Etc, samd - baga totul aici...

Re: Barbatii grasi

vad ca moldovenii decit am plecat din molodva sau retardat un pic nu inteleg limba romina:))incerci sa explici una dar cred ca idea care vreau so redau e prea complicata pentru creerile mici cu egou mare a unor persoane:))
 
Re: Barbatii grasi

imi place cum multe persoane in moldova le place sa intri pe forumuri si sa critice persoane caci ii face sa se simta mari si puternici ca ei au zis asa si nu e altfel,stiu dealde voi,va temeti de umbra voastra:)si va puteti capata fete doar ca papicu are bani multi, de altfel mureati virgini:)eu am scris ca fetele sa ridice standartele si am zis la ce nivel:)de ce unicele persoane care scriu critica ce zic?ca le este frica ca li se termina shara.luati si mai treceti pe la sala din cind in cind,ajuta.si eu eram gras ca si voi cu 3 ani in urma dar alergatul si efortul fizic te modeleaza si te face sa te simti mai bine despre infatisare si esti mai fericit de viata decit sa intri pe forumuri si sa incerci sa strici dispozia la altii:)
 
Re: Barbatii grasi

pigyye si umbreon v-ati luat jucariile si v-ati dus de aici daca nu aveti ceva de spus la tema. sau va alegeti cum niste puncte in plus si fara mesaje private. multumesc de atentie :D
 
Re: Barbatii grasi

nu team facut gras si virgin dar daca te atinge ce am zis eu inseamna ca ceva nu e in regula si daca nu e una e alta:)
 
Re: Barbatii grasi

eu am incercat sami expun parerea dar vad ca ai inceput sa critici ce am eu a zice,si nu inteleg de ce tea atins asa tare.
 
Re: Barbatii grasi

auzi porkusor,vad ca esti destept tare si pe deasupra esti si fililog,daca esti si filolog corecteaza gresala nu o repeta,am folosot acelasi cuvint de 2 ori in aceasi propozitie,mare lucru,is moldovean la urma urmei nu roman.tema o fost barbatii grasi nu daca le place fetelor cu cine sa se intilneasca,si daca esti asa filolog tre sa intelegi diferenta intre comenta si critica,cu parere de rau nu o prea vad la tine,teai vacut vad ca englezoi:)fete made in moldova:))de ce nu nascute?sau poate ai vrea sa o incepem in engleza?nu teas sfatui ca acolo te bat si rau de tot:)cauta expresiile "cum dumpster,pickle puffer" asta te descrie pe tine cel mai bine si nu le vei gasi in dictionare asa ca pune mintea in miscare.si de ce te ating comentariile mele?nu teai gindit?eu am dat o propunere asta nu inseamna ca cineva o sa o urmeze,caci nu te vei da cu gitul in fintina daca iti zic?si sa ai grija de infatisarea ta un pic mai mult nu e nimic rau.sincer in moldova nu am vazut persoane grase,cel putin dupa america nu mi se paruse grase,dar nici barbati atletici tot nu prea,sa fii atletic e o forma de viata si iti trebuieste multa dedicatie,daca tu nu o ai lasa poate altcineva va avea si o va facio,tu prin critica poti sai intimidezi pe acei cineva.eu nu am nimic impotriva ta dar vad ca tu ceva ai impotriva mea,cei asta?ce nuti convine?tema e obezitatea asa ca comenteaza la tema nu la mesajele mele.din mesajele tale vad ca vreai sa te dai tare si mare si pe deasupra destept,lucrurile acestea nu se prea leaga impreuna.lasa critica la o parte si treci la tema.
 
Re: Barbatii grasi

Ce soldatel gras si agramat ... :D

Fetelor , voua va plac soldateii grasi si agramati ? :)
 
Re: Barbatii grasi

:)tiam mai zis ca nus soldatsel:)cred ca e prea complicat pentru intelectul tau de molusca sa intelegi lucru acesta:)si de fete cu parere de rau nu mai sunt disponibil caci is casatorit de 5 ani am baietel si familie fericita,asa ca niciodata nu ma interesat cine si ce gindeste despre mine.am incercat si tot incercat sa te fac sa intelegi ceva dar cred ca I am barking at the wrong tree:)
 
Re: Barbatii grasi

ok, baieti, va calmati. ati primit doar avertizare, data viitaore chiar ramaneti fara mesaje private :)
sprin_us. semnele de punctuatie sunt in limba romana ca si in limba engleza. asa ca niste spatii si niste virgule nu ar strica pentru a putea citi mai usor ce scrii. si niste aliniate...
 
Re: Barbatii grasi

si adrenalina cu tot respectul,nu tot incerca sa sperii oamenii cu raminerea fara mesaje private,acesta nu e unicul forum unde poti vorbi si de aceea si sunt forumuri sa discuti teme,asa ca vad ca te crezi prea importanta cu forumul acesta,nimeni nu injura asa ca se vorbeste omeneste aici,inceteaza cu avertizatii si asa mai departe,noi discutam si gata.daca incalcam ceva si injuram atunci vei avea dreptate sa avertizezi dar acum nu vad de ce?
 
