jale mare-n tara!!!.....

arina said:
maaaaare jale peste capul meu!!!!!! ajuuutooor!!! :(

o solutie ar fi sa-l dai jos si sa astepti sa creasc alt-un loc :lol:
alta solutie ar fi sa nu faci nimic, poate cuiva ii va placea asa mai tare, nu te gindi numai la tine :wink:
 
iitzi spun eu ce sa faci: Decoloreaza-tzi parul si vopseste-l intr-o nuantza apropiata de culoarea ta naturala. Si asteapta sa-tzi creasca. Cumpara-tzi o masca de par, un balsam foarte bun si un sampon special pentru par deteriorat si foloseste-le
 
nu, decolorare nu mai fac, strica parul straaaasnic...eu am auzit ca sa-l speli cu ceaiuri din ierburi (romanita etc) ajuta
 
Am vazut-o ieri pe Arina... Maica, ce par frumos avea... Si acum... M-am infiorat - ai impresia ca a urmat sfatul cu H2SO4 intocmai...! :-?
 
Da eu am o alta jale....Mi-a venit "taxa" (cateaua) acasa din vacanta de vara de la tara... (de jale si-n rime am inceput a scrie) :lol:
 
NaE said:
Da eu am o alta jale....Mi-a venit "taxa" (cateaua) acasa din vacanta de vara de la tara... (de jale si-n rime am inceput a scrie) :lol:
Care " taxa", care catzea? :wtf: Fii mai explicit, pls ca nu pricep.
 
Probabil are o catea de rasa basset, sau teckel (aia cu picioare scurte si corp luuuung, care in rusa li se zice такса) care s-a intors din vacanta, unde a stat la bunici, si acum inca tanjeste dupa libertate, se caca prin toata casa, tre sa strangi dupa ea, miroase, probleme, floci de par pe divan, tre sa-i dai mancare, s-o plimbi.. ah.. ah.. de asta nu iubesc eu sa tin in casa animale :D
 
lelaina said:
Am vazut-o ieri pe Arina... Maica, ce par frumos avea... Si acum... M-am infiorat - ai impresia ca a urmat sfatul cu H2SO4 intocmai...! :-?

macar atata bine pe lume - un om ma compatimeste intr-adevar, lelaina, multumesc pentru tot ...............
 
Mda xx, corect ai expus situatia...poate doar ca nu-i chiar asa dramatica caci o mai am pe sora-mea care o mai plimba...s-apoi nu se mai caca ea...daca o scoti macar oi data la 3zile.... :lol: (are rezervor mare:) )

P.S....Nu stiam ca "Taxa" nu-i cuvint international.... :oops:
 
Back
Top