kat de important secsul in viatza noastra ?

Pe de o parte bine o sa facetsi... pe de alta parte shi mai bine o sa fie... dar asta nu inseamna ca trebuia sa datsi ascultare sfaturilor mele :grin:
 
eu nu a fost indragostita niciodata, dar stiind firea mea de acum, cred ca iasi zice sa faca cu altele (dar sa aiba grija sa nu inhatse vreo boala), eu inteleg ca baietilor le e mai greu sa-si stapaneasca necesitatile sexuale, nu-s geloasa si nu mi-ar placea sa am vreo relatie cu unul gelos
 
ARINA tu asha spui doar acum... dar cind cu adevart se va intimpla sa fii indragostita shi sa iubeshti pina la nebunie pe cineva in acre ai totala incredere, shi vdrug afli ca te insheala cu prietena ta,,, atunci vei shti cu adevarat eshti jeloasa sau nu....
 
dupa mine, exista caractere ji caractere, oameni ji oameni, situatzii ji situatzii.
Dupa mine oricine merita o a doua sansa.
Iar unii iubesc intratita incit trec peste o inselare a partenerului. Alte cupluri accepta ji secs in trei doar pentru ai face pe plac unui partener.
De altfel, kurios fapt, dar 90% din clientii prostituatelor sunt barbati insuratzi. Ce parere avetzi de aceste date statistice.
Apropo, daca partenerul s-a culcat cu o prostituata (adica sex pe bani), v-atzi considera inselat/a ?
bobo :ciupos:
 
ka sa kompletez: barbatzii sint mai putzin statornici
de multe ori intr-un kuplu kiar dupa ce partenerii iji spun ce le place ji ce nu in pat, se intimpla ka unul sa aiba complexe pentru anumite numere kama-sutra. Bineintzeles celalalt va kauta okazii sa-ji indeplineaska visele
 
Pe 2002-01-02 10:14, snoopy a scris:
Cum am mai spus sunt geloasa shi nu o sa multsumesc cu unu caruia yi plac mai multe o data.
Snoopy, dorogaya, da nu mergea vorba de cineva care iubeste pe mai multe o data, si de o simpla partida de sex .... ???
 
ji yo te felicit apstudio, dar sa revenim la intrebarea mea de mai devreme:daca partenerul s-a culcat cu o prostituata (adica sex pe bani), v-atzi considera inselat/a ?
bobo :ciupos:
 
Nu, desi i-as spune in fata ca a fost un prost, iar apoi l-as ruga sa-mi povesteasca cum a fost

...si probabil m-as simti scirbita putin

sunt atitea alte sentimente in afara de gelozie, eg. frica si ipohondria
 
cum de ce?

numai gindul la numarul si tipul de barbati cu care s-a culcat curva inainte ma face sa ametesc de groaza, e vorba de boli, mizerie, putoare samd
 
asta ku gindurile negre e de intzeles, ji daka intzeleg bine gindurile astea nu au nimik komun ku gelozia, umilintza, inkrederea, cel putzin la tine.

dar te asigur yo ka nu prea vei gasi curva kare s-o faca fara prezervativ sau metode de protektzie. Pe de alta parte sa dea domnu sa fie toate femeile aja spalate ka, kurvele (de regula se spala dupa fiekare akt konsumat), nu ma refer de alea de la drumu mare (alea sint perikol publik).

bobo kurvaru
 
iaka ji o poezie la tema:

Sunt zile cu pereţi de alabastru
iar cerul , osificat şi tare , cheag ,
le-ajută să nu se lase trăite
ci doar rnjite beteag .
să-nceapă sexi revoluşn .
să cadă curvele pe caldarm
-alineate de tăcere-
trăieşti doar zile n maree ,
să tragă surd mitraliere
n zorii of a secsy revoluşn .
ce caută răcniţii-n stradă ?
ce vor ? ce stat ?
s-alerge-ntr-un cetăţenesc sincron
acolo unde se-aud arcuri de la pat
n plină secsy revoluşn .
şi-n duşca grasă trasă nainte de Creaţie ,
abrutizant
greţoasă , dar cu arom de geamaica ,
luceşte organizatoric balalaica
n jurul fascinant al unei secsy revoluşn .
 
Back
Top