kat de important secsul in viatza noastra ?

Bobo tu kak vsegda eshti poet la noi :wink:
Shi atsi inceput voi aici sa discutatsi sarbatoatea de Craciun??
Nu uitatsi ca aici e tema sexului...!!!!
Inshelat, amagit... ceva nu o fost(sau nu este) normal daca se intimpla asta... ceva o inceput sa se strice intre parteneri... sau unul din ei nicidecum nu se poate impaca cu monotonia... shi la un moment dat apare intrebarea TO BE OR NOT TO BE :???:

_________________
All lies lead to the truth!

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: apstudio pe 09-01-2002 12:45 ]</font>
 
dupa mine, in orice relatzie de durata, apar la un moment dat hopuri. Uneori ele sunt depajite alteori ba. Orikum toate hopurile au o latura legata de secs aja ka..
 
Hopurile sigur ca apar... shi inca multe... dar cu rabdarea treci shi marea... iaka aici trebuie oleaca de alturism... trebuie de shtiut cind de cedat shi cind nu...
BOBO pot satsi spun ca nu numai din cauza sexului... sunt multe probleme de viatsa... sex-ul face shi el parte din aceste probleme, dar nu e unicu...
 
Tak davai s-o rezolvam odata... poate pentru totdeauna nu o vom rezolva ca o sa apara altsii din urma nostra shi vor pune acelieashi intrebari...
 
un lukru kurios, da unu doi ji vorghim de secs. uneori am impresia ka unii au ramas doar ku fraitu ka de facut nu mai pot.
oare de ce ne place aja de mult aceste teme ku tenta secsuala?
 
hai s-om inchide tema asta, oricum am vorbit despre tot ce s-o putut, iar in al doilea rind, bobo deschide teme noi noute, dar cu acelasi titlu in Viva
 
tea, kostat ka itzi este dor de sarkasmul meu ji asta ma inkinta..

uite o konstatare trista. deji suntem pe forumul Romantica, toata lumea palavragejte aceleaji lukruri despre secs pe teme de aceaji spetza (tema mea nu face ecsceptzie). Iar o tema ku adevarat romantika kum ar fi:Concursul vorbelor de dragoste - Mircea Kaag , este ignorata ku desavarsire. Kam atit despre romantismul vremurilor noastre.

p/s tea voi inkide acesta tema kind voi konsidera de kuviintza, orikum merci de sfat

bobo :ciupos:
 
mie mi s-a parut stupida tema la care te referi

cine poate naste la comanda declaratii de dragoste si inca la concurs

cred ca e cu mult mai faina o tema de tipul Poezie/Literatura de dragoste, pe care ti-am propus sa o initiezi

dar de sarcasmul tau intr-adevar mi-a fost dor, insa tu ai fost trist, nu sarcastic
 
nici mie nu-mi place sa fiu trist, dar akum aja sunt.. n-am ce-i face. Dar nu sunt melankolik ji asta e bine

tema aia era o invitatzie la putzin romantism, in nici un kaz o komanda.

ai fi surprinsa kit de putzin este intrebata ji gustata poezia in timpurile noastre.. draga tea.
 
Shi iaka s-o inceput bocitele... ce-i asta??

Deci cum am mai spus-o fara sex nu se poate.. in primul rind este ceva fiziologic... Organismul o cere (плоть), mai ales pentru femei... ca sa arate normal shi tinere trebuie sa aiba macar cite un orgasm pe zi...
 
Kto znaet :grin: ...
Iaka pentru barbatsi sexul e la fel de necesar... activitate hormonilor se mareshte.. shi hormonii incep sa lucreze in directaia care trebuie... Daca este regulat... testosteronul se produce normal in organism... shi ishi face efectul...
 
Back
Top