in curand pe ecrane..

animaluts

back from the dead
daca sunteti in ashteptarea unui film , a unui blockbuster, discutati aici ashteptarile voastre shi parerile dupa vizionare ;)
 
Astept 'V' for 'Vendetta'. Ze Wachowski brothers, woohooo! Am citit o scurta descriere, si o idee m-a dat jos... "Germany won WW2" - ei.. cum sa nu privesc?!! (-:
 
da eu dupa DaVincim-am dezamgit cu totul deja in filmele noi.... nimic deosebit.... tipa X-Men III trebuie sa apara saptamana asta mi se pare, da nu cred sa fie cine stie ce.... desi spun ca efectele speciale chiar is crutiie... inca stau la dubii daca sa ma duc la cinema in week-endul acesta sau nu
 
gr8dude said:
Astept 'V' for 'Vendetta'. Ze Wachowski brothers, woohooo! Am citit o scurta descriere, si o idee m-a dat jos... "Germany won WW2" - ei.. cum sa nu privesc?!! (-:
credeam ca demult l-ai scos de pe torrents.. anyway descrierea e interesanta, filmul insa m-a dezamagit..

The DaVinci Code e interesant pentru cei ce nu au citit cartea, iar cei care au citit-o se plictisesc in timpul filmului..

X-Men 3 am intzeles ca au avut un buget bunishor shi se ashteapta a fi interesant.. nu prea mi-a placut a 2-a parte, nu shtiu.. not my type..
 
Cică Sony face un nou film după o carte a lui Dan Brown. Mai precis după ngeri şi demoni. Nu pot să spun că-l aştept chiar cu nerăbdare dar cartea am citit-o.
 
critica destul de proasta la acest film, in majoritatea revostelor si site-urilor de specialitate. stiu ca nu ii bine sa citesti critica ianinte de avedea flmul, dar de data asta parerile nu sunt impartite, sunt unanime... film prost... si cam asa spun si spectatorii :)
 
dupa vizionarea trailerului pentru VfV ap nu prea am dorintza sa-l vad la cinema... cand a nimeri pe mainile mele ok, iata X-Men 3 vreau sa vad...
 
INGERI SHI DEMONI ? :) super!! cartea mi-a placut mai mult ca Codul Lui DaVinci la sigur.. sa speram ca shi filmu va fi mai bun ca codul..

PiggyEFromHell thx ;)

de V for Vendetta, cum am spus, disappointed..
 
Matrix 4 - The End of All Times ( sau All Nations, nu tzin minte )

Titanic 2 ( !!! thriller/horror )

cred ca cele mai scandaloase filme pe langa The DaVinci Code.
 
am vazut doar dupa wallpaper.

Matrix 4 : http://lozhki.net/wallpapers/matrix_4_1024.jpg

Titanic 2 :
Titanic%202%20Poster.jpg


la Titanic 2 mi-a placut fraza : Not Ever Water Could Come Between Them :)

dar am intzeles ca WarnerBros va rezilia contractele legate de aceste 2 filme pentru a-shi mentzine imaginea "nepatata"
 
Back
Top