Gay parade

Status
Not open for further replies.
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

De la Pro Democratia a fost cineva? Am auzit ca anul trecut ar fi participat unii (in nume personal).
 
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

vorbeam de parada nu de "motoare" :D. copilul lui Mircea Toma e mic, in cariucior parca, cre ca undeva la 1 an, 1 an si jumate.
 
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

Voyage said:
ps7iz.gif
Sa le dam voie 1 data pe an pedofililor, zoofililor etc sa'si afirme diversitatea! Cum privesti la asta? Numa nu zi ca este alceva, ca se claseaza in acelasi domeniu de anormali!!! S'; vedem ce atmosfera dragutsa si placuta cu toata lumea va fi !!! a?

Să le dăm voie şi lor. De ce nu? Trăiască diversitatea!
Şi să facă şi ei parada lor, zoofilii cu cte o oaie şi pedofilii cu cte un copil mic.
 
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

solara said:
Lamppy, dar nu esti deloc offtopic, ca doar despre asta vorbeam
Sunt curioasa cum ar fi o astfel de parada intr-un oras transilvan, unde lumea oricum e mai pasnica si mai civilizata decat in bucale.

De ce măi, crezi că n Transilvania nu sunt oameni normali? I-aţi dezgusta şi pe ăia de acolo. Ha, ha, ar fi comic, să văd ungurii cu furci şi cu topoare fugind după homosexualii cu pene n fund. :D
 
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

Nu cred ca nu sunt oameni dezgustati si acolo. Spun doar ca sunt mai pasnici si mai bine crescuti, din cate am vazut. Ce e atat de greu de priceput? Ti s-au epuizat neuronii?
Vezi, dixy, d-aia urasc io bucurestiul, pt ca-i plin de d-astia ca tine. Traiesc de cand ma stiu in el si reusesc sa-l urasc din ce in ce mai tare.
 
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

dixy ai fost agresat de vreun gay din moment ce esti atit de inversunat?
 
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

solara said:
Ti s-au epuizat neuronii?

Solara:
Nu. Aşa frumos vorbesc lesbienele patriei? Nu pot să zic că aveam pretenţii la mai mult.
 
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

stii bine ca zoofilii si pedofilii nu vor participa niciodata la un mars dar totusi imaginezi iti imaginezi aceasta situatie. si stii bine ca zoofilii si pedofilii vor fi in afara legii mult timp de aici inainte si tot iti imaginezi o situatie imposibila.

De ce măi, crezi că n Transilvania nu sunt oameni normali? I-aţi dezgusta şi pe ăia de acolo. Ha, ha, ar fi comic, să văd ungurii cu furci şi cu topoare fugind după homosexualii cu pene n fund.

da ce mai crezi ca in transilvania nu sunt gay? si crezi ca nu sunt si unguri gay? dupa cum te vad ca iti imaginezi persoane fugarind alte persoane cu furci si topoare dai impresia ca tu inca mai traiesti acum 200 de ani.

poti sa iti imaginezi vreodata ca in grecia antica homosexualitatea era incurajata si toti nobilii intretineau relatii homosexuale? poti sa iti imaginezi ca cezar, care a cucerit o tarla de tari si in timpul vietii lui imperiul roman a fost in perioada lui cea mai buna si avand cea mai mare intindere din istoria imperiului roman, a fost bisexual? (bisexual inseamna ca intretinea relatii homosexuale.) cre ca nu poti sa iti imaginezi. la cat de vehement esti si la felul in care te comporti, usurinta cu care zici nu unor lucruri pe care nu le intelegi si faptul ca nu argumentezi cu nimic ura ta pt homosexuali ma face sa cred ca nu ai ajuns inca la 20 de ani.
 
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

Sventlana said:
dixy ai fost agresat de vreun gay din moment ce esti atit de inversunat?

Eu mi apăr libertatea şi dreptul meu de a nu fi agresat n nici un fel de scrboşenii. Inclusiv vizual şi auditiv.
 
