Etc, samd - baga totul aici...

lume pliiiiiiiiiiiiiiiin buztaimu... cre ca snails poate sa-shi caute alta sala de concerte deja... organizarea la intrare - tare dea branza... ne-am imbulzit, ne-am certat, am ashteptat... in fine am intrat, atmosfera f vesela, artishti profesionishti... am stat intrun coltz shi am savurat seara...
 
Lume... De cite ori pe saptamina este ruta ,,Timisoara - Chisinau '' ??
Si cit costa?
Stie cineva de unde iau asa informatie?

fuck ... am un back-up plan , in caz ca bulgarii nu-mi dau viza de transit :ma duc prin Macedonia, Serbia si ajung in Timisoara , pe urma iau autobuzul spre Chisinau...

...vreu acasa de Craciun :( HELP !!
 
nu stiu exact. stiu de la Oradea ca pleaca de acolo in zile pare de la ora 16.
la Timisoara nu stiu si eu cum sunt in Ro... asa ca roaga pe cineva din MD sa sune la autogar sud sa afle.
 
hm...


"Dear m_c_B,

You have received a warning at Moldova Mea.

Reason:
-------
Atac la persoana

asta ii prima avertizare, desi este a doua oara cand o ataci pe Kara... lasa agresivitatea astea deoparte.
-------

Original Post:
http://www.moldova.net/showthread.php?p=206225


Citat:
Citat:
Adaugat initial de Kara Afiseaza mesajul
m_c_b, убlablablablablabla !
mai bine taci ..."




adrenalina , mai bine taci ...
rog sa nu se inteleaga ca "inchide botul " cum zice scumpa ...

nici nu stiu ce sa fac : sa rid ,sa plang , sa "o dau in judecata" cum zicea oby,
sa zic " las' ca-i proasta " sau sa-i spun cum a facut kara :

"adrenalina , ubei sebea ob stenu ..."
 
nu. scumpa..
nu-mi lucra privatul... acum vad ca lucreaza...
iti spun cum am facut-o la o alta avertizare timpita :
"eu nu m-am suparat ,sper ca si tu ..."
 
mi-am expus parerea referitor la candidatii nostri pentru eurovision..de ce mi-ai inchide tu mie gura?! in fine ... nu conteaza..mai bine taci :-)
 
cautam acum tema cu barurile din Chisinau dar n-o gasesc asa ca scriu aici.. s-a aprins 15 min in urma o bucata de E cafe de la Riskanovka, de la jokurile barmanilor cu focul s-a aprins jumate de perete si au inceput a arde niste haine atirnate pe cuier si hainele citorva clienti.
In citeva secunde s-a aprins si podul, e din material..mai pe scurt panica mare. Jumate din populatie s-a sculat si a stins repede tot cu niste perne, show de proportii, eu inca is socata, imi inchipui ce au simtit cei hainele carora a luat foc..uh
 
Imi pare rau sa te dezamagesc, sunt Fr3Zy.
Cum o mai duc melcii deci ? Se imperecheaza normal ori le copulezi tu femelele cu degetul ? :D
 
NaE;207269 said:
nafleatsa, tu nu te incorda cu analize.. hai fugutsa si mai vezi vreun film despre care sa scrii aici.. se pare ca asta tii profesia.. te tii doar de privit filme.. acu inteleg de ce Codrin imi zise sa te las in pace...

NaEeeee... mai sunt si alte modalitati de`ati gasi locul sub soare, nu`ti mai dau apa la moara… asculta`l pe codrin
 
Oftopic: Ruxanda, Albert Camus o spus fraza din iscalitura ta in engleza sau in franceza? ca daca o spus-o in franceza deamu mai bine t-o atasai in romana...
Dictionar... habar nu am in ce limba a spus-o.. de fapt, ma indoiesc ca-i in genere al lui citatul... iar daca totusi a spus-o el si a spus-o in franceza oricum aveam sa mi-o atasez in engleza...
Vezi tu.... mie imi place cum suna fraza asta in forma sub care am gasit-o... adica in engleza... Capici? :)

PS: Phew! Ce explicatie lunga! :D
 
Re: Barbatii grasi

pravda glaza colit?si nus soldatel american,militaria americana e mult mai complexa ca cea moldoveneasca, nu e doar soldat si gata,dar cred ca nu are rost sati lamuresc ca nu esti cointeresat si doar vrei sa pari mai destept decit esti,eu miam expus parerea,caci daca nu ma gresesc aceasta e scopul forumurilor,asa ca nu critica dar comenteaza.sper ca stii diferenta pari om destept.
 
Re: Barbatii grasi

Eu is de acord cu tine, sprin, in privinta faptului ca femeile din Moldova ar trebui sa isi ridice standardele. Eu ash propune pentru inceput sa nu se mai culce cu soldatei :D
 
Back
Top