Este oare distanta o piedica in dragoste?

hehe Doomie :ciupel:
Laura, noi nu putem trai fara femei, dar asta nu inseamna ca voi sunteti de treaba, pe departe. Sa fim realisti, si barbatii si femeile sunt bune, asa ca ne nada, sa facem aici socoteala cine e mai de aur si cine mai de nu stiu ce.
 
Laura daca tu ai observat eu am scris cuvintul trai in GHILIMELE !!!! Da eu is de acord ca voi suntetsi de "aur" (iarashi ghilimele)! Dar nu uitatsi ca shi voi fara barbatsi nu putetsi trai :lol: !!
 
Laura, tu nu te lasa influentsata de snopy ... :lol:
Apstudio, tu vad ca stii sa pui muuuuulte virgule ... :lol:
 
Da probabil o plecat dupa 'aur' :lol:

_________________
All lies lead to the truth!

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: apstudio pe 11-12-2001 18:09 ]</font>
 
Intr-adevar a fost in cautare de aur si am gasit !!!
Ladna , ladna!! nu trebuie voi toti aici sa ma gruziti !!
Noi femeile putem trai fara barbati , iaca eu am sa incerc.. in citiva ani o sa va spun rezultatul!!!
 
Bine Laura eu te sustin! Numai ca sa ne spui shi noua cind ai sa hotarashi tu sa incepi sa traeshi fara barbatsi! OK?? Daca ai sa ashteptsi pina la vr-o 60 de ani apoi sa shtii ca o sa tsi se primeacsa :lol:
 
Eu Laura am avut in vedere ca ai sa incepi sa te abtsii de barbatsi pe la 60 de ani!!
Da nicego mi podojdiom!! Inseamna ca tu nu eshti sigura pe cufintele care le-ai afirmat ca tip potsi sa te abtsii??
 
Nu te sfatui sa incerci :grin: Viatsa e una shi trebuie sa te bucuri de ea! Da nu sa dai cu piciorul la momentele care tsi apar!!
 
Reincarnarea asta este plodul imaginatsiei! In Biblie se spune ca dupa ce vom muri vom sta in mormint shi om vedea cum putrezeshte corpul nostru pina va veni mintuirea....
 
da eu iaca am vrut sa va spun ca la mine in zilele actuale a aparut o posibilitate de a avea o relatsie,insa in majoritate relatsia va fi la distantsa,caci el invatsa in strainatate,shi iaca mam tot ghindit ca aceasta distantsa este o piedica,caci de incredere nu mai am in baietsi,dar o relatsie in distantsa fara incredere,,,neeee>...nishi un pont sanatos!!!
 
Pentru a mentsine o relatsie ai nevoie nu numai de sex(macar ca acesta e "motorul" principal care pre o intrat in conshtiintsa oamenilor....
Dar un lucru e sigur... se poate de avut uneori shi astfel de relatsii. Numai ca partenerii trebuie sa se mai intilneasca din cind in cind sa nu uite 'gustul' unui altuia...
 
Back
Top