Despre sex&dragoste

Totul e bine shi frumos, Alias, dar in afara de Seinfeld, mai ai shi alte surse? :ciupos:
 
provocarea asta n-o accept, sa ma ierti...
citez pe cei cu care ma identific; spre exemplu gasesc nelaloc sa pomenesc de complexul triunghiular al lui Oedipus(care ma oftica) sau semi-aberatiile lui Freud; nu am semnat io pentru ca respect copy-right-ul lui Seinfeld; nu prea cred ca are rost sa descriu pelegrinarile mele beletristice k fapt divers...
 
Ba decat sa va certati pe aici, intalniti-va undeva si faceti sex.
Si veti fi eliberati. Asta in caz daca sunteti de genuri opuse.
Daca nu, faceti tot sex.
pt alias si lia
 
Cred ca inevitabil avetzi parte shi de cei ce raspund direct la primul mesaj din topic fiind foarte proaspat venitzi :lol:

Zic eu ca sexul e a face dragoste cu persoana iubita shi nici un fel de sport shi nici un fel de placere carnala, yn plus prin esentza sa naturala yn asha mod lumea ar trebui sa se reproduca, iar placerea yn momentul culminant e data pentru a minimiza oarecum nevoile shi grijile ulterioare generate pe perioada celor noua luni shi mai departe 8) :D
 
:lol: Sam , stii acum nici eu nu mai tin minte ce am scris prin mesajele de mai sus, stii da acum dupa ce am citit mesajul tau ca sexul e cand faci dragoste cu persoana iubita, eu ma gandeam oare cum s-o numi procesul a face dragoste cu o curva obisnuita (ordinara) la tine :) .
nu te supara , ma gandeam acum la sex cu o jumatate de gura
 
krown said:
:lol: Sam , stii acum nici eu nu mai tin minte ce am scris prin mesajele de mai sus, stii da acum dupa ce am citit mesajul tau ca sexul e cand faci dragoste cu persoana iubita, eu ma gandeam oare cum s-o numi procesul a face dragoste cu o [cenzurat] obisnuita (ordinara) la tine :) .
nu te supara , ma gandeam acum la sex cu o jumatate de gura

Eu niciodata n-am facut sex (ca a face dragoste asta nu numeshti) cu o [cenzurat] obisnuita (ordinara), . De aceea nish nu shtiu ce sa-tzi zic aici :roll:
 
Sam, o reactie mai santoasa la mesajul tau nici ca se poate; eu inca mai sper ca ai glumit... ma pui serios pe ganduri cand zici ca un lazy orgasm (ca doar nu e mereu super) merita 9 luni de chin si pe urma inca.. o viata de chin!!!
 
so .. UK says no to sex or .. ?! only Germany is for liberty :crazy: oh yea .. Holland is the craziest :lol: :lol:

in privinta orgazmurilor .. well trebue sa fii optmista draga mea altfel totul devine neatragator in lumea asta :wink:
 
alias said:
Sam, o reactie mai santoasa la mesajul tau nici ca se poate; eu inca mai sper ca ai glumit... ma pui serios pe ganduri cand zici ca un lazy orgasm (ca doar nu e mereu super) merita 9 luni de chin si pe urma inca.. o viata de chin!!!

Despre faza cu punctul culminant doar pentru a shterge un pic din viatza ce va urma... am glumit :) , dar despre faptul ca sexul este a face dragoste cu persoana iubita n-am glumit de loc
 
ok, daca te-am convins sa recunosti ca ai glumit la o faza, cred ca eforturile noastre (well, ale mele cel putin) se mai pot avanta o data si recunosti eventual ca ai glumit si la faza a doua...
eu am mai privit poll-ul asta o data si nu-mi place nici o optiune... Toate-s nu stiu cum cu alura extremista.. ceva mai de mijloc nu e?
ca nu e nici pura placere carnala (doar la nesimititi) si nici chiar dragoste per se....
 
Ei nu alias, aici eu stau cu ambele picioare foarte stabil pe pozitzie, mai ales ca eu niciodata n-am facut sex (asha cum am mai mentzionat) cu o [cenzurat] ordinara.
Shi chiar mi-a placut, probabil a fost unicul pool, faptul ca a fost shi aceasta optziune la alegere. Poate suna straniu pentru tine, dar asha sunt eu... shi consider ca asha ar fi normal :roll:
 
vad ca aduci mereu contra argumentul cu ceva.. ordinara (nu pricep, ca e cenzurat!!!) de ce trebuie sa fim incercuiti de extreme?
de ce trebuie sa fie una ordinara? De ce trebuie sa fie dragoste? Stimulii sexuali sunt mai sensibili decat cei ai... 'inimii' :D :lol: :D , deci se excita mai usor... tre' sa te atraga persoana cu care te culci, d-ai si m-a umflat un pic rasul si la optiunea 'sport fara implicati'... trebuia adaugat in conditii casnice, fara taxa de membru... :wink:
si daca lumea nu e capabila de dragoste, sa ramana virgina toata viata? Alta ar fi identificarea dragostei; etc... optiunile pe care mi le oferi ma strang la perete rau de tot...
 
alias, poate am eu ceva nenormal yn mine, dar pe mine nu ma atrage o persoana de sex opus daca n-o iubesc sau n-am un sentiment pentru ea, adica tot normal pot discuta, bea o bere, dar nu pot ajunge la un act sexual, asta e peste yntzelesul meu deja :roll:
 
ferice de tine, ca eu cred ca m-as culca cu toate tipele de pe strada...
....
....
.. :) .
....
....
careia i se vad chilotii dintre b.ucile apetisante sau cu poponetul sportiv, cu sanii tari ca merele ... johnatan sau cu sanii cat de cat atragatori, cu o fata de madona d-zee sau cu fata obisnuita de ..femeie, cu ochii migdalati sau nu....
... as face dragoste cu toate.
Iesi acum in strada, priveste in jur si zi-mi ca ti-ai schimbat parerea.
Oare n-ai vrea sa faci dragoste cu acele frumuseti- femeile
 
krown said:
Iesi acum in strada, priveste in jur si zi-mi ca ti-ai schimbat parerea.
Oare n-ai vrea sa faci dragoste cu acele frumuseti- femeile

Nu, ca am o fata pe care o iubesc... shi ma iubeshte.
Shi eu am ocazia foarte des sa ma yntylnesc cu fete de astea pe care le-ai descris tu... yn regim de lucru, dar sorry... nu ia foc :roll:
 
Back
Top