Etc, samd - baga totul aici...

:lola:.....ei deamu...te credeam mai sfanta...da tu ...taztzi deodata:D...am zis de Codrin (e si el user..daca nu stiai) apu avea o semnatura mai demult : lesbiana.... deci e ceea ce ne trebuie noua:vino:
 
dar e de-al nostru... linar.. ti-am zis mai sus mai demult..vad ca nu esti atenta la lectii :p fac orice ca sa va aduc pe voi pacatosii la cuvantul Celui de Sus :D
 
Ei, ce stii tu care esti atat de noua ? :D

Adrenalina, ce se construieste langa scutierul Novac ? Iulius Mall-ul atat de in centru ? :contemplez:
 
pai nu stiu multe, dar logica imi lucreaza... iubitorul nostru de clone a zis ca o vizitezi pe adrenalina si ea s-a suparat.. respectiv :) nu ai ce cauta la ea :p
 
nu stiu exact Codrin... cand am fost eu ultima data pe acolo era o biserica in constructie, sincer... nu prea cred sa fie mall... dar acolo ar trebui sa fie un panou pe care scrie despre ce ii vorba :D
ce faci la Cluj?

ps: fetelor, nu va stresati... de mine nu i-a placut la keo... asa ca voi stati linistite :D
 
Arina tu esti cu super-clona..parca l-ai invitat? deja pe codrin il gadili? uliuu! nu-i bine :) 'Si Dzeu a zis : femeia trebuie sa fie fidela' :D
 
adrenalina;154531 said:
ps: fetelor, nu va stresati... de mine nu i-a placut la keo... asa ca voi stati linistite :D

de ce zici asta? ti-a spus el?

ei...eu sunt sigura ca ma iubeste...mi-a zis ca's frumoasa...offf...m-am emotionat ...:D
 
:lola: calugaritzo...ce e cu gelozia asta? tu geloasa? gata..nu mai ai intoarcere...te-ai calugarit deamu...trebuia sa te gandesti mai bine inainte de a face pasul asta:na:
 
Keoul si Frectie se iubesc reciproc, nu vedeti ? :D De-ar naste si un forum propriu impreuna ca sa il imple ei singurei si sa il mai lase sa respire pe asta, ar fi ideal. ..... Adrenalina de ce asa fatalista ? :super: Daca vreai gruz, iak-aici : De ce nu ai si tu okisorii albastri ca mai toate fetele din Cluj, a ? :vino:

Arinutza si ciocoholicutza merci de dedicatii. :) Va contrez eu cum ajung acasa si am playlistu-mi sa ma inspire. :p
 
linar scumpo... eu m-am calugarit sau tu te-ai desfranat? :) ba cu Keo, ba cu mine, acum vad ca Codrin e in lista? opreste-te, fiica mea, sluga Domnului..pana nu e prea tarziu :na:
 
Back
Top