Fantezii erotice

Joe King

New Member
Credeti sau nu,am citit o statistica.Cea mai preferata fantezie erotica:

1) La femei- Sa faca sex cu 2 barbati deodata.

2) La barbati,bineinteles,barbatii sunt mereu porci- Sa faca sex cu mama si cu fica,in acelasi timp. ( mai ales Columbienii-in Columbia s-a scos si o lege care pedepseste acest pacat cu inchisoare)

La voi?
 
Eu raman romantic!
Sex (sau o seara romantica) pe malul unui iaz, marii mediterane sau caribice.
Sigur ca nu trebuie sa lipseasca nici sticla de vin sau de Champagne(ie). Deasemenea nu trebuie sa lipseasca si niste capsune cu zahar si smantanica.
Poate si ceva ghetza nu ar strica!
Mai sunt multe lucruri care ar face o seara de neuitat....insa le voi dezvalui pe parcurul discutiei (daca niste ********* nu vor strica aceasta tema interesanta)



In genel.....nu pot spune ca ma pot limita numai la asa o fantezie...sunt ele mai multe.....totul, insa vine la timpul sau...timp este...... :)
 
cool. -
la mare pe plaja iti intra nisipul in ochi si urechi si nas si etc:) nu e prea romantic paina la urma :cry:
 
Ingula said:
cool. -
la mare pe plaja iti intra nisipul in ochi si urechi si nas si etc:) nu e prea romantic paina la urma :cry:
Ingula...ma scuzi, insa nu stii tu ce inseamna romantism....
Totul depinde de persoana.....
 
nu "ti" supara cool-
asta asha o nota realisto-pesimistica...pur si simplu mi-am amintit si primul impuls a fost sa iti spun si tie :wink:
 
Ingula said:
nu "ti" supara cool-
asta asha o nota realisto-pesimistica...pur si simplu mi-am amintit si primul impuls a fost sa iti spun si tie :wink:
Ei :hehei: de ce sa ma supar? INca din cauza aceasta nu m-am mai suparat :hehei:
Realitatea este alta.....romantica nu mai tine cont ca iti intra apa sarata in guritza.....nu mai tine cont ca apa este rece.....nu mai tine cont ca nisipul iti incurca sa ai fun-ul tau! ;)
 
da iata la mine apa sarata in gurita si nisipul in ochi nu prea figureaza in topul fanteziilor sexulae:)
insa de asta si suntem oameni .. ca de n-am fi diferiti nu ar fi interesant
 
Frumosilor,shoot fantezii erotice.

De exemplu,banal,sex turbat in lift.
Intrii cu fata,intre 3-4 apesi pe stop.Daca nu sufera de claustrofobie,va rupeti hainele de pe voi cu salbaticie,o pompare nebuna dupa aia.

La etajul 7,cand iesiti "jerpeliti" va asteapta administratorul si de mila nu va mai preseaza sa platiti intretinerea la timp :)))))
 
nu am nevoie de curaj, ci de fantezie ;)
Acum de dimineatza nu am nici o idee...../fantezie....+ la asta si mintea imi este un pic c-am tulbure!
 
.... sa incercati cu liftul- e super. si pe scara de la bloc ...
acum e vara, cald - se poate si la natura, la iarba verde.. :D
 
joker said:
.... sa incercati cu liftul- e super. si pe scara de la bloc ...
acum e vara, cald - se poate si la natura, la iarba verde.. :D

Ah,la iarba verde,iei o sticla de vin,nu moldovenesc ca e cam dulce,si o frapiera frigorifica :)))). Nu e nimeni,si deodata vezi o capitza de fan confortabila. Ea ,intr-un mini si dedesupt un bikini,o bluza deschisa larg.
Va asezati unul in fata altuia si cand desfaci sticla ,poc, observi ca bikiniul "s-a evaporat si savaraina e uda si proaspata. Ii rupi salbatec hainele de pe ea si ea de pe tine. O impingi salbatec in capitza de fan si incepi sa o gadili cu elicopterul la organul ala pe care mi-e rusine sa ti-l indic. Luata prin surprindere,te ia de par,sus,jos,sus,jos pana cand ti se face un bot ca de baboon si ea tipa de placere " Ioaneeeeee....urca-ma pe burlan ca mooooorrrrr....Te stergi la bot cu miniul ei si o sui pe "cadrul bicicletei" Dupa un km o dai jos si ea te impinge brutal in capitza de fan
si ia "flautul la o executie clasica,anotimpurile de Vivaldi" simti o batatura pe umar. Phiiiiii...intorci capul,tatal fetei si ea cu flautul la buze.
Dupa doua trei zile,la spital incepi sa vezi un pic de lumina cu ochiul drept......:)))))
 
Joe King said:
.... o sticla de vin, nu moldovenesc ca e cam dulce.....

Ma supar :cry: ......Cred ca ai gustat doar din cel care merge la export la rusi (aia sunt amatori de vinuri dulci) :wink:
 
Fox said:
Joe King said:
.... o sticla de vin, nu moldovenesc ca e cam dulce.....

Ma supar :cry: ......Cred ca ai gustat doar din cel care merge la export la rusi (aia sunt amatori de vinuri dulci) :wink:

O.K. dar am gustat un brandy moldovenesc,Domnesc,nu rau in raport cu pretul lui.

Nici vinurile Romanesti nu sunt mai breze. La Strehaia,noi bem vin chilian,argentinian ,australian si din africa de sud.

Crezi sau nu,sunt excelente,recomand calduros.
 
As gusta cu mare placere da n-am de unde sa le iau? :roll:
Mie totusi imi plac unele vinuri romanesti, de Murfatlar (de preferinta rosii) :)
 
Fox said:
As gusta cu mare placere da n-am de unde sa le iau? :roll:
Mie totusi imi plac unele vinuri romanesti, de Murfatlar (de preferinta rosii) :)

O.K. Vinul Romanesc cel mai bine cotat in lume e...Dealul Mare cabernet Sauvignion
sec !!!!

Eu apreciez foarte tare vinurile de Jidvei,cele albe si seci sau usor dulci.

Murfatlar ,doar alea seci,nici un pic dulcege.

Vinul e ca femeia.Miroase frumos si niciodata nu-l bei singur .( adica mananci ceva in timp ce bei.Pe stomacul gol ,nu spune multe :)))
 
Cabernet Sauvignion e perfect! Si e doar sec :wink:
Si eu prefer vinurile seci, din cele dulci doar Cagor (fara apa minerala)
Vinurile albe le consider ap`shoara :D si n-am sa inteleg niciodata de ce in Ro se mai dilueaza cu apa minerala :confuz:
 
Era obiceiul nobililor din Roma antica, din cate shtiu eu, a bea vin diluat cu apa.
 
Bogatii cu obiceiurile lor, dar eu prefer sa raman "taran" si sa beau vinul asa cum l-a facut natura :D
 
Back
Top