in curand pe ecrane..

pai.....prefer sa-l vad in rusa , dar sa intzeleg tot ce se vorbeshte(cinta) :))

ulterior am sa-l vad si in original, doar nu pot sa ratez asha shansa shi sa nu aud vocile lui Johnny Depp si Alan Rickman
 
weel si cu subtritrari cred ca ai putea sa intelegi tot ce canta :) si asa ai avea ocazia sa il vezi in original. eu nu pot sa imi inchipui cum ar fi sa imi cante naiba stie cine... aiurea total
 
din pacate la noi sunt mult mai raspindite variantele ruse dublate ,decit cele romaneshti cu subtitrare, shi tre sa ne multumim cu ce avem....

ceea ce intr-adevar ma streseaza este faptul ca ai nostri nu sa grabesc sa aduca filmul, asha ca riskam sa-l vedem doar daca il downloadam de pe net, evident nu in cea mai buna calitate

shi sa-ti spun cinstit, sint gata sa vad filmu in toate variantele posibile: in original, dublat, cu subtitrare shi fara.................:)
 
Silmarillia said:
shi tre sa ne multumim cu ce avem....
greshit!

asha ca riskam sa-l vedem doar daca il downloadam de pe net, evident nu in cea mai buna calitate
dublu greshit... vad dvd calitate, doar hdtv nu vad pe torrents...

shi sa-ti spun cinstit, sint gata sa vad filmu in toate variantele posibile: in original, dublat, cu subtitrare shi fara.................:)
pai, ce te impiedica, la copiat repejor..
 
pai, ce te impiedica, la copiat repejor..[/QUOTE]
aaaaa......da' ka stric tot efectu, vreau sa-l vad mai intii pe ecran mare
totushi e vorba de Tim Burton asha ca filmul promite sa fie spectaculos.


khama;209696 said:
Silmarillia said:
shi tre sa ne multumim cu ce avem....
greshit!
propun sa oganizam o greva sub lozinca "vrem traducere cu subtitre" ne adunam in fata la Patria shi sa scandam, poate neaude cineva....:) :)



dublu greshit... vad dvd calitate, doar hdtv nu vad pe torrents...

daaaaa???? asta-i bine...:))
 
Miruna;209638 said:
O sa merg astazi la noul film al lui Nae Caranfil. :)
E super-fain filmul asta. Cel mai bun movie romanesc din ultimul timp. Mai reusit chiar decat 4,3,2, dupa parerea mea. Daca esti in dispozitia potrivita poti sa razi si lacrimezi la secvente consecutive... Tare destept facut.
"Restul e tacere" - numele complet.
 
Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay
[ame="http://uk.youtube.com/watch?v=sqvPDRuIlDw"]YouTube - Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay[/ame]
 
Nu stiu daca e exact ... Mi-a spus cineva si nu vreau sa verific, ca sa pot povesti mai departe asa o tampenie :D :

Au sa se faca partea a treia si a patra din Kill Bill. In partea a treia e macita Uma, iar in patra o razbuna fiica-sa. ... Daca e adevarat, sunt curios cum o sa il cheme pe inlocuitorul lui Bill ca sa rimeze in continuare cuvintele titlului intre ele.
 
Si normal ca o sa produca inca vreo cateva dinastea...o iesit kapika o data, a doua oara...asa ca de ce sa nu mai bage inca un sequel. Asta e unul din putine filme care nu le-am putut viziona pana la capat.
 
Ha, haa. Ar suna ca un documentar despre un ucigas de marmote.

Vine Terminator 4 fara Guvernatorul Californiei. Pe Arnold chiar nu il poti inlocui cu nimic. O sa distruga si seria asta cu sequel-urile lor nesfarsite.
 
Dar ce e? Documentar? Stiu ca e criza mondiala, dar nish chiar asa.

La comedia asta in stil britanico-romanesc pare trailer-ul suficient de absurd ca sa ma duc cand apare :

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ZsEZHURWHlI"]YouTube - Movie Trailer "Made In Romania" (UK ) or "The Independent" (USA)[/ame]
 
Back
Top