Despre sex&dragoste

tequila said:
cred ca sarutul esta french e destul de intim pentru primul sarut. noi (iubitul meu si eu) si acum ne aminitim si ridem cum la primul sarut eu iam spus - da fara limba se poate?! :lol:
:lol: :lol: :lol: .. ceva clasic :crazy: ..
 
Inseamna, martie, ca m-ai auzit!!! Deci ma lecuiesc.

Azi m-am sculat de dimineata sa f.uck cumparaturi ca de maine ma duc in Ungaria la Szekesferer, sau cam asa ceva, la o scoala despre refugiati.
Vreau sa am experienta internationala ( am auzit ca unguroaicele sunt focoase) desavarsita . cred ca stiti cu totii cum e pe la scolile astea din 6 zile -5- bautura, mancare, distractie cat incape, si o zi cumulata la tema, bineinteles ca si sex la greu , de parca ar fi sfarsitul lumii, si intr-adevar asa si este , oricum nu ne vom mai vedea niciodata atunci de ce sa ne infranam impulsurile
....
....
....
treci si s.uge! glumeam .
Ne vedem martea dupa Pastele Blajinilor , sau poate or avea astia net, da nu cred, ca e un castel intr-o padure
 
sa-ti fie de leac...crown....cit despre festa...cuidado..ca-ti pot minca pula is rele de tot unguroacele:wink:
 
Daaaa sunt niste saruturi atyt de erotice ... frantsuzesti...

Eu nu pricep cum poti sa saruti doar cu buzele si sa nu descleshti dintii. Daca nu se implica si limba atunci toata placerea se compara cu lingerea inghetatei peste pachetul ei (pentru cele in pachet), fara a i-l desface. Simti doar rece si mirosul ei, dar gustul - nu.

Poate un secret in sarutul frantuzesc e ca trebuie sa fie totul lasat liber, adica de a nu incorda intreaga gurita si fara a fortsa sarutul, dar cei ce-l fac nereusit anume aici greshesc?
 
vio este deosebire din sarutul care la-i descris tu si cel unde participa exclusiv limba,in lungime si inaltime :wink:
 
Pai pina la urma cum e frantsuzescul? Asa cum eu l-am descris, sau cind lucreaza in exclusivitate limba?
Cu toate ca nu prea imi imaginez cum vine asta. Cred ca am avut norok.

A, a existat un caz despre care imi aduc aminte, ca enorm de mult nu mi-a placut um saruta un baiat, dar nu navalea cu limba.
 
Ehehei!!
Adevarat a inviat , daca a scris cineva mai inainte ceva de Isus.
:::
::
Ba, da ce proroc am fost, si a fost bine !!! Is incantat si-i respect pe unguri de azi inainte (si in special o unguroaca...).
Ce se mai aude pe aici, ca eu am stat in padure, ca nu ne lasau sa ne f... pe afara. glumeam, am invatat cum sa scap de banditi daca is refugiat, in general tema acolo era despre refugees. Adica noi vedem unu , dar el vede 23 mln, daca esti in .ro.
A fost cool, da frig, it inghetau ... de tat.
 
Alo !! Au pierit romanticii ??
Azi stateam la o terasa si ma gandeam cati bani fac aistea, si inca ma gandeam cca daca as strange si eu macar vreo 15000 sa-mi deschid una , apoi n-ar tine mult - ar fi numai in pierdere - eu o sa beau pe gratis , o sa-mi aduc toti prietenii si s-a dus afacerea.
Tpfu, mai face cineva sex cu mine pe flori de castan?
 
vio said:
Poate un secret in sarutul frantuzesc e ca trebuie sa fie totul lasat liber, adica de a nu incorda intreaga gurita si fara a fortsa sarutul, dar cei ce-l fac nereusit anume aici greshesc?
nu mai este, trebuie putzintel de fortzat sarutul, daqa sa fie lasat liber atunci nu se simte placerea ceea.. ashe cred eu..
 
Sarutu' ista frantuzasc ii foarte complicat numai ca el vine de la sine, si depinde de buzele partenerei/ului, ca daca ai buze deacelea din care faci doua caldari de racituri, le mai incordezi sa stea tepene, daca ai buze prea mici tre sa le lasi mai liber (pe prasit), da nu imblati botosi.
Sexul ista pe mine ma scoate din minti, mnezau mamii lui, imi pare ca daca nu era era mai rau
 
martie eu am pus un pariu cu cineva ca n-am sa raspund foarte obraznic la nimeni de pe forum (poti sa-mi vezi mesajele), iar cu timpul am devenit si un fel de pohu.ist asa ca nu ma supar , plus ca nu ai zis nimic ofensator ci ai facut o constatare care poate fi neadevarata (numai eu stiu)
Tequila din ce cauza crezi ca am deschis tema asta , eu cred ca sexu' ne ia prea mult din viata.
Chiar as face un calcul, sa zicem ca ma iau exemplu pe mine cat timp ia sexul pe zi. asta in zile bune si cand ai prietena stabila:
dimineata pe la 8,15 cand se scoala prietena mea sa se duca la facultate max 15 min, de obicei eu rar sar de 4 min ( nu stiu cum se descurca altii), dar cu tot cu lins, saruturi fel de fel ajung la 20 max zic, dupa asta ea pleaca la facult eu mai dorm si la 11 is prezent la serviciu, sau la scoala (is si student la zi), aici (repet in zile bune) pot agata vreo colega ( am doua care cand se supara pe prietenii lor , au picat la mine in p..lasa) ( am uitat sa va zic ca eu is infidel pana -n panze) asa deci aici n-ai cum sa te lungesti ( drept sa va spun eu nici nu le-am vazut sanii) 6-7 min (de, mai mult din picioare) .
Dupa asta vin acasa mort dupa asa o zi lunga, mai facem ce facem si pe la 10 ne-apuca , ei da acum n-ai unde te grabi asa ca organizez cate un preludiu , chestii trestii ( nu credeti ca dupa tonul cum le spun asa si se intamppla) deci preludii in care deseori eu termin de cateva ori . Nu stiu ce-i cu mine , da doctorii nu am si mi-i in soola de ce ziceti voi ( de rau)
deci dupa preludiu sex curat cam 2-3 min, pt ca prietena mea daca e incalzita poate avea orgasm masurat la 20 sec , deci ziceam sex curat putin da de mai multe ori pana cazi, dupa asta ca sa par cavaler ( insa imi si place) incercam postludiul - de obicei sarutari. deci cam 20 min in cap-seara, Asa. Asadar daca fu.ck un calcul iese cam vreo 30 min pe medie , da si asta e mult, inseamna ca m-am grabit sa zic ce-am zis mai sus.
ia care face un calcul cat e sexul la voi pe zi , ca eu nu-s chiar futacios
 
Chiar tequila ai deschis un subiect sensibil, eu (nu stiu ce am de ma tot iau exemplu) as vrea sa am multi copii de la femei diferite, vreau sa am minim 5 copii. Da ce ?
Stiu ca situatia in RM e cam coibila da oricum n-ati vrea sa aveti o casa plina de copii? Faza e ca sa aveti pe urma unde sa faceti sex fara sa va urmareasca nespalatii vostri...
....
...
...
ia ganditi-va la batranete
...
...
...
ai 5 copii , da nici unu , dzeii mamii lui nu vine sa-ti aduca un paharcu ... apa
 
Back
Top