Despre sex&dragoste

krown, da cum iti dai seama ca fata are sani tari, doar din vedere??
mere johnatan, hai ca asta a fost buna... si ce au mantuan? :lol:
 
Ehei experienta!!!
Acum ca e vara se pricepe oricine la sanii unei fete fara sutien. Sau te uiti (ghicesti) prin bluzita ce fel de sutien poarta (aici e toata experienta)
Sutienii pot foarte bine sa te minta, insa daca te uiti atent, dupa forma lor, (stii ca pot fi si ciorapi inauntru,sau de alea de pun fetele la umar)dupa material, dupa stransura lor pe corp, formele care le lasa , liniile . daca ii iese putin slaninuta, sau sanii putin pe de asupra. Nu scriu mai multe detalii care totusi conteaza foarte mult.
johnatan si botul caprii au cea mai frumoasa forma - cea de san, acum uita-te la un mantuan :)
 
alias
botul iepurului is mai mici.
martie
stiu, ca nu exista, da mai stii, ca dupa ce renunt ... il gasesc...
tu pe unde te mai plimbi?
 
krown said:
Ma duc sa-mi schimb parerea. Sa-mi caut idealu'

sam e tinar si inca mai rau e siindragostit pupaza .. asa ca el nu-si da seama ce o scris ..
nu lua in serios :lol: :lol: :lol:
 
alias said:
krown, botul caprii sau botul iepurelui?
vezi clasificarea intr-un topic mai jost trebiuia sa fie am adus eu niste poze cu comentarii mai devreme :) :) :crazy: daca tot te intereseaza tema asta :wink:
 
Mie imi pare ca atunci cand scria sam in spatele lui era si prietena asa ca n-a fost sincer. Nu-i asa, sam?
Da merele is bune, chiar si cu sfarcuri....
 
krown said:
Mie imi pare ca atunci cand scria sam in spatele lui era si prietena asa ca n-a fost sincer. Nu-i asa, sam?
Da merele is bune, chiar si cu sfarcuri....

Nu krown, te ynsheli amarnic, iubita mea nu ma controleaza ce scriu pe forum shi eu niciodata nu m-am abtzinut de la a zice ceva ce cred eu indiferent daca este prietena mea lynga mine, sau nu. Mai mult potzi sa vezi ca mesajele au fost postate la ore diferite, nu prea crezi ca am o mini camera implantata yn ochi dar ea are un monitor shi vede tot ce fac eu :lol:
Cred ca daca ne vom yntylni vreodata vei yntzelege natura fenomenului Sam, ca ultimul timp foarte multa lume ma ia la yntrebari shi deja ma simt un fenomen, deshi consider ca asta ar fi un lucru normal. :roll:
P.S. Ai auzit vreodata de notziunea Bars(felina) yntr-o relatzie
 
ce tot graiti atita despre idealuri...ca astai cel mai strasnic,cind tocmai iti pare ca la-i gasit atunci cel mai usor de pravalesti....
 
Sam - baiat bun :) adica cuminte!
Sam, da care-i fishka cu Barsu (carei felina) ?

idauluri nu exista ci exista ochelari roz!

Krown - si pentru ce sa o creshti? What's the fun? :ciupos:
 
Glumeam, frati romani de pretutindeni!!!
Da cred ca era o tema cu idealuri..
Asa ca sa revenim la sex..si la dragoste....
Eu acum stau in c.ur si ma gandesc la sex si la dragoste ... ce parere aveti, a? nu s'aude
 
Stau si ma gandesc la cum gandesc femeile. Si nu pot sa intru in capsoarele lor.
Oare cand sa ceri la o femeie sa faca sex cu tine cand ai o relatie: ca ea sa nu zica ca esti prea indraznet sau din contra un molau?
Asta nu e o intrebare direct de a mea. Dar ma mananca fenomenul in general ce parere aveti?
 
pe mine ma framanta alta dilema , krown....
tu care esti atat de priceput la 'semnalmentele' sexuale female, nu stii care ar fi strategia corecta in situatia respectiva? Controversial, my dear...
 
Back
Top