LAREME

nu prea s-a schimbat :) s-a schimbat usa la intare, cantina, arata mai modern, am intseles ca se prognozeaza, sala de calculatoare in curte , unde era cabinetul de arta plastica daca shtii. dar tu la cine in clasa ai fost?
 
eu cred ca "modern" asta ii cuvint in context nepotrivit :D

anyway, noi cu Manix am fost cam in acelashi timp pe la eliade
 
Eu cred ca cantina asta noua a noastra aduce mai mult a bar sau a cafenea. Acum arata mai prezentabil si mai decent cit de cit :D
 
asta eu shi am avut in vedere :) ... dar fiecare interpreteaza de acuma....cum ii place.
Irrincik, da` tu de cind asa ii pupi pe totsi ?
 
Da iaca nie ni-o placut prima cantina de la Eliade - mai ales pirojoashele si borshurile de la amiaza pi di jiaba. Shini-o fost cam in aceasi promotie cu mine trebuie sa-si aduca aminte. Da pe urma Costin vaaashe paehala, i-o alugat pe ashia si o comandat de la un fel de restaurant. Asa mancare ra era, da preturile in genere de vreo 5 ori mai mari.

iaca tati vorbesc de cantina, de sala de compiutere, de usi diferite.... da si s-o intamplat cu viceurile :lol: ????? Au mai schimbat usile?!?! Caci eu tin minte ca la noi permanent erau baieti care le scoteau si le lasau pe podea iar deridecatoarea se muncea dupa asta vreo jum de zi sa o puna la loc :lol:
 
nu shtiu ce sa spun de viceuri: eu la viceurile baietsilor nu am obiceiul sa intru :) la fete s-au facut mici schimbari, dar nu pot sa spun ca foarte semnificative
 
ghiciti unde a facut scoala tea!

cica leppard stie care padruga ii de la eliade, da pe mine iaca nu m-a recunoscut!

a jali, yo am terminat in 94, griu-diriga
 
Doomie said:
tea - mda, se simte in tine spiritul de pe banulescu-bodoni! :D

everygo - eu am terminat in 2000

cu cine ai fost?
stai!
2000?
nu mai shtiu cine era acu
hai zi
cu cine ai fost in promotie? :eek:
 
Back
Top