Despre sex&dragoste

krown said:
Nu stiu daca mai sunt si acumgreenhorn, dar din greseala in greseala capat experienta si tot asa toata viata capat experienta si nu stiu unde o sa-mi trebuiasca atata ( doar sa de vin profesionist undeva in Iad :evil: , sau in Rai :oops: )

he he, shi optimist! yn Iad nu shtiu daca o sa-tzi trebuiasca ca ai fost rau, da yn Rai - acolo sto pudov n-o sa-tzi trebuiasca, n-ai vazut DOGMA?
 
Stiti, tema mea e si despre dragoste, si eu am cam neglijat-o.
Acum as vrea sa-mi iau revansa.
...Dragostea, cum zicea cineva, nu se spune ci se face (tot la sex ma gandesc, of is maniac sexual)
In general definesc dragostea ca un fel de iubire ( un sinonim), acum lumea nu prea mai crede in dragoste, fetele merg dupa un baiat sau pt ca are bani sau pt a nu ramane singure sau multe alte cauze insa sunt multe cazuri cand merg din dragoste. Eu am vazut putine cupluri care sa se iubeasca cu adevarat.
Eu de exemplu in multe relatii nu prindeam cuvantul iubire, adica nu ne spuneam ca ne iubim, bineinteles ca asta nu inseamna dragoste , adica doar vorbe ci tre sa implice si vreo doua sentimente acolo, stiti voi. sa va lipseasca , sa-i ai chipul in minte majoritatea timpului, si multe altele. Acum am sa termin mesajul , ca lumea am observat nu citeste mesaje lungi
 
Au fost momente in viata mea in care am avut nevoie de dragoste si momente in care aveam nevoie de sex... :crazy: ...desigur ca momentele astea 2 erau si combinate cateodata...in principiu insa e vorba de nevoi : fizice sau psihice :wink:
 
da eu am 2 in 1 adica dragoste si sex ******* adica breathtaking, mindsweeping, inside -out-turning si fire burning :indragos:
 
_victor_:
Dogma 2 ???? exista asa ceva? sau voi vorbiti despre "Jay & Bob strikes back"?
Aha! ...Ia, caroli clitorov...

Eu nu cred ca exista intr-o relatie adevarata sex fara un pic de afectiune, insa nu ma tin pe pozitia aceasta pt ca stiu ca sunt fele de fel de cazuri.
Cine a vazut Lucia y el sexo, si-ar da seama ca inhibitiile mentale si nu doar din partea asta de Europa nu sunt sanatoase.
toti cei care au iesit un pic pe afara stiu cum se vorbeste despre sex, ca despre micul dejun. Nu se face din el mare lucru.
daca afla mama ca in timp ce ea pleca la serviciu eu veneam de la scoala si faceam sex in camera lor (tata nu zicea nimic , el intotdeauna tine cu mine) apoi nu mai vorbea cu mine trei ani dupa asta , cu toate ca mama e crescuta in cele mai democratice moduri posibile.
Si acum stau si ma gandesc unde se pastreaza romantismul iubirii la noi intr-o inhibitie totala , sau la ei unde daca vorbesti despre dragoste ti se rade in nas.
 
Hei, m-am apucat eu acum sa citesc aceasta tema si... pe la a 3-a pagina mi s-a ridicat parul de pe picioare (care abia creste). Dar eu tipa tsin post, dar ma stirnesc. Of, si nu mai vreu prostii, macar in Saptamina Mare.
Cit priveste fata+fata, pe mine ma cativeaza filmele cu ele. Poate-s anormala, dar imi pare ceva frumos, si-mi inchipui placut, cu multa gingasie... Of, iar pacate.. :roll:
 
vio said:
Hei, m-am apucat eu acum sa citesc aceasta tema si... pe la a 3-a pagina mi s-a ridicat parul de pe picioare (care abia creste). Dar eu tipa tsin post, dar ma stirnesc. Of, si nu mai vreu prostii, macar in Saptamina Mare.