Re: Barbatii grasi

cu tot respectul, nu vorbeam cu tine... si daca nu iti plac anumite limite, chiar esti liber sa gasesti alte forumuri. cata vreme stai aici, exista niste reguli de bun simt care de obicei se respecta. exista un forum Offtopic unde se poate discuta aiurea. aici ori discutati la tema, ori va abtineti.
si inca o data, nu ii greu sa pui niste spatii....
 
Re: Barbatii grasi

adrenalina;207453 said:
ok, baieti, va calmati. ati primit doar avertizare, data viitaore chiar ramaneti fara mesaje private :)
sprin_us. semnele de punctuatie sunt in limba romana ca si in limba engleza. asa ca niste spatii si niste virgule nu ar strica pentru a putea citi mai usor ce scrii. si niste aliniate...

teai adresat baieti:)de aia am subinteles ca vorbesti si cu mine.si de ce toti aici imi fac observatii cu ortografia?doar nu suntem la facultatea de limba si literatura romana?intotdeauna nam avut note bune la compuneri:)sa fi fost gramatica engleza atunci nu as fi avut probleme, e mai usoara.
Sorry, for the missunderstanding.
 
Re: Barbatii grasi

ma refeream la cei doi certareti... dar vad ca te-ai simtit si tu... nu ii vorba de compuneri. ii vorba de a respecta minimum de reguli. chiar nu vad de ce unii nu inteleg asta. nimeni nu iti cere cuvinte elevate, dar sa respecti minimum de reguli de punctuatie chiar nu cred ca ii greu.
mai este ceva... dupa cum scrii, asa si esti luat in serios. asta o sa vezi pe parcusrcul sederii tale pe acest forum.
 
Re: Barbatii grasi

hai ca de data asta nu ma pot abtzine sa nu zic nimic...
sprin, moldovanu shi in africa e moldovan... :) da daca nu i s-o dat inteligentza de la natura ap nu-l mai scapa nici iluzia democratiei shi societatii americane sau wha`eva... shi hai sa nu incepem cu englezisme, cu atat mai mult cu injuraturi-slanguri, ca asta tot nu adauga puncte creierului tau...
a propos, de la un timp incoace, totzi cei ca tine au fost intampinatzi asha pe forum :) cu o doza de cinism shi critica acida, ca sa-tzi dai seama ca tot ce spui se poate de pus la indoiala... so, ciuvack, relax... tat a s shiba batz... nu n-ai fost tu intampinat cu paine shi sare, nu shi sa-i fashi, asha-i viatza... shi daca crezi ca in alta parte e mai bine, ap c.a.c.o. :)
 
Re: Barbatii grasi

auzi ciuvak tine informatia mea si damio pe a ta cind vin in moldova sa ne intilnim sami zici in fata ce ai,sa vedem cit de mare si tare esti atunci,si invata un pic engleza daca vrei so faci pe desteptul,macar stii ce e slang? rahati de alte tine la p..a iam vazut,si nu tea invata mata sa nu te bagi unde nu serbe oala? iti trebuieste 7 ani de acasa,mucosule.
 
Re: Barbatii grasi

Hhahahahah , punct ochit , punct lovit. Sprin primeste ban acush :))
 
Re: Barbatii grasi

asa idioti mau enervat pe toate siturile si chiar daca imi vor face ban pe chatul acesta vreau sa stie toti,ca idioti de acestea face numele moldoveanului rau in lume,in loc sa fie unit se freaca intre ei,si imi cer scuze de la khama,nam avut dreptul sa reactionez cum am rezctionat caci nam niciun drept,nu te stiu personal,dar pentru cuvintele care mi leai zis tot nas ezita sati dau la ureche,idioti de acestea am batut in dreapta si stinga cit am fost in moldova,toti de la oras,se socot mari si tari pina cind ajunge vorba de ceva mai serios. unde tis cei 7 ani deacasa?e frumos sa zici cuvintele pe care le zici la un necunoscut?eu nu mias permite,dar asta is eu,iam miam dat opinia la subiect si am fost atacat de alti doi mucosi de bani gata.nu va place idea mea trimiteti mesaj privat nu va faceti mari si tari in fata la altii simi scrieti aici sa vada toti.aveti ce aveti cu opinia mea nu cu tema discutiei asa ca fiti buni si trimiteti mesaje private daca mai aveti ceva sa ziceti,e-mailul meu e nichita.guidea@usmc.mil stiu ca nu se da informatie privata eu vo dau,aveti ceva scrietimi direct si discutam.eu is om aprins de firea mea asa ca glumele de prost gust nu le inteleg,si daca vrei sa fii destept sledi za bazarom,caci ce zici te face cine esti daca nu stii persoana personal,si pina cind nu am vazut nimic destept ce a iesit din gura la 3 clienti de pe situl acesta.si khama decind am de afacere cu americanii si slangul aici inca nu am vazut whatever sa se scrie wha'eva get some english classes it helps even retarded people speak,maybe you just have a speach problem or grammar needs some improvment,let me know i taught english for 4 years,FU and have a nice day.
 
Back
Top