International Forum

Status
Not open for further replies.
Dune...la mine a fost cenzurat cuvantul bo[r]ing......de ce?
Hmm...pe tema asta nu cred ca se poate de definit o limba anumita...aici se vorbesti orice limba :)
 
text_03.gif
 
coolishor, tu crezi ca eu la ora asta am chef de demonstratii. imi exercit doar dreptul la libertatea de exprimare :) te pomenesti ca vrei sa-ni dai replica la cele afirmate mai sus sau , doamne fereste, sa ma cenzurezi :lol:
 
e o reclama, eu am mai gasit pe site cateva reclame de acest tip in alte limbi, e o reclama la o companie care se ocupa de dezvoltarea istoriei despre lumea antica cu imbogatirea muzeului, etc ! :)
 
....am o problema....

....miam cumparat o bluzita....frumoasa deti lacramiaza okii....pe ea are niste inscriptii in japoneza sau chineza (niste ieroglife din astia).....

.......si cineva mia zis ca-s prostii mari scrise acolo...ceva de felu....f u c k y o u ....sau k i s s m y a s s.....

ma poate cineva ajuta cu discefrarea ieroglifelor???

Melania
 
Mel,
ti-ai gasit si tu motiv sa-ti faci grija :D

Inconjoara ambasadele sau consulatele (???) respective, dar restul populatiei oricum nu pricepe o boaba in ieroglife :wink:
 
Melania, te ajut eu ! Am in grupa de la facultate si chinezi si japonezi si eventual ei ar putea descufra ce scrie pe bluzuta ta :wink: !
 
Narod takoi lamerskii vopros. Pitalsia v lichnih dannih napisati na kirilitse, a mne vzamesto ee vidalo kakui-to billiberdu posle "post" tipa ASCII coda.
Sho ento za ficha ili tak iznachalino bilo zadumano? 8-(
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top