 
zop, s-au incurcat borcanele in mesajul meu.
am vrut sa zic sa SINT incapabil sa fac vreo diferenta intre sex si dragoste
am si editat mesajul mel :)

krown, situatia era mai complicata. toata chestia se reducea la faptul ca fata asta habar nu are cum se scrie cuvintul fidelitate :lol:
si din cauza asta tot ce facea era relativ.
femeile bovarice au farmecul lor, insa sfirsesc prin a deveni jalnice :D
adevarul e ca m-am cam saturat de astfel de femei si vreau una normala, ca au trecut cam sase ani de cind nu am mai avut o relatie normala.
ceea ce nu e de mirare daca schimb tarile si orasele mai des decit ciorapii
 
imi pare bine ca s-a subliniat imposibilitatea 'modificarii' firii feminine: daca tipa can't commit, deal with it... e lume care nu e apta de monogamie , dragoste, fidelitate et al.
 
alias nu ma fa sa ma indragostesc de tine ( de user(ă))
Dragostea-i ca si o raie, te mananca si-n calcaie.
sexul te mananca mai rau.

femeile in disperare pot face orice ( eu nu stiu de ce ma tot conving de asta pe zi ce trece)

...
Astazi am descoperit ca o fata de pe forum s-ar putea sa fie o fata cu care am facut colegiul, insa nu sunt sigur pentru ca inca nu-i recunosc toate trasaturile...inca cercetez...

Putini au raspuns la intrebarea asta totusi:
de cate ori ati multumit dupa?
 
Sunt gandul razlet al lui krown , unul pentru multe... oare de ce ma deosebesc de alte ganduri, oare krown poate sa... oare voi deveni un gand practic cu calea usoara si batuta de dendrite cu idei clare?
As vrea sa nu fiu o farfurie de cartofi prajiti ... fara salata. Oare cate parale face un gand razlet?
Imi pare rau de capul lui....... as vrea sa stiu care mi-e calea.
Dragostea e ... sau nu e ... nu cred , nu e...
 
flo,
poate nu stii cei aia dragoste si a face dragoste caci pina acum tot ce ai avut a fost pasiune si sex - poate - i don't know

eu pentru mine stiu diferentza! (numai nu spunetzi ca traiesc in vise, cu vise, ca in filme etc. :) mai sunt si asa oameni! :p
 
Back
Top