Este oare distanta o piedica in dragoste?

snoopy si cerepaha ai in vedere?
nu, ele nu-s invitati de onoare, noi ne casatorim una cu alta :grin:
 
vai arina "m-ai dat gata". sunt socata , dar sa stii ca sunt de acord sa-mi schimb orientatia, chiar cred ca ar fi o schimbare benefica pentru viata mea privata.deci, draga arina de la stina,iti accept sugestia si ma duc chiar acum sa-mi cos o rochie de mireasa.dar nu am intles un singur lucru :citi miri si mirese suntem?? va fi o nunta __"grupavaia", nu?? :grin:
 
Statsi oleaca!!!!!!!!!!!!
Da pe mine ynca nimeni nu m-a cerut yn casatorie. Mie nu-mi place sa se hotarasca pentru mine!!! Arina, shi sy-nseamna asta?
 
La nunta vin, fara vorba, numai sa-mi ziceti cand, unde si cum.

Deci, cine pe aici este la distanta de persoana iubita?
 
Parca asa ne-am inteles , dar am sa vad cine primul va rupe intelegerea!!! El e acum primul an de studentie si cred ca multe fetite cu fuste scurte o sa vada si mi-e cam frica de consecintele care pot sa apara!!!
 
hey, Ciofu!!!
De ce rizi???
Asa sunteti voi baietii, nu luati nimic in serios!!! Iaca ieri , duminica , m-o sunat boyfriendu si eram in al noulea cer de bucurie!!!!
 
Mda la voi aici vad-ca treaba e serioasa! Grupavaia nunta :grin: cu mai multe mirese shi un singur mire?? Da cine prima o sa se culce cu mirele?? Sau o sa va batesti shi cine prima cishtiga :grin: ! M-ar placea sa vad dintr-o parte lucrul ista :grin:
 
Shi acum putsin shi la tema! Daca atsi uita-o cumva :smile: dar daca sexuala nicidecum! De fapt savantsii vor sa descopere astfel de chestii :grin: Cine o privit filmul cu Stalone "Razrushiteli" ?? Acolo era asha chestie... Dar totushi nu schimb pe nimic sex-ul natural! :grin:

_________________
Alexandr Para
Alexandru.Para@bem.md

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: apstudio pe 06-12-2001 09:18 ]</font>
 
Back
Top