Etc, samd - baga totul aici...

Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

E singura arma a boborului ,si ramin cu fundul gol daca o iei si pe asta ...
Nici nu vad de ce te mai miri de asha initiative ...
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

oki..e o diferentza mare intre a injura(cenzurat sau nu) , intre a jignii shi intre a da unei pers peste nas cu contrareplici taioase dar fara referire la persona sa...ci doar la subiect
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

adrenalina;152768 said:
keo, ne-am inatalnit in viata reala... care ii problema, nu inteleg. am fost pe alte siteuri. acolo discutiile sunt chiar mai urate... aici aveti doi useri mai stresnati si automat aveti impersia ca sunteti persecutati d etoti. altii vin pe forum si se integreaza perfect. altii mai putin. depinde de felul de a fi a fiecaruia si de modalitatea de abordare.

Sa fie un semn ?? :) Cu el trei...:)
 
Re: Ce aş face eu dacă aş şti că mi-a rămas să trăiesc o SĂPTĂMNĂ

SweetKeo;152648 said:
putezti sa nu va mai abatetzi atat de la subiecte? pe fiecare pagina a forumului sunt discutzii aiurea total pe langa subiecte...de ce trebuie atatea contraziceri pe chestii strict personale?? ash vrea tare mult sa se ppoata discuta doar ce e de disscutat. dak vretzi pt cei kre se simt va dau eu o adresa cu forumuri pt oameni kre sunt f frustratzi shi care nu au unde sa ishi manifeste complexul de superioritate shi intra pe astfel de forumuri...vb ce vretzi atat timp cat nu va abatetzi de la subiect...

auzi scumpi... nu am idee ce s-a discutat mai sus, nici nu ma intereseaza, in fond, insa, uneori mai exista si subiectul ' personal offtopic'

daca vrei sa-mi replici ceva in contrariu, te anunt ca a existat o initiativa de creare unui sub-forum exact pentru acest scop, care, ulterior, a fost respinsa!
 
Re: Ce a face eu dac a ti c mi-a rmas s triesc o SPTMN

calugarita;153096 said:
auzi scumpi... nu am idee ce s-a discutat mai sus, nici nu ma intereseaza, in fond, insa, uneori mai exista si subiectul ' personal offtopic'

daca vrei sa-mi replici ceva in contrariu, te anunt ca a existat o initiativa de creare unui sub-forum exact pentru acest scop, care, ulterior, a fost respinsa!

did I ask u something?

till then change ur hair
 
Re: Ce a face eu dac a ti c mi-a rmas s triesc o SPTMN

calugarita;153191 said:
ii plac blondele? :) uhhhh! tin sa-l dezamagesc atunci

Ce culoare are parul tau? (daca il mai ai) :)
 
Re: Ce a face eu dac a ti c mi-a rmas s triesc o SPTMN

ai ghicit scumpule, umblu fara par pe cap :) mai bine chiluga decat blonda :D aia e logica voastra?
 
Re: Ce a face eu dac a ti c mi-a rmas s triesc o SPTMN

ujas... femeile fara par, sau par scurt is uraaaaaaaaaaaaate, nika feminitate in ele!
 
Re: Ce a face eu dac a ti c mi-a rmas s triesc o SPTMN

calugarita;153233 said:
ai ghicit scumpule, umblu fara par pe cap :) mai bine chiluga decat blonda :D aia e logica voastra?

Nu ai inteles..eu ma gandeam in alta parte.... :)
Dar ce ai cu blondele...sint prea multe bancuri cu ele?
 
Re: Ce a face eu dac a ti c mi-a rmas s triesc o SPTMN

Saraneth, parul meu este identic cu cel de pe avatar
pentru pacientul KX250...despre locurile mele intime nu tesfatuiesc sa visezi :) la plimbarea nudelor vei vedea :D pana atunci, uita! ;)
 
Re: Ce a face eu dac a ti c mi-a rmas s triesc o SPTMN

calugarita;153239 said:
Saraneth, parul meu este identic cu cel de pe avatar
pentru pacientul KX250...despre locurile mele intime nu tesfatuiesc sa visezi :) la plimbarea nudelor vei vedea :D pana atunci, uita! ;)

Ce te face sa crezi ca visez la locurile tale intime? :) Daca ai arata ca aia din avatarul tau probabil.

P.S. sa nu uiti sa ma anunti cu nudurile. :)
 
Re: Ce a face eu dac a ti c mi-a rmas s triesc o SPTMN

asta se numeshte provocare! calugarita, fotka - f studiiu!
 
Back
Top