Etc, samd - baga totul aici...

UUUUUUUUUUmbreoooooooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ce dor mi-o fo de tine!!!!:aww:si mai fasi tu, baietsäl?
 
Invats, daca nu cunosc ce sa mai fac ... :)

Tu ce faci ? Citi pacienti ai omorit ?
 
Bine-ai reveniiiit, Kara!!! >>I<< Exact asa simteam si eu. Pasarelele nu mai canta, penisurile nu se mai scoala si pacientele nu mai nasc, cand nu esti tu pe aproape. }{
 
Nacialnik;222205 said:
Bine-ai reveniiiit, Kara!!! >>I<< Exact asa simteam si eu. Pasarelele nu mai canta, penisurile nu se mai scoala si pacientele nu mai nasc, cand nu esti tu pe aproape. }{

6.gif
 
Miruna;223001 said:
Foarte rau ca s-a intamplat asta. Eu citeam deseori aici cand era mai activ. :)

Eu am prezis mai demult ca asa o sa se intample, moderatorii sunt de vina deoarece au tolerat unele personaje care se ocupau cu insultatul noilor veniti pe forum.
Urmariti fiecare din posturile mai vechi si o sa observati ca in urma discutiilor contradictorii dispar anumiti useri de pe tot forumul, altii s-au scarbit si nu au mai scris nimic.
In plus moderatorii is lenesi si nu dau teme de discutie, spamul e la el acasa etc.
 
no offense nimanui, pace si libertate si yoga, crestinism, islamism si hinduism si etc. dar de unde dracu' atita islam pe moldova.net?
 
capsunica;223278 said:
no offense nimanui, pace si libertate si yoga, crestinism, islamism si hinduism si etc. dar de unde dracu' atita islam pe moldova.net?

A venit unu si a pus o postare.
Dupa aia prin google au venit gramada. Acuma sunt 3. Da unde dracu umblati voi ma ca erati calare toata ziua pe aici?
 
Back
Top