Fantezii erotice

lia said:
Era obiceiul nobililor din Roma antica, din cate shtiu eu, a bea vin diluat cu apa.

În acele timpuri vinul era foarte acru, şi era cam greu de băut ne-diluat.. Toţi , nu numai nobilii îl beau aşa
 
cel mai fain mi se pare sexul pe o plaja pustie...sau in apa......in dus, ma rog.....:) dar e misto si pe scaun, fotoliu..
 
aia cu mama si cu fica e cam deplasata. Si cand spune omu fantezii adica ceva ce nu ati mai facut nu cum va place sa o facetzi. Si astia cu jinu mai potolitiva ca ati sarit din topic. Unde-i adminu sa va vada sa va ia postarile sa le roada?
fantezia care nu am reusit-o sa o dau cu ulei asa vre-o ora si dupa ce am atzatzat-o bine(ca eu asa procedez) sa o leg de maini de undeva de sus ca sa fiu in complet control si i-as da asa cu ciuda pe la spate pana o epuizez complet.
Mai e si aia cu sexu in tren.
 
Joe King Data inregistrarii: Aug 2003
Mesaje: 109

Citat:
Adaugat initial de joker
.... sa incercati cu liftul- e super. si pe scara de la bloc ...
acum e vara, cald - se poate si la natura, la iarba verde..

Ah,la iarba verde,iei o sticla de vin,nu moldovenesc ca e cam dulce,si o frapiera frigorifica ))). Nu e nimeni,si deodata vezi o capitza de fan confortabila. Ea ,intr-un mini si dedesupt un bikini,o bluza deschisa larg.
Va asezati unul in fata altuia si cand desfaci sticla ,poc, observi ca bikiniul "s-a evaporat si savaraina e uda si proaspata. Ii rupi salbatec hainele de pe ea si ea de pe tine. O impingi salbatec in capitza de fan si incepi sa o gadili cu elicopterul la organul ala pe care mi-e rusine sa ti-l indic. Luata prin surprindere,te ia de par,sus,jos,sus,jos pana cand ti se face un bot ca de baboon si ea tipa de placere " Ioaneeeeee....urca-ma pe burlan ca mooooorrrrr....Te stergi la bot cu miniul ei si o sui pe "cadrul bicicletei" Dupa un km o dai jos si ea te impinge brutal in capitza de fan
si ia "flautul la o executie clasica,anotimpurile de Vivaldi" simti o batatura pe umar. Phiiiiii...intorci capul,tatal fetei si ea cu flautul la buze.
Dupa doua trei zile,la spital incepi sa vezi un pic de lumina cu ochiul drept......))))




ribeata .. asha ceva shi se intimpla la noi in md l.. da oricum ceva normal ..

bravo fantezie de nota 10 +++
 
Back
Top