Stii sunt foarte intrigat de felul cum te starnesti vio ( in general fetele), de ce macar in saptamana mare, ca D-zeu a zis el de mancare si bautura si de placere trupeasca cu cei de sex opus , dar singura ce nu .... :oops:
 
Eu cred ca intr-o relatie un rol mare il are si sarutul. N-o sa zic de altii ci de mine, iaca eu daca nu-mi place cum saruta fata, ii zic pe fata ori se invata ori o invat eu ( mai sunt cateva variante , dar nu vi le zic)
Pai inchipuieti , stai la o lumanare ( de genul stai la o bere) , totul e romantic, ( de ex cateodata intreb tipa daca pot sa o sarut, cateodata ma reped eu la buzele ei, si cateodata vine de la sine ca-n filme{ mie nu mi s-a intamplat}) si cand dai sa saruti ... iiii... tipa s-a si repezit cu un sarut frantuzasc de mi-a bagat juma de limba in gat, dar eu nu ma pierd cu firea si tot incerc sa-i iau doar buzele, da ea nu si nu,..... ei si atunci ii zic
....
...
....
....
ce v-am zis mai sus. :roll:
 
Pai bineinteles , eu am inceput sa-i urasc pe frantsuji de amu'.


Faza e ca putine fete au stiut sa sarute k lumea frantuzeste, si inca ceva de ce mazarii fakarii de franceji si-au luat copyrightul asupra acestui sarut ca eu n-am auzit de alte nationalitati de saruturi ci numai ( bezele , ventuze si alte )
 
eee... li s-a dus vestea de iubaretzi, profesionishti in flirt si finetzuri pretentzioase in ale amorului.
Poate si Gheorghe al nostru shtia sa faca o ventuza si un bizu' da' nu shtia sa le dea un nume... Asadar ne-am frantzuzit cand vine vorba de pupaciuni...

Oricum, nu cred eu ca e vina lor, ca fetele se avanta cu limba pana-n amigdale... Vor sa se considere si ele, VERSATE... si incearca sa se comporte in consecintza... :wink: 8)
 
bay krown , da si chiar asha de tare nu-tz plashi ala frantzuzask? sau tipa yn locuri publice nu? ca daca nu-i loc public apa scuipa pe tat!
 
lizofoafa said:
eee... li s-a dus vestea de iubaretzi, profesionishti in flirt si finetzuri pretentzioase in ale amorului.
Poate si Gheorghe al nostru shtia sa faca o ventuza si un bizu' da' nu shtia sa le dea un nume... Asadar ne-am frantzuzit cand vine vorba de pupaciuni...

Oricum, nu cred eu ca e vina lor, ca fetele se avanta cu limba pana-n amigdale... Vor sa se considere si ele, VERSATE... si incearca sa se comporte in consecintza... :wink: 8)

frumos scris .. .. chiar am primit satisfactie din lectura ascestor doua fraze .. :wink: ..
iata asa simt al umorului la fetitze i-mi place :lol:
salutari
Texas on line 8)
 
cred ca sarutul esta french e destul de intim pentru primul sarut. noi (iubitul meu si eu) si acum ne aminitim si ridem cum la primul sarut eu iam spus - da fara limba se poate?! :lol:
 
[K] n-am zis ca nu-mi place, imi place cand e k lumea.
Apropo, tequila te respect pt ca ai luat initiativa. 8)


Ati incercat sa faceti sex murdari de frisca ?

Ce-am mai descoperit la mine e ca imi plac sanii fetelor foarte mult , atrag cea mai mare atentie in a caracteriza o fata , nu stiu de ce, dar ma atrag mult ( nu credeti ca nu ma uit si la picioarele ei cracanate, ma uit eu, lasa)
Imi plac sanii normali ( trecem peste Cernobal) asortati corpului, adica pot sa fie si mici, dar daca ii sta bine , apoi ... norocul ei ...


Asa-s eu , spun tot ce ma doare .
Ma doare-n ....
 
Back
Top