kat de important secsul in viatza noastra ?

Mersi de felicitare :crazy: , eu vadca voi urmariti cu atent cum se adauga stelutsile... da nu asta e principalu... principalu e comunicarea...

La tema: hmmm, da sa luam invers, de exemplu padruga s-o culcat cu un gigolo! Cum va vetsi simtsi voi patsani???
 
apstudio, eu nu observ stelutele tuturor ci doar ai celor cu care comunic cu placere si intens, eg tu
si oricum a fost o schimbare placuta, nu?

o sugestie, cind lansezi o intrebare, incearca sa dai si tu un raspuns, cit de cit exemplar

iar din moment ce intrebarea e pentru patsani, eu tac
 
Mie nu-mi place sa ma gindesc la asha ceva...
de obicei eu actsionez la moment, adica hotarasc pe loc ce shi cum se va intimpla...
Dar poate sa se intimple multe... pot s-o lepad fara sa-i spun nimc, pot sa-i spun ce am des pus shi pe urma s-o lepad, dar pot sa nu fac nimic, de parca nici nu s-ar fi intimplat(am s-o las pe ea sa ma lepede)...
De un lucru pot fi sigur ca asta nu se va intimpla....(adica ca nu se va culca cu un gigolo :grin: ) pentru ca eu singur pot fi un gigolo... amant shi prieten...
 
Daca padruga se duce la un gigolo inseamna ca fie ea cauta senzatii tari pe care tu nu ai fost in stare sa i-o oferi, fie ca este flamanda, tu fiind plecat departe pe un timp indelungat... mai sunt si alte variante.

In orice caz te simtsi prost. In astfel de cazuri, ma duc si eu nalevo, ca raspuns zub za zub.
 
Pe 2002-01-04 09:48, ArVi a scris:
De dat to de dracku o dau, da de luat shi iau in loc?

hmmm... asta-i drugoi vopros... shi apoi ce numaidecit tre sa iee ceva in loc???
В жизни бывают только моменты shi iaka ele shi se folosesc de moment, fara a shti daca e momentul potrivit...
 
Vopros konecino interesnii.
raspunsu insa e komplikat.. In primul rind se pune intrebarea in kite kazuri patzanu kiar afla ka a fost injelat? Ji de aici vine a doua intrebare daka este acelaj lukru inre a te kulka ku o prostituata (fie ji de secs mascoolin), adika pe bani, sau ku kolegu ei/lui de serviciu?

bobo :ciupos:
 
iaka kum se mai intimpla ku ajteptarile:
amor cu umerii tai ovali
curbati inspre placere
aplecati tainic inspre palmele mele

amor cu gesturile tale crude
risipite sumar in serile ude
in noptile gravide de ploi
in maretia tainei dintre noi,
tu chiar crezi in mine,
tu chiar crezi, nu-i asa?
nu-i asa ca marul sufletului tau
e copt, si asteapta muscatura cu dinti?
tu chiar ma doresti
ingenunchiat si incolacit
pe piedestalul de absint,
tu chiar ma vrei dormindu-ti pe umar
ca o luna bolnava pe coltul cerului
ca o pasare cu zborul invatat
din cauza de aripa
ci nu din cauza de libertate
tu,
ai multe dorinte,
iar eu, fariseul, una singura,
una ludica si sexuala
batranetea sentimentelor ma impiedica
sa-ti daruiesc iluzii

amor cu umerii tai ovali
vreau eu,
dar tu,
intotdeauna iti vei dori mai mult.
 
Dar totuji,
sper ka ai gasit ceva sub bred pe 25 ji probabil ai avut parte de moj kraciunu tau personal. Sa-mi spui daca nu-i aja
 
eu am mers la colindat (chiar am invatat trei colinde faine) cu o gasca de prieteni si asta a fost partea inedita, si nu sexul, desi probabil am facut sex bun si de craciun, nu-mi mai aduc bine aminte

dar la tine cum a fost?
 
craciunul este cea mai putin "sexuala" sarbatoare, este mai degraba o sarbatoare de comunicare, intilnire, socializare
 
Back
Top