Despre sex&dragoste

Cred ca fiecare a avut asfel de propuneri.

Cele neplacute au fost din partea unui barbat. Primul lucru care vroiam sa-l fac atunci era :te tai: . Nu am nimik cu lesbienele :D , dar barbatii homosexuali mi se par total dezgustatori, mai ales cand te gandesti ca femei sunt mai multe ca barbati, ajung la toti si mai raman. :lol:
 
Eu n-am nimic impotriva homolailor, dar mi-i greata cand ii vad stricand mersul naturei( oare ce fel de sex se primeste la ei?anal si oral)
Cum a zis si creator fete.... Mope... da ei .Bine nu-i iinvinovatesc ... saracii,cine stie din ce cauza au devenit.

Eu cred ca sexul cu o femeie experta ( se poate si mai multe) poate sa-i aduca pe calea cea buna. Voi cum credeti?
 
krown si eu cred la fel, am auzit ca unii dintre ei n-au facut-o niciodata cu o femee iar cand o fac o parte devin bi altii normali. Dar probabil exista si cazuri cand boala e prea grava si nu se poate lecui :lol: .
 
aici lucrurile stau altfel...lesb batrine de exemplu ele au fost casatorite sau is vaduve..si sau apucat sa experimenteze altceva....cum mi-a zis mie una de 50ani ca ma vrea.. :crazy: ,am cunoscut 2brazilieni care aveau inele de casatorie dar nu erau casat cu femei...ci erau impreuna :crazy: ,cel mai batrin avea un baiat mare deja...eu n-am nimic cu ei sau cu ele,dar cind am cunoscut personal.....cred ca nu-s oameni normali :rock_liv: poate sa ma atace oricine acuma :wink:
 
E cred ca e ceva psihologic. La barbati, probabil sunt destui complexati si care nu au idee ce sa faca cu o fata, ceea ce e o problema. Altii vor sa experimentaze. La fete chestiunea difera un pic. Am citit pe undeva ca la femei tine mai mult de genetica, dar in principiu e dorinta de a experimenta.

Totusi, baieti, cand sunt atatea fete bune in jur la ce naiba sa te "casatoresti" cu un barbat? Adevar valabil si pentru celalalt sex.

Si totusi lesbienele (dar nu la 50 de ani :o ) sunt acceptate de noi, adica barbatii. :wink:

Dar prefer oamenii normali. :lol:
 
eu nu pot sa-mi imaginez ce fel si cum poate sa ma satisfaca o femeie :crazy: ,daca o faci cu un barbat....chiar de nu-l iubesti...placerea e cea carnala...nu :roll: dar de la o fata ce naiba ca nu totul consta in lins :wtf:
 
Nu consta totul in lins doar daca n-ai incercat... :hahaha: ...incearca sa fii o data cu o femeie si mai apoi povesteste-ne... :crazy:
La servici...hmmm...intotdeauna am avut fantezii legate de problema asta...
 
Eu odata m-am gandit la o partida de sex cu o fata de la serviciu, eram contabil gestionar la negru cu o juma de norma , insa n-aveam unde, era un supermarket cu ferestre peste tot, dar am continuat acasa,
Stiti dupa aceste experiente exista doua variante:
1. Ori se dezvolta relatia , adica a doua zi fata iti zambeste , ai fost un zeu.
2. Ori fata cauta sa te ocoleasca :
2.1. Ii e rusine
2.2 Ai fost ca in bancul cand unuia nu i se scula si fata zice :" acum unul dintre voi trebuie sa se scoale"

Eu am plecat de la serviciul cela................ma exploatau toti
 
krown said:
Eu odata m-am gandit la o partida de sex cu o fata de la serviciu, eram contabil gestionar la negru cu o juma de norma , insa n-aveam unde, era un supermarket cu ferestre peste tot, dar am continuat acasa,

Eu am plecat de la serviciul cela................ma exploatau toti

te exploatau din pct de vedere sexual? :crazy:
chiar totsi? :crazy: :o
 
as incerca de ce nu :crazy: dar inca n-am vazut o fata intratita de sexy incit sa o "vreau",dar n-am prea auzit pareri de la fete referitor la.....poate ne povestesti.... :wink:
 
Catch:
te exploatau din pct de vedere sexual?
chiar totsi?
Ei si tu , ma exploatau toti care si cum , una(era o echipa de contabile) nu-mi dadea salariu intreg, unu ma punea sa fac eu rapoartele pe fiecare zi, alta ma punea sa ma duc la banca pt depunerea in numerar, iar alta ma tinea de masina de sex, si eu am zis dupa 6 luni f.ututi maze fakă da ce-s eu aici, dumnezeii si hristosii eu fac toata munca da voi primiti mii de lei, apoi ma duc io ( ati vazut n-am tacut ca ciobanasu mioritic)
Bine, da am capatat multa experienta. :)
 
krown said:
Catch:
te exploatau din pct de vedere sexual?
chiar totsi?
Ei si tu , ma exploatau toti care si cum , una(era o echipa de contabile) nu-mi dadea salariu intreg, unu ma punea sa fac eu rapoartele pe fiecare zi, alta ma punea sa ma duc la banca pt depunerea in numerar, iar alta ma tinea de masina de sex, si eu am zis dupa 6 luni f.ututi maze fakă da ce-s eu aici, dumnezeii si hristosii eu fac toata munca da voi primiti mii de lei, apoi ma duc io ( ati vazut n-am tacut ca ciobanasu mioritic)
Bine, da am capatat multa experienta. :)

hai ca totsi trecem prin astfel de situatsii shi suntem exploatatsi cand suntem verzi :D
 
Nu stiu daca mai sunt si acumgreenhorn, dar din greseala in greseala capat experienta si tot asa toata viata capat experienta si nu stiu unde o sa-mi trebuiasca atata ( doar sa de vin profesionist undeva in Iad :evil: , sau in Rai :oops: )
 
Back
Top