Etc, samd - baga totul aici...

Bai K explicami si mie de ce m-ai banat acum si inca de doua ori.
Iarasi pentru vreun text ce nu tine de nici o tema...pe offtopic?

Ti neaprat sa umplu forumul de nick-uri? Acum ce am mai zis?

K scuze....de data asta nu era de la tine.....ci Husky40.
 
Frectzie(bay, da ai un nume ceva mai normal? ca toate-s stupide, de liceean ingamfat care vrea sa le arate la altzii cat e de tare), te-a banat pentru purtare frumoasa... tu deja ai cazier aici asha ca pe viitor nici nu trebuie sa-tzi explice de ce ai fost banat...
 
saraneth;154454 said:
Frectzie(bay, da ai un nume ceva mai normal? ca toate-s stupide, de liceean ingamfat care vrea sa le arate la altzii cat e de tare), te-a banat pentru purtare frumoasa... tu deja ai cazier aici asha ca pe viitor nici nu trebuie sa-tzi explice de ce ai fost banat...

Pai la cite am avut.....nici nu stiu ce nume sa-mi mai pun.
Si zici ca am un dosar pe rol?..:)
Dar numele asta al tau zici ca e normal? Saraneth
Suna a faraon sau asa ceva.
 
Saraneth l-am luat dintr-o carte de fantasy care mi-a placut, trilogia Sabriel, Lirael shi Abhorsen...
The deepest bell, the "Binder" Saraneth is used by necromancers to bind the Dead to their will, and is the favored bell of the Abhorsens. It can be used to command spirits back into Death, and beyond the Ninth Gate. It is one of the most commonly used bells, along with Ranna.
 
esti nebuna sau ai paranoie?....eu te pandesc...shii cu variantele estea?:he:

ps. tu abia acum ai inteles ca 60% + 36% = 100% :lola: ?
 
cine?

nu stiu ce ai tu codrisori.. eu il aleg pe Keo :) da cine stie.. poate si Saraneth e disponibil? culmea ar fi sa fie Umbreon :) sau poate cate 1% de la fiecare? :D :D
 
Back
Top