Despre sex&dragoste

cind vin in moldova...ne intilnim la o discutie...ca sa vada are capul meu gindire sau nu si sa imi puna stampila in frunte...
 
Ap` daca asa usor se obtzine o intylnire cu tine , o sa incep sa zic si eu ca nu imi pasa de cum gyndesti si daca nu e asa . :wink: :D
 
acuma ascult ruscaea radio ca alteva moldovenesc nu am...si chiar ma mistuie un dor nebun de tara..ca m-am z...aici
 
nu incerca sa ma intimidezi....catot n-ai inteles ceam vrut sa zic....m-am referit cu adevarat la mintea din capul de pe umeri,da voi chiar sinteti nebuni...
 
Desigur ca am inteles :D

Cum am inteles si dorul cel mare de casa .....

Doar ca mai glumim oleaca ca sa inseninam atmosfera . :wink:

Cum e adierea oceanului la marginea vestica a Europei ?
 
sarat si rece,deja m-am contopit cu mirosul acesta...nopte cind ies sal mai conteplez(caci traiesc chiar linda el),imi arunca in nas mirosul de mlastina..............
 
Eu cred ca fiecare simte o asemenea imensitate ca oceanul dupa sentimentele proprii :

va fi mereu insorit pentru turistii venitzi intr-o vizita scurta pentru distractzie

va fi totdeauna prea tulburat sau prea lipsit de peste pentru pescarii ce s-au nascut pe malul lui

si va fi rece , sumbru si trist , ca o mlastina a mortzii pentru straina ce e obligata sa stea langa el , desi mai mult decat orice si-ar dori sa fie acasa ........
 
mai adaud o chestie..importanta...cind am vrut sa-mi pun piciorul(cacofonie.)in ANTLANTIC nu m-am asteptat ca in citeva secunde sa-mi scot piciorul inghetat....
 
Ar trebui sa-i dam un ban lu' creator asta! :evil: Sa-l castram ca sa nu mai fie rau cu genu'/sexu' feminin! Ma refeream la rasa masculina, sau subrasa daca vrei. Nevermind.

Prefer sa-mi expun parerea sincera decat sa ma ascund dupa sabloane asa cum ne invata statul nostru comunist. Spun ceea ce gandesc in cele mai multe cazuri si chiar putin imi pasa daca cuiva nu-i convine. Ne-am luptat pt. libertatea cuvantului iar acum tot noi incercam sa inhibam aceasta dorinta. :-?

Martie, nici o problema daca tot te intereseaza sa-mi stii parerea. Cred ca nu poti trai fara ca sa stii ce cred eu despre tine :lol: (ironic vorbind daca exista cineva care nu intelege)

Acum, incercand sa disimulez sinceritatea voi spune ca poate n-am avut eu norocul sa le intalnesc pe cele mute fete inteligente si corecte :lol:
 
Martie
....cine a creat intrebarile de sus pentru a vota populatia?s-a limitat numai la citeva semnificatii ale sexului...cemnificatii si definitii sunt atitea cite mentalitati sunt pe glob
Stii, ai dreptate, dar n-am vrut sa insir decat cateva mai importante, (poate pentru altii nu)
Sexul a fost INVENTAT pentru a se face sex
 
trec la concret,Definitie:de fapt nu vreau sa impartasesc nimanui ceea ce sic eu ca e sex,n-osa ma inteleaga citiva patetici si banali de pe aici.....pentru ei nu exista asa o definitie.stiu ca o sa ma atacati acuma ca niste hani....
 
Am asteptat o zi sa-ti aud parerea (in scris), si cand intru aici ... nimic
Zi si tu : sexul iaste , ce iaste, iaste un feliu de...
P.S. Sa nu-mi dai definitia la organele sexuale pls!!
 
Back
Top