Drogurile?!

Ei, da :grin: Eu de exemplu, nu simt nici un fel de criza de personalitate si toti prietenii mei, care consuma din cind in cind, tot nu-s chmoshni$i kakie-nibuti, cu atit mai mult NIMENI! Imi plac drogurile pentru ca aduc impresii care n-ar putea exista fara ca sa le consumi.
 
in prezent la noi sunt foarte multe probleme ceea ce duce la necesitatea d a iesi din problemele cotidiene ceea ce duce la intrebuiintarea narcoticilor.eu nu prea cunosc nici un narcoman in momentul de fata dar cand merg pe strad ii vezi de la o posta
 
Intradevar, ne v temu... Nu. Deoarece prefer psyhodelicile si, pur si simplu, fizic e imposibil :grin: Cu putina cocaina lucrul merge foarte bine, dar e prea scump si la noi bun nici nu se gaseste. Si-n genere sa te deprinzi sa lucrezi drogandu-te - priamoj puti k zavisimosti. Cand iau ceva prefer sa ma consacru cazului, adica sa fac ceea ce e cel mai placut si interesant sa faci atit timp cit te tine preparatul pe care l-ai intrebuintat.
 
Ei se lauda de ce fac fara nici o notiune de realitate,sint foarte complexati si au nevoie de sustinere exterioara din cauza remuscariolr personale,dificultate de a gasi o poarta de iesire,spun ca pot sa se opreasca cind vreau ei, stiind pertinent ca este foarte dificil,dorinta de autudestructie,dupa mine potopul si dorinta de a antrena pe alti chiar daca sint copchii.
 
Ei se lauda de ce fac fara nici o notiune de realitate,sint foarte complexati si au nevoie de sustinere exterioara din cauza remuscariolr personale,dificultate de a gasi o poarta de iesire,spun ca pot sa se opreasca cind vreau ei, stiind pertinent ca este foarte dificil,dorinta de autudestructie,dupa mine potopul si dorinta de a antrena pe alti chiar daca sint copchii..
 
Da? :grin: Poate e nevoie sa ma privesc mai des in oglinda? :grin: Nu observ la mine nevoia de sustinere - eu si singura pe cine vrei ti-l sustin, daca trebu :grin: Complexe si, cu atit mai mult REMUSCARI - nikogda!!! Cum, Nutule, o sa ma recunosti tu pe mine totusi?
 
Statura mjlocie,bruneta,ochi caprui aproape negri,privirea curioasa aproape inchizitoare,nasul drept,gura bine desinata cu buze fine,gitul lung,urechi nu prea mici dar nu prea mari,corpul svelt cu o falsa slabiciune,pielea ivoir,mersul felin,un suris permanent ironic,degete lungi si febrile si dai impresia ca tu cauti intodeuna pe cineva. CA VA ?
 
sa va spun - mai tare ma deranjeaza ca fumez (tutun) decyt ca consum droguri...
la prima ma sperie ca chiar devin dependent, dar marijuana ..., daca o faci prea des isi pierde farmecul ...
 
Coldun!!!! Eu-s deacord cu tine na VSE 1000%!!!! Adevar grae$ti, nene :grin: Un prieten de-al meu mi-a povestit un caz, ca a avut ocazia sa se cunoasca cu niste aborigeni 'indejtzy' de prin fundaturile Canadei. Ei au nimerit in Europa (prima data-n viata au iesit din padure) si mai nu si-au iesit din minti cind au vazut cum fumeaza tutun lumea 'civilizata'! Ei au spus ca la ei tutunul se fumeaza dintr-o pipa foarte lunga in care se aptinde cit o jumatate de unghie! Au spus ca 'populatia civilizata'-s nebuni sa fumeze tigari si inca in asa cantitati cum se fumeaza deobicei! Mojno im poveriti - asta-s oameni care crapa cannabisuri, durmanuri diferite, radacini si ciuperci halucinogene in cantitati serioase....
_________________
Olga_Vladimirovna

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Olga_Vladimirovna pe 12-11-2001 23:22 ]</font>
 
Vladimirovna, tu intrebai ca-m cum arata un narcoman, pai eu am vazut multi, aici, mare majoritate yi dau cu travaca, etc, etc, fiecare dupa posibilitatile financiare, dar eaca ca mi so memorizat bine unul shi arata c-am asa
096.gif


vaseta arata destul de cool ...:smile: :grin:
 
Da nia imi pare ca seamana cu mos Ion. si shini shtie p/u ce creste el atyta cynepa pe linga gardu shela din fundu gradinii ...
Ion Creanga, "Amintiri din copilarie" partea cenzurata
:grin:
 
Back
Top