Etc, samd - baga totul aici...

pentru frecatel
uite ce iti zic... cu tine, pe teme serioase, nu vorbesc... nu-ti argumentez nimic, nu-ti arat greselile tale etc., pentru ca e inutil.
si oricum mi-i indiferent daca pui sau nu pui cratima unde trebuie.
si nu te cicla la faza cu rusa, caci tre sa fii cam prost ca sa crezi asta. si cred ca tu nu crezi...

pai m-am indragostit de mine...si eu imi am id-ul :p
 
Arina;154276 said:
pentru frecatel
uite ce iti zic... cu tine, pe teme serioase, nu vorbesc... nu-ti argumentez nimic, nu-ti arat greselile tale etc., pentru ca e inutil.
si oricum mi-i indiferent daca pui sau nu pui cratima unde trebuie.
si nu te cicla la faza cu rusa, caci tre sa fii cam prost ca sa crezi asta. si cred ca tu nu crezi...

pai m-am indragostit de mine...si eu imi am id-ul :p
Pai nu ai cum sa vb. pe teme serioase IQ tau nu iti permite...am observat asta aseara.Sa sti ca aveam o alta impresie despre tine :)
Cit despre greseli, tot asa scrii.Degeaba ti le arata altii.
Si id-ul (identity card) nu cred ca-l ai.Poate la infatisare.
Mai trebuie sa cresti fetit-o.:)
 
da eu am observat ca nenea frectzie s-a cizelat... daca mai inainte injura la stanga shi la dreapta, acuma o face mult mai frumos...
 
Arina;154283 said:
gata? s-a terminat?
bine.

Arinut-o ti-am demonstrat aseara ca nu esti asa cum vrei sa pari. :)
Ai fugit la culcare.:) (ma intreb daca aveai cu cine) :)
Dar totusi nu mi-ai raspuns la intrebare.Te mai intreb odata...si acum fara misto..E adevarat ca in familie vorbesti rusa? Ieri erai mai gata sa recunosti.:)
 
se scrie Arinuto, papusico etc. fara cratima. aici "o" nu e pronume.
oricum, nu conteaza, la tine greu ajunge...sau deloc nu ajunge.

asa... vad ca ieri seara nu ai inteles... ca eu glumeam, in privinta la toate. tocmai mi-i mila de tine.... cred ca e greu sa fii tu.

si ca sa poti trai astazi...iti zic ca in familie nu vorbesc rusa. si in general aproape deloc nu o utilizez.
 
Bang;154281 said:
Linar ti-am dat de gandit? Te-ai uitat in oglinda? :)

puiule...daca nu stii cum arat te uiti pe lapixel..si ai sa vezi ca nu sunt nici pe departe grasa:hlizesc:

eu cred ca ti-ai facut avatarul asta ca sa ma provoci :na:
 
Arina;154292 said:
se scrie Arinuto, papusico etc. fara cratima. aici "o" nu e pronume.
oricum, nu conteaza, la tine greu ajunge...sau deloc nu ajunge.

asa... vad ca ieri seara nu ai inteles... ca eu glumeam, in privinta la toate. tocmai mi-i mila de tine.... cred ca e greu sa fii tu.

si ca sa poti trai astazi...iti zic ca in familie nu vorbesc rusa. si in general aproape deloc nu o utilizez.
Serios, nu mai spune.
Si totusi esti sigura ca nu vorbesti rusa? :) corecteazate singura
Suna ciudat din partea ta, care nu sti sa legi o fraza in romaneste.

Si ce e mai ciudat, sa glumesti cu prostia ta.
Prostul daca nu e si fudul, parca nu e prost destul.
 
linar;154293 said:
puiule...daca nu stii cum arat te uiti pe lapixel..si ai sa vezi ca nu sunt nici pe departe grasa:hlizesc:

eu cred ca ti-ai facut avatarul asta ca sa ma provoci :na:

E....am vazut pozele de mult.....te provoc si eu.
Nu vezi ce a scris calugarita..chipurile cica ne iubim.:)
 
Back
Top