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

dixy said:
Eu mi apăr libertatea şi dreptul meu de a nu fi agresat n nici un fel de scrboşenii. Inclusiv vizual şi auditiv.

Ma intreb cum te rabda pamintul
 
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

lamppy said:
poti sa iti imaginezi vreodata ca in grecia antica homosexualitatea era incurajata si toti nobilii intretineau relatii homosexuale? poti sa iti imaginezi ca cezar, care a cucerit o tarla de tari si in timpul vietii lui imperiul roman a fost in perioada lui cea mai buna si avand cea mai mare intindere din istoria imperiului roman, a fost bisexual? (bisexual inseamna ca intretinea relatii homosexuale.) cre ca nu poti sa iti imaginezi. la cat de vehement esti si la felul in care te comporti, usurinta cu care zici nu unor lucruri pe care nu le intelegi si faptul ca nu argumentezi cu nimic ura ta pt homosexuali ma face sa cred ca nu ai ajuns inca la 20 de ani.

He, he măi nebunaticilor. Ce "băiat" scump şi simpatic eşti tu. Am depăşit de ceva vreme cei 20 de ani.

Vrei istorie? Poftim: Caligula şi Nero erau şi ei băieţi veseli.
 
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

dixy said:
Solara:
Nu. Aşa frumos vorbesc lesbienele patriei? Nu pot să zic că aveam pretenţii la mai mult.
E clar, ti s-au epuizat. Am mai raspuns o data pe tema asta la faza cu "lesbi", dar cu memoria scurta si sinapsele rare n-ai cum sa faci fata discutiei.
 
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

dixy said:
Solara:
Nu. Aşa frumos vorbesc lesbienele patriei? Nu pot să zic că aveam pretenţii la mai mult.
Gata, dixy. Ti-am sters deja ultimul mesaj. Schimbi tonul si abordarea sau schimbam foaia. Discutam ori ne dam in cap?
 
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

Eu mi apăr libertatea şi dreptul meu de a nu fi agresat n nici un fel de scrboşenii. Inclusiv vizual şi auditiv.

pai nu te mai uita la tv cand vezi stiri despre gayfest si gata. cine te pune sa iesi pe strada sa vezi parada?

He, he măi nebunaticilor. Ce "băiat" scump şi simpatic eşti tu. Am depăşit de ceva vreme cei 20 de ani.

Vrei istorie? Poftim: Caligula şi Nero erau şi ei băieţi veseli.

as prefera sa nu imi zici nici "nebunatic" si nici "baiat scump", macar din prisma celer 20 de ani trecuti ai tai ai da dovada de mai multa maturitate decat ai aratat pana acum.
 
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

lamppy said:
cine te pune sa iesi pe strada sa vezi parada?

Nu e vorba de mine. Eu n-am ieşit n stradă să văd parada. Dar e clar oamenii care au fost n zonă, s-au simţit deranjaţi.
De ce nu vă vedeţi de treburile voastre n intimitate? Mai mult de att nu vă cere nimeni.
 
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

Imagini de la curioasa manifestare homosexuală din Bucureşti:

g11mc.jpg

g22za.jpg

g37ll.jpg

g47ou.jpg
 
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

lamppy said:
as prefera sa nu imi zici nici "nebunatic" si nici "baiat scump", macar din prisma celer 20 de ani trecuti ai tai ai da dovada de mai multa maturitate decat ai aratat pana acum.

Nu ţi-am spus nebunatic. Am spus: "He, he măi nebunaticilor!" Nu se referea la tine, se referea la cei care au sfidat bunul simţ ieri.
Ţi-am spus "baiat scump şi simpatic" pentru că mi eşti simpatic. Ce vrei să fac dacă mi eşti simpatic? Nu am cum să schimb asta. Dar dacă te deranjează, nu-ţi mai spun aşa.
 
Re: gay parade sau rebeliune legionara?

Am o poza mai misto cu tipul in albastru, dar nu reusesc s-o postez :(
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top