Eurovision

..

zdob shi zdub o rupt foarte tare
FOARTE
FOARTE
tare

plus k PSD-ul shi-o intarit considerabil imaginea, avynd in vedere ka ZSZ cynta oficial pt ei shi le fac campanie...
2 iepuri din prima :)
 
Am ascultat tot concertul pe internet pe radio si am inregistrat toate melodiile. Zdobii au fost suuuper ! Mi-a placut si primul - Alici - canta cu suflet. Ma asteptam la altceva de la Gandul Matei. Da' ia spuneti-mi, trupele au cantat live sau cu banda ? Ca multe cantece aveau peste 3 minute.

In ret, mai vedeti ce zice lumea pe www.doteurovision.com/forum/index.htm - desi e altfel decat forumurile normale, aici se gasesc fanii cei mai constanti si mai infocati ai eurovisionului. Sunt 2 tabere- unii cred ca Z&Z castiga, altii spun ca or sa fie in coada. Cale de mijloc nu exista :) Eu sper sa fie de partea primilor, dar ar trebui sa dea asigurari Voronin sau cine-o iesi ca o sa construiasca sala :)
 
a fost fanera la concert, de altfel ca shi la eurovisionu din vara... nu shtiam de chestia asta... cam aiurea...
 
Of dar tare v-a mai prins piesa asta...adevarul e ca este frumoasa...ce mi-ar place sa vad la Eurovizion ca vor castiga Zdubii... :crazy:
 
[K said:
]a fost fanera la concert, de altfel ca shi la eurovisionu din vara... nu shtiam de chestia asta... cam [cenzurat]...

care fanera uai, doar instrumentele au fost pe fanera, toate vocile au fost live :roll:
 
Adrenalin said:
Se pare ca le place! Dar spun ei ca din a 2-3 oara ;)

Promovarea piesei Zdubilor va fi realizata obligatoriu in toate celelate 39 de tari participante cu cel putin o luna inainte de concurs, la fel noi vom fi obligati sa facem promoul pieselor tarilor respective. Asa ca toti europenii o vor asculta mai mult de 2-3 ori 8)

Eurovision Song Contest Chisinau 2006
 
Processor said:
http://www.jurnal.md/articol.php?id=2989&cat=2&editie=

un comentariu interesant
Mi-a placut articolul......e si normal sa se revolte unii...poate au dreptate, poate nu......da Z&Z meritau cu siguranta sa castige... ;)
 
Back
Top