Fantezii erotice

off topic..

mie-mi place Pinot Gris si Lacrima lui Ovidiu de la Murfatlar, in general cele demi-dulci (albe)..si sampania mai imi place. Urasc liqueur'urile, berile, tuicile, vermouth'urile
 
another off topic dar se cede ca "voi va pricepeti".. este un vin romanesc, foarte dulce, alb si tare.. cum se numeste???? nu imi pot aminte( insa stiu ca imi place mult;)
 
Personaje: un barbat si-o femeie ce-si cunosc gusturile, bineinteles. Au o sticla de vin de calitate pe masa, alaturi de mancaruri aromate..gusta din fiecare putin si pe urma incepe jocul bizar, fiecare-si inchipuie ca sticla de vin e barbat/femeie...(in minte fac abstractie de sticla) si incep sa spuna vorbe dulci, rand pe rand, ca la fazan:)))..si astea pana la un moment dat...cand mancarea i-a excitat :crazy:


gand, cam slabutz..du-te acas'!
da,da..m-am dus..me fuame
 
joker said:
...in apa sexul e incomod ...

pentru ca la tine-i ca pluta de la undita de prins peste - ti se ridica la suprafata
(shi, chiar asa de necarturari printre noi n-o invatat legea lui arhimede )
 
joker said:
...in apa sexul e incomod ...
Sa o crezi doar tu, dragule....sexul in apa este foarte excitant, insa numai atunci cand stii sa te joci cu partenera...cand stii sa-i satisfaci dorintele.
 
dianushka said:
ei ei voi va-ti zabivit de la tema,teme era fantezii erotice si nu strelci sau ce vinuri va plac.(dela vkusa)

incepe tu prima,ce fel de fantezii erotice iti vin in cap,dar noi ceilalti vom prelungi :D
 
ca sa continui idea lu Ingula

voi mai intii incercati sa faceti sex odata .. si apoi deja fanteziile sa fie mai realistice .. ca acus se incepe sex atirnind de fringhii la marginea zgryrye-norilor .. , sex sarind cu capul in jos de pe vre-un pod fiind legati de picioare cu niste frynghii din guma ca sa fie oscilatii mai romantice .. si toto asa in stilul asta :crazy: :lol:

ps in privinta vinurilor : Tsantali (vin grecesc),
Cabernet - Africa de Sud, Australia, California, Cili, Moldova, Mexic "Iguado"
 
Am ales penultima varianta dar totusi toate imi plac (cu exceptia celei in care sunt implicati negrii, atentie!) :D

Trebuia sa faci si tu patratele pe acolo ca sa pot pune bifat, bifat, bifat... :p
 
Back
Top