kat de important secsul in viatza noastra ?

bobo cool said:
in fine nae, trecand peste bai, eu tot nu pricep ce intzelegi tu prin sex si sexualitatea umana, pe tot atata pe cat nu am inteles ce fel de experienta in materie consideri tu ca ai. :)

iar pentru a pricepe catusi de putin importanta si complexitatea sexualitatii umane, te sfatuiesc sa recitesti toate mesajele acestei teme de la inceput, si chiar daca din intamplare, tot nu intelegi nici o yota din cele relatate de mine mai sus, vezi clasamentul temelor dupa nr. de mesaje, poate asa vei pricepe cat de important e sexul

NU cred ca as afla ceva nou din toata tema asta..chiar daca e assa mare...

Oricum,,,eu nu am de gind sa-mi fac sexu un scop sau tinta.....
 
Nu mersi, cred ca nu am nevoie de serviciile cit a unui sexolog atit si a unui "dalbaiob" :lol: Iar daca as avea ii gasesc repede pe ambii.... :)
 
mdeeaaaa .. .. .. trairi inetrne agatsate pe altii. Nu-i rea metoda de relaxare si fuga de sentimentele negative....
 
Dar propun sa revenim la instinctele sexuale.

s-a demonstrat ca femeile in diferite faze ale ciclului lunar au preferinte diferite in ce priveste trasaturile unui mascool.

in perioadele de ovulatie femeile prefera barbatii cu trasaturi specifice masculine (ex. barbie pronuntata, sprancene dese, structuri osoase ale maxilarului mai proeminente, etc. ), fata de celelalte faze cand preferinta migreaza catre trasaturi mai efemenizate. Inclusiv tentatia de a inshela in faza ovulatiei este foarte pronuntata. In cazul in care femeia gaseste un specimen cu aceste trasaturi masculine pronuntate, tentatia de a face sex cu acesta este foarte mare.

De altfel, o alta statistica spune ca, peste 10% din copii au un tata diferit de cel oficial.
 
bobo cool said:
Dar propun sa revenim la instinctele sexuale.

s-a demonstrat ca femeile in diferite faze ale ciclului lunar au preferinte diferite in ce priveste trasaturile unui mascool.

in perioadele de ovulatie femeile prefera barbatii cu trasaturi specifice masculine (ex. barbie pronuntata, sprancene dese, structuri osoase ale maxilarului mai proeminente, etc. ), fata de celelalte faze cand preferinta migreaza catre trasaturi mai efemenizate. Inclusiv tentatia de a inshela in faza ovulatiei este foarte pronuntata. In cazul in care femeia gaseste un specimen cu aceste trasaturi masculine pronuntate, tentatia de a face sex cu acesta este foarte mare.

De altfel, o alta statistica spune ca, peste 10% din copii au un tata diferit de cel oficial.

Si cine ma rog a constatat?
Eu intotdeana ma opresc la gyndul: Cine se ocupa de asa studii, cynd si cum naiba le face?
Nu gasesc un raspuns care mi-ar explica decyt ca-s inventate, iar eu pur si simplu nu le cred.
 
O fi cum spui tu,

asta cu studiul am urmarit-o din pura intamplare, duminica daca nu gresesc, la teleenciclopedia de pe TVR 1, iar studiul parca a fost realizat in RU
 
NaE said:
Radu said:
bobo cool said:
De altfel, o alta statistica spune ca, peste 10% din copii au un tata diferit de cel oficial.
mda... iarasi incepe gruzul pe capul meu... :cry:

ce sa intimplat radu? te-ai simtit printre cele 10%? :lol:
Bei, si daca so simtit si trebu sa-ti fie asa vesel, nah?
Fiecare cu viata si problemele lui.
Iaca tu inchipuieti sa fii in asa situatie... huiac si 10% din copkiii tai is straini... :) Sau invers 90% din parinti nu is ai tai.
...mlea, ciota eu m-am ucurit cu tatu.. :)
 
BTW: toate statisticile arata ca la 33% din barbatii nesiguri pe sotia lor care au facut testul de paternitate copilul e al altcuiva.
Testele ADN in ziua de azi sint cele mai bune dovezi.. 8)
 
oricum aceste teste nu sunt reprezentative pentru yntreaga lume
yn asha tsari ca a noastra foarte putsini oameni yshi pot permite sa-l faca, deci cocluzie!!!!! testu nu se refera la noi shi n-au ce se ambala asha barbatsii ca femeile sunt nevernyie

daca barbatsii au avea posibilitatea sa nasca, cred ca copii ilegali ar fi yn raport de 90% fatsa de cei nascutsi de la sotsii.
 
Back
Top