Eurovision

Sam :hail: :sa bem: :gizmo:
vreau sa-ti pun o piva :hehei:

vashe tre de intalnit cu mai multi si de sarbatorit....desi cred ca cei ce au fost la Palat deja sarbatoresc :D
 
eu peste tot in net unde scriu de obicei, am scris...si sms-uri am trimis la lume zicand de bucuria asta :D
 
voi vedea cand vine contul pe tel. acasa, daca s-au dus voturile sau nu
Off.. Eo am sunat de vreo 20 de ori.. Si credem ca-i ocupat ;]
Eaka asta da amuzant.. 5*20=100 di lei.. Sper macar sa ajunga unde trebuie banii!

URa :) Participam la Eurovision!
 
uai, atz vazt rochia cu florishele a lu Rodica? din randu 3 se vedea foarte bine totul - rochia era din plasa shi se vedea totul prin ea!!! :))) Millenium s-au prezentat bine, ynsa nu pentru eurovision, piesa lor a fost buna pentru moldoveni, nu pentru europeni... :))) dansurile mi-au placut mult... asta alea din timpul televotingului, a fost yn stil flamenco... mi-a placut cum lumea scanda ZSZ!!! iar cand au anuntzat locurile distribuite de juriu tineretu asha fluiera shi huiduia de credeam ca o sa-i rupa yn bucatzele... iar prezentatorii yshi cerea scuze ca cica asta a fost decizia juriului nu a lor... :))) de la balcon cineva a atarnat o panza cu numele NELLY pe ea... bucurie mare! ZSZ rulez! mi-a placut tipa cu porumbeii dresatzi, foarte frumoshi porumbeii, shi cand zburau se yntorceau numaidecat la ea... a fsot frumos...
 
da' la televizor se vedea mai bine decat in randul in care erai tu :p
cand era dupa culise si-a pus fularul in partea cealalta :lol:
 
In 2003, Z&Z cistiga premiul "Cel mai bun videoclip" la MTV Romania Music Awards, cu piesa "Doina haiducului". La acelasi concurs in anul 2004, cistiga nominalizarea "Best Ethno" cu piesa "Everybody in the casa mare".

cu Zdob si Zdub va fi un mare show la Kiev!! :zzz: bravo!
ashtept cu nerabdare sa vad acest show!!

macar de data aceasta people de aici din Moldova nu au dat in bara shi au facut o alegere corecta!!! :wink:
 
ZoolandeR said:
Parodie, da nu concurs, Eurovision-ul asta...
Mie mi-a fost sila si mila sa ma uit. Total crap!

Cum zici tu, numai ca oamenii din domeniu au spus ca la noi a fost un show mai extraordinar decat cel al rushilor shi pentru prima data la televizor scena a aratat super decent. Dar ma rog ai fi tu un super expert in domeniu shi tinem cont de parerea ta :lol:
 
Back
Top