Etc, samd - baga totul aici...

Miruna;224609 said:
fara sa mai verificati inainte daca cei carora va adresati sunt din Moldova sau Romania.
Same shit ...LOL...different location.

califici pe oricine te contrazice drept prostituata.
Eu am folosit termenul de "curva".Prostituata e mai presus ca curva.Nici macar la statut de prostituate nu puteti aspira.Prostitutia e o profesie in societatea de azi,cel putin asa o considera unii acum pe cand curvia e un defect de caracter si personalitate.O prostituata merge la munca,face banul pleaca acasa.Curva e curva 24 de ore si cand doarme. ;)
 
Mesajele licentioase au fost sterse, la atentionarea catorva persoane de pe forum. Data viitoare vom aplica penalitati. Distractie placuta in continuare. :D
 
Voi nu treceti numai :p

Mai povestiti de viata, de ce filme bune si rele ati vazut, de credeti despre sex la 11 ani si kaneshna ca despre...islam !!! asta e la moda acum :D
 
Otilia;224731 said:
Mai povestiti de viata, de ce filme bune si rele ati vazut, de credeti despre sex la 11 ani si kaneshna ca despre...islam !!! asta e la moda acum

Am vazut eu unul recent cu preot crestin care futea in cur si dadea muie la un baietel de 10 ani.Si astea sunt la moda acum,ce nu stiai? Si dupa partida de sex ii canta doamne miluieste.Ce sa miluiasca Domnul? Eventual fundul baiatului sa-l miluiasca de atata p*** crestineasca.
Da nu-i bai ca face popa 3 matanii,recita un Tatal Nostru si il iarta Jesus....LOL...maine poate sa o ia de la inceput...iar sa roaga iar f**e prichindei iar sa roaga si tot asa...

Anunt public comunitar : se cere traducere la "kaneshna" ... platim pe minut...LOL
 
Raya Ammani;224735 said:
Am vazut eu unul recent cu preot crestin care futea in cur si dadea muie la un baietel de 10 ani.Si astea sunt la moda acum,ce nu stiai? Si dupa partida de sex ii canta doamne miluieste.Ce sa miluiasca Domnul? Eventual fundul baiatului sa-l miluiasca de atata p*** crestineasca.
Da nu-i bai ca face popa 3 matanii,recita un Tatal Nostru si il iarta Jesus....LOL...maine poate sa o ia de la inceput...iar sa roaga iar f**e prichindei iar sa roaga si tot asa...

Anunt public comunitar : se cere traducere la "kaneshna" ... platim pe minut...LOL

O Raya :))))))
Tu incepi sa semeni cu abbu si la stilul de a scrie :)) Si exact cind credeam ca mai trist de atit nu se poate.

P.S. LOL :D
 
Raya Ammani;224735 said:
Am vazut eu unul recent cu preot crestin care futea in cur si dadea muie la un baietel de 10 ani.
Anunt public comunitar : se cere traducere la "kaneshna" ... platim pe minut...LOL
أشهد أن لا إله إلاَّ الله و أشهد أن محمد رسول الله
Eu vad ca ai ramas cu sechele de la fetitele musulmane carora li se taie clitorisul si cresteaza labiile de proprii tati si ai fortat cat de cat un exemplu corespondent. Totusi macar baieteii aia catolici nu au navalit aici sa isi ridice in slavi calaii, spre deosebire de tine. :D

Noi stim ca arabii sunt mercantili si le place sa negocieze preturi pana din negri se fac vinetzi si leasina de efort, dar mai scuteste-ne odata cu ofertele tale de mercurial. Nu intereseaza pe nimeni ce spun semnaturile tale, nu ai sa creezi nicio piata a talmacirilor instant, si nu o sa primesti niciun ban pe ele ca sa iti suplimentezi veniturile din perioada cand nu sunt accidentati de reprezentat sau nu vor oamenii sa isi scada sansele aparand in fatza juriului cu o avocata araboaica. :cool:
 
Nacialnik;224738 said:
Noi stim ca arabii sunt mercantili si le place sa negocieze preturi pana din negri se fac vinetzi si leasina de efort, dar mai scuteste-ne odata cu ofertele tale de mercurial. Nu intereseaza pe nimeni ce spun semnaturile tale, nu ai sa creezi nicio piata a talmacirilor instant, si nu o sa primesti niciun ban pe ele ca sa iti suplimentezi veniturile din perioada cand nu sunt accidentati de reprezentat sau nu vor oamenii sa isi scada sansele aparand in fatza juriului cu o avocata araboaica. :cool:

Ce zici tu aici maica?
Mai bine intreaba-te de ce nu spun la clienti ca sunt jumate romanca.Pai ma intreaba imediat cata spaga am dat sa-mi cumpar diploma....LOOOOOL...mai vrei sa ma si angajeze ca reprezentant? Pfffff....
Dar cand aud ca sunt araboaica cu studiile facute in Toronto se linistesc imediat.:D

Nu duce tu grija veniturilor mele.Mai bine grijeste-te de ale tale ca sa nu mori de foame.Da-mi un numar de cont sa-ti fac vreo donatie caritabila.Ce contreaza ca vin banii de la o pagana...is buni si aia cand ai din ce cumpara slanina si plati gazul din lampa nu?

Te f*** grija de semnatura mea? Esti si tu purtator de cuvant oficial al cuiva de te adresezi si tu la plural? Observ ca e la moda chestia asta pe forumul asta.
Anyway ca sa-l parafrazez partial pe Abbu...mai intru pe aici sa ma distrez putin ...(pe seama voastra....zic eu)
Sa va mai scriu oleaca biografia neamului de sifilitici care sunteti si in care din nefericire am si eu rubedenii.Pacat ca sunt romani ca sunt oameni de treaba majoritatea din familia mea.
In rest go f*** yourselfs for all I care...Moldova si Romania la gramada.....LOL...ratatilor,fosile comuniste.

Hai ca mai dau o tura saptamana care vine sa vad ce ati mai scris....lol....pa ...gotta go.
 
Raya Ammani;224749 said:
Nu duce tu grija veniturilor mele.Mai bine grijeste-te de ale tale ca sa nu mori de foame.Da-mi un numar de cont sa-ti fac vreo donatie caritabila.Ce contreaza ca vin banii de la o pagana...is buni si aia cand ai din ce cumpara slanina si plati gazul din lampa nu?

Draga Rayiutsa, imi soptea mie Mohamed ca nu degeaba pierdem noi timp pe tine :)

Uite daca tot ai adus vorba si fiindca spre deosebire de nevoiasii din Romania si Moldova, ai bani sa cumperi judete, am decis sa acceptam banii tai de pagina pentru urmatoarea donatie pentru o fetita care are nevoie urgent de o operatie la inima.

Rechizitele sunt urmatoarele:

Fundatia de Caritate "Sfintul Gheorghe"
c/f: 1010620001522
c/d: 2224710SV35534787100
Banca: “Mobiasbanca – Groupe Societe Generale” SA
codul bancii: MOBBMD22

Iti multumim din partea intregii natiuni, careia ii vei da un exemplu de mila si caritate }{
 
Back
Top