Etc, samd - baga totul aici...

Re: Ce reclame va plac sau v-au placut

n-ai intzeles nik din faza aia cu "clientzii" dar in fine...
bineintzeles ca nu ne tragem de shireturi..dak aia a fost jignire atunci scuza-am
shi bineintzeles ca nu te platesc ca sa fi moderator..nu aici vroiam sa ajung cu ideea
faza cu atacuri personale e subiectiva..deci fiekre considera in felul lui cand a fost atacat, in fine tzi-am zis...cel mai bine ar fi sa ne contrazicem dar in acelashi timp sa ne respectam - buna idee - dar nu e valabila, cel putzin nu in lumea asta
 
Re: Ce reclame va plac sau v-au placut

e bine ca exista asa oameni.. stii, atunci cand mult timp , multa lume nu te intelege, tinzi sa gandesti ca ceva e neregula cu tine.... nu cu lumea :) cred ca e logic

bine scumpelor si scumpilor... Arina cred ca finisam aici... m-ai amuzat pur si simplu :) nu mai vreau s-o iai la personal... mai bine ies... am fost martora la ce faceau aici baietii..nu as vrea sa particip in asa chestii :) sper ca nu ai luat-o la inima..


noapte buna, am zbughit-o :) :comfort:
 
Re: Ce reclame va plac sau v-au placut

adrenalina;153570 said:
Keo, nu iti place plange-te... dar nu ma cataloga pe mine cu nu stiu ce cuvinte frumoase pe care le-ai auzit si tu o data si crezi ca is trendy... sper ca ne-am inteles, ok? eu sunt dragutsa, pana la un punct... pe forumurile mele sunt anumite reguli care trebuie respectate... povestile voastre nu intereseaza pe nimeni, mai ales daca tu esti sau nu macho...
data viitoare ai grija cum mi te adresezi ca nu ne-am tras de sireturi... putin respect nu ti-ar strica.

apropo de tolerantza din partea moderatorilor.... :ingandurat:

si inca ceva... Keo... sa inteleg ca ne dai bani sau ce??? nu staim ca ma platesti sa fiu moder pe forumul asta... cata vreme suntem niste oameni care facem asta din timpul nostru si din munca patriotica, nu imi veni mie cu comparatii cu clienti, firme...

oare unde este sangele rece si obiectivitatea. Adrenalina, sa nteleg ca tu primesti bani pt ceea ce faci aici? :D .

eu nu am de gand sa stau pe toate forumurile si sa va pandesc pe voi unde faceti spam

da ti demisia :D
 
Re: Ce reclame va plac sau v-au placut

nu o sa iti fac placerea asta Spencer.. special ca sa te stresez pe tine o sa raman in staful moderilor... ca sa nu exista tolerantza pe forumul asta... si tu de fiecare data cand scrii sa te stresezi ca amus o sa vina eu sau solara sa iti casapeasca mesajele si sa iti dea avertizari...

si citeste mai atent data viitoare, ca tu iti dai cu firma in cap... desteptule

ah, da... am uitat sa pun zambete :D :D :D
 
Re: Ce reclame va plac sau v-au placut

te rog n o amesteca si pe solara, am observat ca voi moderatorii suferiti de personalitate multipla cand vine vorba de avertizari.

PS: :D
 
Re: Ce reclame va plac sau v-au placut

Spncer, ma bucur ca stii ce inseamna personalitate multipla... putin stiu asta si mai putini stiu sa foloseasca termenul in circumstante corecte...

PS: :D
 
Re: Ce reclame va plac sau v-au placut

pentru dulceata de keo... da' tu esti naiv de tot... ma crezi ca la mine prind mai multe posturi tv?
oricum, intrebarea cu varsta, de data asta, nu se referea doar la naivitatea ta, dar si la anul ala...
 
adrenalina said:
acelasi mesaj ii valabil si pentru 250... modereaza-ti atacurile si vezi lungul nasului, ca nu esti nici cel mai destept si nici Romania nu se invarte in jurul tau...

si fi-ti mai atenti cu offtopicul si discutiile personale.
Adrenalina..te-am mai intrebat odata...apropo de atacuri..cum se face ca pe Codrin nu-l amintesti niciodata?
 
Re: Revistele de divertisment pt femei si barbati

adrenalina;153527 said:
.... eu propun sa le organizam o intalnire lui linar si Keo... poate nu ne-or plictisi atata cu flirturile lor :D :D :D

:hlizesc: abia astept adrenalina,...imi place propunerea ta...:D

SweetKeo;153505 said:
of of tu linar...o sa itzi treak
auzi..asta e personala....nu cred ca ai luat suficienta p...
ups...

ce sa-mi treaca? faza ca esti minor...e adevarata deci:D...

calugarita;153532 said:
uite :D ce am zis si eu :) hai sa facem un poll - cine e de parerea ca astia doi flirteaza :)

am senzatia ca esti geloasa:hlizesc: ....

Arina;153542 said:
da' ce, nu vrei s-o intalnesti pe linar? :p

cred ca nu...vezi arina...mi-o frant inima in mii de bucati...:lola:
 
KX250;153700 said:
Adrenalina..te-am mai intrebat odata...apropo de atacuri..cum se face ca pe Codrin nu-l amintesti niciodata?
nu am vazut atac din partea lui in acea tema... omul si-a expus parerea foarte echilibrat...
 
adrenalina;153714 said:
nu am vazut atac din partea lui in acea tema... omul si-a expus parerea foarte echilibrat...

Aha....ca nu vrei tu sa vezi..asta e altceva..si nici macar nu l-ai trimis pe offtopic, lucru care-l faci des cu altii care se abat de la tema.Ce zicea el acolo, nu prea tinea de tema in discutie.E a doua oara cind faci lucrul asta.
Ma intreb...oare te si viziteaza?
 
esti magar si cu magarii eu nu vorbesc... este a doua oara cand insinuezi astfel de lucruri bai boule... a treia oara o sa discutam altfel...
 
adrenalina;153722 said:
esti magar si cu magarii eu nu vorbesc... este a doua oara cand insinuezi astfel de lucruri bai boule... a treia oara o sa discutam altfel...

Da frumos limbaj pentru un moderator......asta unde o incadrezi? Desteapt-o.
 
Back
Top