Drogurile?!

Cstati, Coldun.. Nu stiu cum cu Ion Creanga, da iata eu nu demult am dat intimplator de Gogol -'Nochi pered Rojdestvom', am recitit-o si am o**it!!! Asta-i curat psylicibine trip!!!!!!!!!!!!!! De fapt un prieten mi-a sugerat sa atrag atentia.... Dar coincidente - 100%!!! Tu ai papat vre-o data muhomoare???
 
cinepa cu mesajele disparute n-au nimic
cinepa poate avea ceva cu mesaje noi, in calitate de subiect :smile: fiti de acord sa nu sa se discutat asta erau mai putzine msg, nu ? :grin:
 
Pe 2001-11-13 07:45, coldun a scris:
nu, asha sheva n-am inshercat, da shi ?
Nika. Ti-as fi sugerat sa mergi repede s-o recitesti, sau sa mai vezi odata filmul! Cred ca Gogol s-o 'kalbasit' ghini$or fiind in viata :grin: Ciupercute din astea cresc do figa prin padurile din regiunea Piterului :grin:
Si-n genere, ciupercile-s un lucru foarte si foarte bun!....
 
Nu, Nutule! Asa un raspuns nu ma satisface! Daca ai postit un mesaj, inseamna ca ai comentat. Atunci fii bun si exprima-te in dialog, pentru ca 'observatiile' tale care intervin fara sa intre in context doar deranjeaza.....
 
Nutu, eu am descoperit ca ne-a tale ai cel putin vre-o 55 de ani! Majoritatii de aici le-ai putea fi tata si chiar bunic!! Cum de ese atunci, ca experienta de viata nu ti-a adaugat nimic in substanta cenusie a creerului tau? Sau poate esti intr-atit de destept ca eu, sarmana, nu-mi dau seama de subtilitatea gindului tau?
 
Pazani, nenea ni-o dat voie sa graim mai departe :grin: La $i s-o oprit bazaru nostru? La ciuperci.. Tak vot, acum nu demult o aparut o tiul'ka noua: pazanii se zakidanesk cu muskatnyj oreh! O lingura mare. Spun ca pere$te ca molokanu numai ca tine vre-o doua zile!
 
Io iaca nu m-am vrubit O_V, shi faci tu aici pe forum cu temile estea? Incerci sa-i faci pe altzii sa inceapa sa s-apuce de droguri sau totushi incerci sa-i faci pe oameni sa intzeleaga ce-i cu adevarat drogul?
 
Apropo, s-a descoperit ca pipele lui Sheakspeare au ramasite de OPIUM! Asa ca, ginditiva, daca trebuiesc naricii sau nu :smile:
 
Back
Top