Etc, samd - baga totul aici...

Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

of of...shi eu care credeam pe buna dreptate ca aici se vorbeshte liber...shi fieckre ishi varsa ofurile...bucuriile..sh.m.a.d.
chiar dak uneori situatziile degenereaza...e o chestie absolut fireasca shi omul e de asha natura inkt sa atace alte pareri neconventzionale lui...discutzia fara contradictzie nu e discutzie..atunci hai sa avem totzi o parere comuna shi sa fim totzi de acord cu un fapt...ar fi patetic
de ce atata cenzura shi avertizmente?
ce cashtigatzi voi?
nu cred ca e un forum "think pink" sau un forum religios
libera exprimare lipseshte cu desavarshire..atat timp cat nu se injura in draci ca pe alte forumuri e kt de kt ok
iar pt cei care deviaza de la unanumit subiect discutziile se pot muta aici.unde de altfel se baga tot...dupa sensul titlului
scriu asta pt k asha simt shi nu cu un scop anume ca shi asha parerea celor in urma caruia forumul traieshte nu e luata in serios
la un moment ii spuneam unei foste shefe de-a mea kt de enervantzi sunt unii clientzi..la care ea mi-a zis:"shtiu, te intzeleg..dar nu uita ca fara ei tu nu ai avea de lucru iar eu nu ash mai avea firma"
la fel shi aici
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

ma Keo, ai vreo problema la faza - mici ironii, umor etc.?

limbosule, poate ii plac baietii... nu vreti sa iesiti la o plimbare?
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

Arina;153546 said:
ma Keo, ai vreo problema la faza - mici ironii, umor etc.?

limbosule, poate ii plac baietii... nu vreti sa iesiti la o plimbare?

Arina Arina...de mult vroiam sa te intreb..cum se face ca mie imi plac femeile si si tie iti plac femeile?
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

nu, imi plac barbatii... da' oricum - nici o sansa pentru tine.
 
Nu ca m-ai interesa...doar eram curios sa o vad pe cea mai frumoasa femeie dintre....barbati.
De altfel ai umplut pixelul cu poze.Daca ma gandesc bine nu mai sint curios.........
 
Re: Ce reclame va plac sau v-au placut

adrenalina;153520 said:
eu va pup pe amandoi cu o prima avertizare dulce pt offtopic... data viitoare va penalizez dulce :D

tot mai mult tind sa cred ca este o placere de-a ta...un fel de manifest al unor frustrari....
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

KX250;153544 said:
Dar te-ai gandit ca poate-i plac baietii?

iiooiii...iara eshti dupa mine...shi tu shi umbreon...voi doi cred ca avetzi ceva....shi ca sa itzi spulber toate visele umede
NU, nu imi plac baietzii
acum ca shtii sper sa nu te mai tzii dupa mine
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

SweetKeo;153541 said:
de ce atata cenzura shi avertizmente?

da si eu am observat ca s-au sters unele postari de pe 'ce-as face eu daca...' :( UUUh.

Buna dimineata :)
 
Re: Ce reclame va plac sau v-au placut

Keo, nu iti place plange-te... dar nu ma cataloga pe mine cu nu stiu ce cuvinte frumoase pe care le-ai auzit si tu o data si crezi ca is trendy... sper ca ne-am inteles, ok? eu sunt dragutsa, pana la un punct... pe forumurile mele sunt anumite reguli care trebuie respectate... povestile voastre nu intereseaza pe nimeni, mai ales daca tu esti sau nu macho...
data viitoare ai grija cum mi te adresezi ca nu ne-am tras de sireturi... putin respect nu ti-ar strica.
 
Re: Ce reclame va plac sau v-au placut

si inca ceva... Keo... sa inteleg ca ne dai bani sau ce??? nu staim ca ma platesti sa fiu moder pe forumul asta... cata vreme suntem niste oameni care facem asta din timpul nostru si din munca patriotica, nu imi veni mie cu comparatii cu clienti, firme...

eu nu am de gand sa stau pe toate forumurile si sa va pandesc pe voi unde faceti spam, dupa care sa selectez mesajele din 10 pagini, care is spam, care nu si sa le mut in tema corespunzatoare. pentru mine asta ii pierdere de timp si lispa de respect din partea voastra. cred ca am dreptul sa stau pe acest forum si sa ma relaxez si eu, nu sa repar greselile voastre.
daca ii asa de simplu pentru noi sa mutam aici mesajele, nu inteleg de ce pentru voi nu ii simplu sa va mutati aici cu spamul. ai vazut o intrebare personala pe undeva, faci quote si te muti aici... ceea ce userii deja faceau, pana cand au aparut alti cativa ca tine.

asa ca mai reflecteaza la comportamentul tau, inainte de a arunca vina pe altii. si ai grija cum vorbesti, ca catalogarlie tale la adresa userilor nu is de bun augur.

cred ca am fost destul de explicita si daca esti baiat inteligent asa cum pretinzi vei intelege.
 
Re: Ce reclame va plac sau v-au placut

Adrenalina, ai picatura de adevar in ceea ce zici, dar uite si tu mai obicetiv. esti moder, si pretinzi sa vii sa te relaxezi. sunt de acord, ai dreptul, insa nu exista asa cum vrem noi cu totii - si responsabilitate, si sa ne relaxam. si sa fim moderi( avand eventual responabilitati pe forum), si, acelasi timp, sa ne bucuram de calitatea noastra de useri. sunt de acord ca si userii trebuie sa se mute automat la 'etc', dar nici sa zici ca noi nu va respectam pentru ca facem spam pe alte teme e exagerare, cred eu.

de ce sa nu scrieti o chestie in forma de anunt - toti userii sa fie buni si sa se mute la 'etc'...sa fie o chestie de bun simt al fiecarui, dar sa anuntati macar ca totii sa fie la curent.
 
Back
Top