Este oare distanta o piedica in dragoste?

Aha Laura eu am mai scris pe aicea pe undeva nu mai tsin minte :grin: ! Dar iaka sex fara dragoste asta pojaluista azi intilneshti la orishice colts!(ei poate ca nemnojko preuvilicil dar asta e)
 
Iaca eu filmul nu l-am privit ,Iulik!!!
si imi pare tare rau caci nu prea il pot intelege pe Apstudio. Si eu totusi inca sper ca sunt oameni buni pe fata pamintului si cred in dragoste la distanta!!!!
 
Iaca momentul acesta nu l-am inteles!!
explica te rog mai clar:" dragoste fara sex poate sa fie pina la un timp (eu am in vedere dragostea dintre 2 persoane de sex opus care se iubesc tipa sau se plac la nebunie shi vor sa fie unu cu altul)! Fara sex astfel de dragoste nu va rezista mult!"
Asta e ceea ce ai scris tu !!!!Ap ' hai shi explica!!!
 
Pe 2001-12-06 14:13, Laura a scris:
Si eu totusi inca sper ca sunt oameni buni pe fata pamintului si cred in dragoste la distanta!!!!
Hmmmm, dupa parerea ta oamenii buni sunt aea, care cred in dragoste la distantsa ??? :wtf:
 
apstudio: eu cred in ceea ce nu crezi tu :grin:

de fapt, intr-o anumita masura, sunt in situatia pe care tu o consideri fara de scapare.

vom trai shi vom vedea.
 
Nu cred ca distanta intareste sau slabeste sentimentul de dragoste. Ia-i verfica doar trainicia, sau verfica daca exista intr-adevar si nu este o autoamagire.
Dar, iata in situatia basarabenilor se urmareste o lipsa acuta de dragoste. Statistica ne spune ca mai bine de 50 la suta din familiile noastre, in care un partener e plecat la munca peste hotare, se destrama. Si asta indiferent de criteriul de virsta. Ce ar insemna asta Olga Vladimirovna?
 
Da asta e precis ca jumate din barbatsii Moldovei sunt plecati la bni lungi!! Shi multsi din ei nu se mai intorc!! Eu asha spune ca eu nu s-au dus ca sa aduca bani :smile: Asta e parerea mea! dupa cite am observat daca ei se afla mai mult de un ana acolo to vsio pishi propalo i liubovi i dragostea .....! S-a demonstrat ca femeile casatorite fara sex pot sa reziste 6 luni fara sex! Dar dupa gaata nu se mai pot conrtola! Dar nu pentru toate aducetsiva aminte de Penelopa....
 
Yndeobshte cred ca femeile sunt mai rezistente shi mai devotate ca barbatsii.
Rushine voua shi rasei voastre, ca nu va putetsi abtsine!!!
 
Pe 2001-12-10 10:43, snoopy a scris:
Yndeobshte cred ca femeile sunt mai rezistente shi mai devotate ca barbatsii.
Rushine voua shi rasei voastre, ca nu va putetsi abtsine!!!
Nu noi ne developam tzitzele shi nu leganam din sholduri. Rushine voua!, urmashe ale EVei, care ne-a aruncat in pacat!
 
Mda ! snoopy Da de ce ma rog tu eshti sigura de asta??? AAAA ! Eu mai sus am spus doar ca nu se refera la toate aducetsiva aminte de miful cu Penelopa shi Odissey!
 
Apstudio, vorbim de prezent dar nu de un trecut yndepartat

DoCo, doar nu esht' animal ca sa te conduci dupa instincte! Rushine!
 
Stop! Stop! snoopy mai sus tu imi spui ca femeile in genere sunt mai devotate ca barbatsii...... Shi aici na tebe na ca deacum itsi schimbi parerea??? Eu am vrut sa te sustsin oleaca cu Penelopa shi m-am referit ca mai sunt shi azi femei care se abtsin.... da tu nats-o buna ca tseai schimbat parerea?? :grin: Atunci totushi tu accepti ca femeile nu pot rezista mult soblaznului????
 
snoopu izvinenia prinimaiutsea no smotri ci-o pishehi dalishe OK?? Daca itsi schimbi parerea ca femeile nu sunt de aur atunci ne anuntsi shi pe noi :lol: ! Eu shtiu una ca fara femei noi (adica barbatsii) nu putem "trai"!
 
Ap' ian fa o socoteala, APstudio si ai sa intelegi de ce femeile sunt de aur, ...
Ai inteles de-amu ori inca nu?
Chiar numai ce tu ai scris ,
caci fara ele voi, barbatii nu puteti trai!!!
Iaca de ce!!!! Poneatno???
Vot tak, Apstudio!!!!!!!!!!!!
 
barbatii nu pot trai fara apa shi aer.
nici una din aceste substante nu este din aur.

contradictie cu ce zici, laura :grin:
 
Back
Top