Etc, samd - baga totul aici...

Arina pa dar ei nu-s normali la cap, un om normal la cap nu are nevoie sa stea doar cu nasu in carte sutka imprejiur :). Da voi si aveti grupa :? la noi cu torentu mereu se tusuie lumea, cam cite 300-400 :)

Tie prosta itzi lipsesc dvijeniile de acasa, astea mi-au lipsit mie foarte mult, eu brus din activitate intensa am chikat in hibernare pentru mai mult de un an. Da taman pina termini tu masteratul te faci ca ei, chiar mai rea :D Eu ma uit la mini: eu asa-s de egoista si aroganta, si ma cert acum cu toata lumea, daca ceva nu-mi convine, intr-un cuvint: drac impeletat.
hz Arina, da ai sa te deprinzi, sau vei gasi tu cu shini ai interese comune :) , nu cred ca exagerezi eu te inteleg ;)

P.S. da tu nu uita ca unii oamenii din Md, care-ti lipsesc is cam invidiosi pe tine :D ii vei recunoaste dupa mesajele :'' inca nu te-ai saturat de Bologna? cind vii acasa?, dupa ce termini masteratul acolo sigur vii inapoi, nu?'' :D :D
 
alio, lume, ce-i cu voi... vin pe 27 decembrie la chisinau... eu je sunt aproape. cand ma satura, bag chishioru si vin acasa :D :D :D
 
m-am bagat in donare de singe si miine vor sa scoata din corpul meu firav 0.5 l de singe, fuck my life, nu mai vreau !!
 
Otilia;204395 said:
m-am bagat in donare de singe si miine vor sa scoata din corpul meu firav 0.5 l de singe, fuck my life, nu mai vreau !!

well, darling, u r being fucked ;) (sorry, da de fiecare data imi vine comentariul asta, cand vad expresia ta :P)
 
khama;204355 said:
Arina, inca nu te-ai saturat de Bologna? cind vii acasa?, dupa ce termini masteratul acolo sigur vii inapoi, nu?

stiem eu ca esti un invidios, itzi scryshnesc tucma dintii :D

Otilia, dar sa fii atenta ce ustensile iti folosesc cind iti vor lua singele, ii cam periculs sa donezi singe in Md, vrei sa faci un bine cuiva da ramii tu freierit. Eu am o ruda care tota viata lui a dinat singe si acum de citeva luni a aflta ca are hepatita C, ori ca s-a infectat el pe cind dona singe, ori ca deja altii o fost infectati cu singele lui...
 
nu stiu daca e vreun topic special pt bancuri.. dar nu cred ca e vreo pb daca postez aici un banc :P

Cand sotul a ajuns la hotel ,a decis sa-i scrie un mail sotiei dar a gresit o litera din adresa si mailul a fost trimis la alta adresa. Mailul ajunge din greseala la o vaduva ce venise tocmai de la inmormantarea sotului. Citeste mailul si lesina. In mesaj scria: " Draga mea , am ajuns bine. Probabil te va surprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale , dar acum au calculator aici si poti trimite mesaje persoanelor dragi. Doar ce-am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta , vinerea viitoare. Abia astept sa te vad si sper ca aceasta calatorie sa fie la fel de liniistita ca a mea. Nu-ti lua multe haine ca aici e o caldura infernala"
 
Dystopia;204479 said:
nu stiu daca e vreun topic special pt bancuri.. dar nu cred ca e vreo pb daca postez aici un banc :P

Cand sotul a ajuns la hotel ,a decis sa-i scrie un mail sotiei dar a gresit o litera din adresa si mailul a fost trimis la alta adresa. Mailul ajunge din greseala la o vaduva ce venise tocmai de la inmormantarea sotului. Citeste mailul si lesina. In mesaj scria: " Draga mea , am ajuns bine. Probabil te va surprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale , dar acum au calculator aici si poti trimite mesaje persoanelor dragi. Doar ce-am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta , vinerea viitoare. Abia astept sa te vad si sper ca aceasta calatorie sa fie la fel de liniistita ca a mea. Nu-ti lua multe haine ca aici e o caldura infernala"

:) mia placut

uite topicu pt bancuri http://moldova.net/showthread.php?t=32&
 
fi yuo cna raed tihs, yuo hvae a sgtrane mnid too
Cna yuo raed tihs? Olny 55 plepoe out of 100 can.
i cdnuolt blveiee taht I cluod aulaclty uesdnatnrd waht I was rdanieg. The phaonmneal pweor of the hmuan mnid, aoccdrnig to a rscheearch at Cmabrigde Uinervtisy, it dseno't mtaetr in waht oerdr the ltteres in a wrod are, the olny iproamtnt tihng is taht the frsit and lsat ltteer be in the rghit pclae. The rset can be a taotl mses and you can sitll raed it whotuit a pboerlm. Tihs is bcuseae the huamn mnid deos not raed ervey lteter by istlef, but the wrod as a wlohe. Azanmig huh?

yaeh and I awlyas tghuhot slpeling was ipmorant!
 
Back
Top