Despre sex&dragoste

atunci cind palmele a doua persoane sint stins puternic intre ele si respiratia lor se preface in aburi ce le topesc corpurile nude...mintile..inimile..gindurile si visurile,amintirile din trecut ...se dizolva prezentul si viitorul nu mai vine...inseamna s.
 
Definitia ta tinde sa starneasca dorinta, e una buna, placuta, frumoasa...cum vrei tu.. dar nu esti chiar la obiect.. sau poate ai vrut sa zici ca atat timp cat se intampla si e placut nu conteaza cum o definim?

:lol: someone, shoot me please.. it's pleasure
 
Cand respir parfumul parului ei,cand stiu ca ea e gata sa-mi soarba buzele, cand mangai pielea ei moale si pufoasa ca o spuma de valuri, cand mainile mele ca niste cupe iau forma sainilor ei, cand simt roua petalelor ei cand ea se lipeste de mine usor, cand simt impunsatura sfarcurilor ei in pieptul meu, cand corpul ei tremura de extaz ... atunci imi dau seama ca femeia e cea care duce sexul la apogeu.
 
eu am optat pentru a doua varianta... Mi s-a parut cea mai logica si ce amai realista... In fond, sa patrunzi in mintea unui om se poate si prin alte metode; Dragostea potzi sa o exprimi si prin 1001 de alte feluri decat prin sex... Binentzeles ca nu are nici un farmec sa faci un sport din sex si sa nu constientizezi ca interactzionezi cu o persoana DRAGA, cat de putzin... Eu cred ca sexul ar trebui sa fie cea mai neimportanta parte dintr-o relatzie, chiar daca... e placut :D
 
:wtf: Du-te si te impushca!... Pana si cel mai inocent copil de gradinitza stie deja ca adultzii fac sex, si il fac pentru ca le place... Nu era nevoie sa tragi concluzii, libidinosule... :wink:
 
SCYWALKER,SAU CUM TE CHEAMA,ECESTEA DEACUMA NU-S DISCUTII DESPRE SEX.....DAR FATA E SEXI CIND O ZIDARI.....LIZOFOAFA NU TE SUPARA AM VORBIT LA GENERAL...
 
Sexul poate fi parte integranta dintr-o relatie, dar poate fi si auxiliara atunci cand exisat monotonie si-ti creezi alte relatii
 
eu dorea dar nu aveam cucine....am o intrebare la toata lumea:ATI avut vreo data propuneri INDECENTE...?ca cineva de sex opus iti spune ca te doreste....bla bla...cred ca nu e indecent,depinde de situitie....eu de exemplu am avut nu demult,,o propunere.....ca si acuma vomit...in jurnalul meu "...de zile si nopti linga Atlantic"nam mentionat ceva de doua fofe"lesbiene",una de 60ani,alta 50ani...pai iata cea de 50 mi-a propus o experimentare in doua......sotul mei si acuma nu se opreste de ris...
 
Cred ca-s cel mai patit.
Am avut o propunere de la o asistenta de profesor
si odata un gay mi-a propus 100$, sa merg cu el. Iar pe podul karol din Praga unde am cunoscut un grup de romani, o fata din grupul cela mi-a propus sa facem sex in chibutca unui soldat ce pazea acolo aerul (stiti de ala care nu misca)
 
Eu accept propuneri foarte indecente, asa ca am experimentat-o (dar mai tarziu in hotel) pe cea cu aerul (eram de 17 ani/adica jumate virgin) si de atunci am o parere buna despre educatia sexuala a romancelor de pretutindeni. :D
 
azi chiar am avut o propunere timpita..din parte unui braziliam..cica si el e casatorit...dar nu e rau sa .... :hump:
 
Back
Top