Etc, samd - baga totul aici...

Arina;154203 said:
clasa - mari ţţoase

ei hai, m-am saturat de voi. seara buna.
Arina exceptand faptul ca e aproape miezul noptii si era mai indicat noapte buna, daca nu buna dimineata.Si apropo e buna seara.:)
Somn usor.
 
Bai K e a doua oara cind faci lucrul asta...cine te-a pus pe tine molestator?
Ia poate imi explici si mie totusi ce fel de tema e asta?
Cum imi trimiti mesaj ce nu tine de tema in discutie, pe tema offtopic, etc. samd, baga totul aici.
Ori si la tine gandirea e tot asa de accentuata ca si la Arina?
Ma intreb, oare si ea a primit avertizare? Pentru mesaje ce nu tine de tema in discutie.Ma indoiesc.


Dear Bang,

You have received an infraction at Moldova Mea.

http://www.moldova.net/showthread.php?p=154172

Reason: Mesaj ce nu tine de tema discutiei
-------
tot asha
-------
 
saraneth;154246 said:
hm... ma iertzi frectzie, posibil ca am greshit, imi pare ca am vrut sa-tzi dau 15 bile pentru clona....

Pai daca merge pe bile...de mult nu mai aveai rulmenti pe acasa.:)
La cate clone ma fortezi sa-mi fac....asa din greseala.
Te mai intreb odata....Arina a primit acelasi avertisment?
 
in starea in care eram ieri cand am venit acasa nu mai lucra nimic... a propos, rulmentzii tot pe baza de bile functioneaza...
imi pare rau, informatzie confidentziala...
 
saraneth;154254 said:
in starea in care eram ieri cand am venit acasa nu mai lucra nimic... a propos, rulmentzii tot pe baza de bile functioneaza...
imi pare rau, informatzie confidentziala...
Imi pare rau, dar nu e o informatie confidentiala. Iti raspund eu.
Raspunsul este NU.
Cit despre rulmenti, mai documenteazate.Sint niste chestii care se invart pe BILE.
 
tax!
ian nu ma enervati.
nu stiu daca cineva tine minte... da' tema asta am deschis-o eu, inainte ca sa dispara multe de pe forum. si a disparut si tema. dupa reinvierea forumului, a mai fost deschisa tema.
scopul temei era sa se vorbeasca despre orice, pana cade lumea in fund de scris si aiureala...
am deschis-o ca si protest... ca tot nu aveam unde sa ma exprim.
pentru cei cu putere, daca s-a facut spam in alta parte, va rog trimiteti mesajele aici.
daca cineva ma jigneste, personal, pe mine... lasati ca ma lamuresc eu cu omul/oamenii.
 
shtiu foarte bine ce sunt rulmentzii, nu o data i-am desfacut... mersi pentru indrumare...
ai confirmare oficiala ca arina nu are avertisment?
 
calugarita;154257 said:
despre ce vorbiti, fratilor? :) chiar nu este o alta tema de discutie? :) Bang fii sincer si recunoaste ca te topesti dupa Arina :p

Despre ce vrem noi. Si asta e cea mai potrivita tema pt. discutii de genul asta.Dar atentie se primesc avertizari pentru offtopic.
Arinuto unde esti papusic-o?
 
da la tine chiar nu ajunge?
tzi-am zis ca tzi-am dat infractziune de gen Mesaj ce nu tzine de tema discutziei din gresheala ... initzial vroiam sa dau ban, doar ca eram prea obosit, rulmentzii nu rulau shi am uitat sa schimb optziunea...
 
mai frecatel, chiar ai multe probleme la capitolul limba romana. poate iti voi da niste lectii, cand voi avea timp liber...

pentru cea pura :) ei, cine nu s-ar topi dupa mine... chiar si eu ma topesc dupa mine :D
 
Arina;154266 said:
mai frecatel, chiar ai multe probleme la capitolul limba romana. poate iti voi da niste lectii, cand voi avea timp liber...

pentru cea pura :) ei, cine nu s-ar topi dupa mine... chiar si eu ma topesc dupa mine :D
De rusa Arina:)
Nu merci.Ramaneti voi cu ea.
Asa si nu imi dai si tu un id?Daca tot te-ai indragostit de tine.:)
 
pura? :D merci merci... macar cineva ma considera de pura :) chiar si tu dupa tine? pai asta e deja faza cu superestimarea :)

Bang... vorbeste despre ce vrei tu.. OK? doar m-am interesat, nu e cazul sa fii rau! :p
 
Back
Top